SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmierne pocenie się - co z tym zrobić ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Witam. Dziś na rozpoczęciu roku strasznie się spociłem ( pierwszy raz w życiu aż tak ). Było to bardzo niekomfortowe i trzeba coś z tym zrobić.
Ostatnio używałem ziaja blokera ale przestał działać po sporym czasie i kupiłem sobie oldspice odorblocker i też był całkiem spoko, ale też przestał działać. Co polecacie w miarę przestępnej cenie na pocenie pod pachami i plecami ( fajnie by było jakby to był 1 produkt )?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Chłopie w tej temperaturze nie będziesz suchy

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Ta tylko apel i każdy normalnie a tylko ja mokry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
W tym wieku, przy tej pogodzie, w takiej sytuacji to normalne.

Może idź na piwko z tej okazji z ziomkami a nie zamulasz jakimiś pierdołami.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Nie piję :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 189 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2798
Mam podobnie, ale póki nie śmierdzisz to nie ma tragedii. Babą nie jesteś, choć wiem że to niekomfortowe w ch*j. Nie wiem, ogól pachy! :P

po prostu never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Mam ogolone XD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy e-papieros hamuje wzrost

Następny temat

Skręcona kostka.

Wiecej