SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagroda za aktywność dla kooteK i skl15

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Grono moderatorów wytypowało do wyróżnienia kootKa i skl'a, którzy zostali nagrodzeni:

- kooteK 150 zł
- skl15 100 zł

na zakupy w sklepie SFD.
Jest to nagroda za aktywność w dziale, głównie patrząc na styl i merytorykę wypowiedzi oraz ilość wpisów.

Szczegóły odnośnie realizacji zamówienia przesyłam na priv, teraz pozostaje tylko pogratulować i zachęcić również innych do przemyślanych wpisów, merytorycznej i konstruktywnej polemiki oraz aktywnego udziału

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Automat podlicza ci wszystko na koncu, wiec bedziesz wiedzial.
kooteK - tak naprawde obojetnie gdzie wpiszesz, najlepiej w komentarzu do zamowienia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Pozostaje tylko pogratulowac :) Wstyd się przyznac ale nie wiedzialem ze cos takiego istnieje :P moze zaglądał bym tu czesciej ;) żartuje :P czesciej sie nie da :D

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Co by tu powiedzieć? Jestem zaskoczony.
Po innych nagrodzonych wnioskuję, że to nie żart. Pomyślę, na co wydać tą nagrodę.

Popatrzyłem w sklepie SFD i pomyślałem o Keltonie, ale nie wiem, czy można.
Oczywiście, odżywki nie wchodzą w grę
Zobaczymy, co powie kooteK

Myślałem, żeby wziąć i uciec (ironia ).

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2009-08-05 17:23:43

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
gratuluje chłopaki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Jestem bardzo zaskoczony, tym bardziej ze ostatnio mniej sie udzielalem.
Dwie nagrody w tak krotkim czasie, zyc nie umierac
Teraz nie wiem co zamowic, bo treningow jeszcze nie wznowilem. Hmm..
skl15 z tego co wiem sprzetu chyba nie mozna zamawiac.

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-08-05 20:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
szkoda, bo odżywki nie wchodzą w grę z zasady na mój wiek. jak tak, to bym wziął koszulkę sfd, ale tylko m-ki są.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Chcialem edytowac, ale skl odpisal.
Carbo i bialko chyba nie bedzie mi potrzebne. Myslalem zeby kupic mzb, 2 paczki vitaminek sport i omega 3. To taki wstepny zestaw, moze Mawashi cos doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ale cię wrobiłem, hehehe a najdziwniejsze jest to, że chciałem tak samo

ja mam natomiast zapytania:
-czy można coś z oferty Keltona
-czy/kiedy będą koszulki SFD w większych rozmiarach?

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2009-08-05 20:54:55

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
A takie szczegolnie do Mawashiego - czy jest cos w ofercie sklepu sfd dla kobiet? Bo moja mam tez cos by chciala. Nie zadne spalacze, tylko cos typu witaminy, czy mineraly? Witaminy wiem ze sa. Chodzi mi bardziej o cos co przyda sie kobiecie kolo czterdziestki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Gratuluje;] Dobrze sporzytkujcie tą kase;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zerknijcie na ofertę Olimpu, szczerze polecam prepraty witaminowe i mineralne (te drugie szczególnie).
Wysoka jakość, dobre ceny.
No i z minerałami jest tak, że bardzo ciężko je przedawkować, a z witaminami można przesadzić.

Dla mamy omega i witaminy dla kobiet, lub minerały.

skl15 - jaki twój cel? sprzętu nie można zamawiać, a z koszulkami to pytanie do sklepu.
Może izotoniki do popijania pw trakcie/po zajęciach sportowych lub batoniki, świtne w szkole (olimp i trec rządzą )

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pora ćwiczeń

Wiecej