SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadużywanie stanowiska moderatora

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Witam serdecznie, zarobiłem od Martuccy 2 nagany za wypowiadanie się w pewnym temacie, nie było przekleństw ani niczego złego jednak trochę się przekomarzałem z ludźmi dlatego nagana słuszna. Nie wiem dlaczego od razu 2 za jedną sprawę ale mniejsza z tym.

Jednak kilka godzin później dostałem kolejną trzecią naganę od moderatora Tomq-Mag zupełnie bezpodstawnie, od momentu otrzymania 2 nagan od Martuccy nie używałem forum ani nie wypowiadałem się w żadnych tematach. Tomq-Mag nawet nie jest moderatorem działu Ladies gdzie otrzymałem 2 wcześniejsze nagany. Zapytając o powód oraz czy czasem nie nadużywa swojego stanowiska moderatora otrzymałem jedynie link do tego działu.

Nie żebym się jakoś specjalnie przejmował, zawsze można napisać post z innego konta, jednak ten moderator nie jest w porządku i banuje ludzi dla własnego widzi mi się.

Chodzi o moje konto Addamek. (przez 2 d)
Pozdro,
Adam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2 nagan nie możesz dostać od tego samego moderatora w ciągu 30.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
wiem juz o który temat chodziło,czy ty się ogólnie czytałaś to co tam pisałeś?Masz problemy emocjonalne,a szufladkowanie wszystkich którzy korzystają z siłowni do napalonych idiotów na forum sportowym jest nie na miejscu.Jak dla mnie słuszne nagany i ogólny ban końcowy na konto.Ban za nagany jest na 30 dni jak pamietam,tak więc niebawem zejdzie a z takimi wnioskami jakie pisałes wstrzymaj się zanim je wylejesz na public.Większość żon/dziewczyn moderatorów też ćwiczą systematycznie a twoje słowa były typowo nie na miejscu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ban jest na 3-4 dni tak dla opamiętania się.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
tym bardziej.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A który z Was wytrzyma 3-4dni bez sfd..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
witam, to, ze nie jestem moderatorem danego dzialu nie znaczy, ze nie moge dac nagany za glupie teksty w temacie, to jest ocena merytorycznej wypowiedzi uzytkownika, a nie moderacja dzialu, bo postow nie usuwalem, i nie dostales bana bezposrednio ode mnie za jakis tekst konkretny, tylko stalo sie to suma 3 nagan.
ban masz na 3 dni, wiec jest to dostateczny czas by sobie przemyslec co wypisujesz i zastanowic sie nad soba.

pozdr

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Taki kraj, wszyscy zdają sobie sprawę z pewnych kwestii jednak każdy boi się o tym gadać a innym zakazuje. Trudno, ja śmiało mówię co mnie na świecie razi i dlaczego wstyd mi za ten kraj.
Bana zrozumiałem, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
a nas razi twoja postawa i w razie podonych zachowań za jakie dostałes nagany otrzymasz bana dożywotniego na forum.

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2013-11-26 14:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Jesli nie masz zaufania do dziewczyny to taki związek nie ma sensu,kolejna sprawa kobieta powaznie traktujaca ćwiczenia na siłowni bedzie robić mc,wiosłowania i przysiady.Jak ktos przychodzi tylko po to aby patrzec na trenujace dziewczyny to jest pewnie bardzo żałosną osoba której potrzebny jest psychiatra.A dziewczyny jak ty piszesz które przychodzą sie polansowac to spotkasz je na bieżni lub przy jakieś maszynie a napewno nie przy mc lub przysiadach.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze usuniecie watku

Następny temat

Sog

WHEY premium