SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naderwanie stawów i więzadeł w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3862
ja tam męczyłem się z łokciem tenisisty. kilkadziesiąt zabiegów fizyko i poprawa była bardzo mała.
Po kilku latach poszedłem do fizjo na terapię manualna. 3 wizyty i problem ustał całkowicie.

Tak więc polecam zapłacić porządnemu fizjo który się tym zajmie a fizyko olać.




Zmieniony przez - maniol12 w dniu 2018-02-08 14:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To jest właśnie to o czym pisze wielokrotnie że fizykoterapią się nie leczy ona może być traktowana tylko jako dodatek a często zwyczajnie bywa zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 204
Witam.
Wlasnie zakończyłem "rehabilitacje" laserem i polem magnetycznym. Mogę powiedzieć że jest minimalna poprawa. Wcześniej kolano bolało mnie przy pełnym wyprostowaniu nogi i przy kucaniu. W tej chwili ból jest mniej odczuwalny lecz dalej czuje dyskomfort. Waszym zdaniem najlepiej jest się wybrać do fizjoterapeuty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Laseroterapia i pole magnetyczne to nie rehabilitacja tylko zabiegi z fizykoterapii więc nie ma co spodziewać się że będzie po nich jakaś szczególna poprawa, zdecydowanie warto wybrać się na wizytę do fizjoterapeuty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 204
Rozumiem ale sądziłem jednak że przyniesie to lepszy efekt.. Przed pójściem do fizjoterapeuty warto chyba pójść jeszcze raz na przeswietlenie kolana czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Diagnoze juz masz, wiec na co liczysz kolejnym zdjeciem, na cud?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma potrzeby , po prostu udaj się zwyczajnie na wizytę do fizjoterapeuty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja barku po uszkodzenie

Następny temat

Pocenie się stóp

WHEY premium