SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody dla crossfiterów !!!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Miło nam zakomunikować, że firma TREC przekazała nam trochę funduszy na nagrodzenie użytkowników

Dlatego postanowiliśmy nagrodzić dwóch naszych stałych userów:

1) VVizard89
2) fsl

Macie panowie po 250zł na zakupy ze strony trec.pl za konsekwentne prowadzenie blogów treningowych

Ps Zamówienie podeślijcie do Ronnie220 im szybciej tym lepiej.

Gratulacje!!!

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Powiem Ci tak na początku trenowałem w rękawiczkach, potem z czasem z nich zrezygnowałem później były paski i haki a teraz nic nie stosuje. Dłonie z czasem się przyzwyczaiły przedramiona wzmocniły i jakiś czas temu jak przeciąłem dłoń i ubrałem rękawiczki to nie mogłem utrzymać sztangi w dłoniach. Ale u Ciebie faktycznie gripy sprawdzą się dobrze przy kippingu będą super

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dziękuję bardzo za wyróżnienie

Dzisiaj wieczorem skompletuje zamówienie
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Elegancko, kongratulejszyns Panowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Dziękuję a miałem właśnie dzisiaj robić zamówienie, a tu taka niespodzianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
No to się cieszę, że w dobrym momencie wpadła nagroda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Gratulacje! Super prowadzone dzienniki to i nagroda się należy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Mówiłem, żeby nie dawać tym leniom a Ty się uparłeś .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Od jednego Pana zamówienie już dostałem.
Czekam na kolejne. Pamiętacie jak to wyglądało ? Wysyłałem wam tabelki na mejle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
ronie220
Mówiłem, żeby nie dawać tym leniom a Ty się uparłeś .

hehehe

Ode mnie już poszło - tabelkę miałem gdzieś zapisaną. Mam nadzieje, że i maila prawidłowego znalazłem

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Tak, otrzymałem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Poszło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vademecum początkującego adepta CROSSFIT

Następny temat

Technika w podstawowych bojach

Wiecej