SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstek =/ pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
Witam.. Mam taki problem, mam strasznie chudy nadgarstek i niewiem co robic zeby troche byl wiekszy.. W przedramieniu mam 27cm obwodu a w nadgarstku 16 tylko =( mam 15 lat i troche zaczynam trenowac dopiero ale to troche smiesznie wygląda.. i niewiem co z tym zrobic =( Jesli ktos zna na to rozwiązanie to niech pisze.. Dzieki z góry za odpowiedzi

Pozdrawiam

www.pajacyk.pl twoje kliknięcie nic cie niekosztuje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
1. Dużą role w tym odgrywa genetyka, czy masz grube czy cienke kości
2. W miejscu o którym mówisz, czyli nadgarstek za dużo mięśni nie ma, tak więc za dużo nie zdziałasz, ale możesz próbować rozwinąć mięśnie przedramion. Proponuje: ugianie przedramienia podchwytem i nachwytem i do tego możesz sobie kupić ściskacze (mi pomogły)
3. Może jak zgrubniesz to i Ci nadgarstek zgrubnie

Pozdrawiam.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
masz 15 lat więc się nie przejmuj.Troche w nadgarstku powinno ci jeszcze przybyć, choć nie oczekuj rewelacji.Jak juz And1Player napisal, grubość kości jest zdeterminowana genetycznie, ćwicz przedramię i sie nie przejmuj

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
Thx za motywacje :D no własnie ćwicze ściskaczem od początku grudnia i urosło mi przedramie troche, ale nadgarstek ani rusz..:) Niestety mam bardzo małą wage poniewaz lezalem ponad miesiac w szpitalu niedawno wiec stracilem troche kg.. Dzieki za odpowiedzi, bede cwiczyl i zobacze z czasem =)

Pozdrawiam

www.pajacyk.pl twoje kliknięcie nic cie niekosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Popatrz na plusy - jak bedzisz mial duze bice i trice, to przy malym nadgarstku beda sie wydawac jeszcze wieksze, zwlaszcza jak zegniesz lape

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Cm w nadgarstku przyjdą wraz z masą,
Jakby ktoś powiedział dlaczego spory chłop endomorfik ma duże nadgarstki, a szczupły ektomorfik ma małe nadgarstki, a dlatego właśnie, że masa też odgrywa rolę, ale pierwszoplanową rolę odgrywa genetyka
Pzdr.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
Endomorfik z natury grube kości.Ektomorfik-nie.
Poza tym niejaką rolę odgrywa też warstwa tkanki tłuszczowej.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Tak jest masa ciała, nie chodziło mi tutaj całkowicie o masę mieśniową

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
nieprzejmuj sie ja mam 16,5.A tobie jeszcze troche powinno podskoczyc w nadgarstku ze wzgledu na wiek.A u mnie to juz niebardzo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

ocena diety

WHEY premium