SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmiar wody

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5088
Witam.
Ostatnio na siłowni podsłyszałem rozmowe instruktora z nową rekrutką. Był to jej pierwszy dzień na siłowni, a zapisała się w celu pozbycia nadwagi. No i instruktor zaczął tę kobitkę wtajemniczać w sprawy treningu itp, na sam koniec rzekł do niej: "ale nie martw sie masz w sobie raczej więcej wody niż tłuszczu, więc łatwiej będzie ci zbić nadwagę". Więc proszę powiedzcie mi o co tu chodzi?
Jak rozpoznać, że ktoś ma wodę albo tłuszcz?
Jaką taktykę stosuje się w przypadku nadmiaru wody (trening, dieta)?
Jeżeli chodzi o tłuszcz to wiem jak temu na ogół zaradzić, ale nadmiar wody, to dla mnie nowe pojęcie. Proszę o podpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Możliwe że to jasnowidz

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
woda stanowi około 65-70 % ogólnej masy człowieka więc trudno żeby ktoś miał więcej fatu niz wody. mówisz tutaj chyba o utracie wody podskórnej (za pomocą miejscowych spalaczy ale trzeba miec relatywnie niski poziom bf; aerobów; hiita; sauny; środków moczopędnych i innych z innego działu...)

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujacu prosi o radę

Następny temat

Jak zacząc!!!

WHEY premium