SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Naderwanie stawów i więzadeł w kolanie

Wysłana -
ja tam męczyłem się z łokciem tenisisty. kilkadziesiąt zabiegów fizyko i poprawa była bardzo mała.
Po kilku latach poszedłem do fizjo na terapię manualna. 3 wizyty i problem ustał całkowicie.

Tak więc polecam zapłacić porządnemu fizjo który się tym zajmie a fizyko olać.

Zmieniony przez - maniol12 w dniu 2018-02-08 14:58:05
Wysłana -
To jest właśnie to o czym pisze wielokrotnie że fizykoterapią się nie leczy ona może być traktowana tylko jako dodatek a często zwyczajnie bywa zbędna.
Wysłana -
Witam.
Wlasnie zakończyłem "rehabilitacje" laserem i polem magnetycznym. Mogę powiedzieć że jest minimalna poprawa. Wcześniej kolano bolało mnie przy pełnym wyprostowaniu nogi i przy kucaniu. W tej chwili ból jest mniej odczuwalny lecz dalej czuje dyskomfort. Waszym zdaniem najlepiej jest się wybrać do fizjoterapeuty?
Wysłana -
Laseroterapia i pole magnetyczne to nie rehabilitacja tylko zabiegi z fizykoterapii więc nie ma co spodziewać się że będzie po nich jakaś szczególna poprawa, zdecydowanie warto wybrać się na wizytę do fizjoterapeuty.
Wysłana -
Rozumiem ale sądziłem jednak że przyniesie to lepszy efekt.. Przed pójściem do fizjoterapeuty warto chyba pójść jeszcze raz na przeswietlenie kolana czy nie?
Wysłana -
Diagnoze juz masz, wiec na co liczysz kolejnym zdjeciem, na cud?
Wysłana -
Nie ma potrzeby , po prostu udaj się zwyczajnie na wizytę do fizjoterapeuty
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź