SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naderwanie prostowników grzbietu a dieta i treningi

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18383
Cześć wszystkim,

Mam pytanie jak w temacie. Niestety zdarzyło mi się ostatnimi czasy (ostatnie 3 m-ce) lecieć z treningami 5 dni w tygodniu bez przerw na roztrenowanie, bez deload'u, i bez farmokologicznego podkładu. Problem w tym że na ostatnim treningu naderwałem prostownik prawy grzbietu dość mocno i lewy troszkę mniej. Pytanie do was. Jak z dietą przez okres rekonwalescencji? Dotychczas były dni HC w dni treningu przeplatane z VLCD w nietreningowe. Wiem że pewnie napiszecie że zapotrzebowanie w okolicach zera, tylko którego? BMR czy zapotrzebowanie 0 na dni treningowe? Wrzucić lowcarb na czas rekonwalescencji czy nie, no i kwestia treningów. Co sądzicie żeby wrócić po np. tygodniu i zacząć od jakiegoś delikatnego FBW?


Zmieniony przez - Austin w dniu 2017-06-06 16:28:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Dieta to juz twoja sprawa.a kiedy do trg to wyjdzie w praniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki IF do oceny

Następny temat

[BLOG] hardstell redukcja z 196kg

WHEY premium