SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagany/Pochwały

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Mógłby mi ktoś rozjaśnić o co chodzi, od ponad miesiąca latam po forum z tą naganą w dodatku nie wiem za co, więc chciałbym zgłębić temat.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest dział dla nie zarejestrowanych a o naganę musisz pisać w dziale do tego najlepiej odpowiadającym czyli administracja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Ok dzięki za pilnowanie porządku, i nadal czekam na info w tej sprawie.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
nagane dostajesz za lekkie przewinienie na forum, ktore jest sygnalem dla modow glownie, ze cos przeskrobales i zeby miec cie na oku. powinna zniknac automatycznie po 30 dniach, wiec pewnie jeszcze nie minal twoj czas

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Yhym no fajnie tylko że dostałem też pare SoGów a jednak pochwały się nie palą...w dodatku mam problem z tematami bo sporo powiadomień się u mnie nie pojawia i często kasują się wszystkie tematy w ktorych coś naskrobałem :| denerwujące ciut

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
z tego co widze dostałeś ze nie przestrzeganie regulaminu w dziale galeria zdjec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, czy pochwała też znika po 30 dniach? bo miałem dwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tak
znikają automatycznie po 30 dniach
tak samo jak nagany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no pochwały moglibyście zostawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Mogę dać Ci naganę dla kontrastu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Mi nikt nie chce dać pochwały, czuję się taki niedoceniony .... hahah

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dział Poker Sportowy

Następny temat

testy sponsorowane

WHEY premium