SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmiar wody

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam
Poszukuje czegoś na nadmiar wody dla kobiety hydromin 1x dziennie sprawdza się średnio chodzi tu tez o cellulit wodny co polecacie? Myślałem nad cutting edge ale w tej cenie myśle ze znajdę coś lepszego. Może uro sept cyklicznie raz na tydzień? Dodam ze zależy mi na czymś skutecznym ale bez mocnych stymulantów ponieważ wpada spalacz przedtreningowo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699696
Może spróbować tego :
https://sklep.sfd.pl/MHP_X-PEL-opis3076.html
Oczywiście podstawa to eliminacja wszystkich produktów przetworzonych i unikanie nadmiaru soli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
j/flex
jednak jak kobieta ma tendencje do lapania wody, to czasem nic nie pomoze. sam mam taki przypadek probowalismy juz wiele rzeczy w tym trzymanie sie glownie ketozy i tak gdy przychpodiz moment cyklu misiecznego, sylwetka potrafi trzymac wode nawet 2 tygodnie...
tutaj by musiala juz dosc ingerencja niesttey w hormony eby cos podzialac, ale to tez by byl efekt chwilowy, jak npw przypasku startu zawodniczek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Tak tez myślałem ze może być sprawa hormonalna lecz i tak większej ilości wody chcielibyśmy się pozbyć tak widziałem ten produkt co poleca flex lecz szukam czegoś co da dłuższy efekt a brać to cyklicznie wyjdzie trochę drogo myśle nad uroseptem stosowanym cyklicznie ale jak to rozplanować? Chyba ze jakieś inne pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tylko w jakim celu chcesz zbijac wode cyklicznie? skoro bedzie to podyktowane efektem hormonalnym i cyklem miesiecznym kobiety? co ma na celu tego typu strategia, jak po odstawienia srodka wszystko wraca do normy?
urosept sie sprawdza w ilosci 6-9 tan dziennie, 3 porcje dziennie po 2-3 taby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze odżywki

Następny temat

Gainer

WHEY premium