SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naczynioruchowy nieżyt nosa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
Nie chce Was martwić, ale mi zarówno sterydy jak i korekta małżowin dały efekt tylko na jakiś czas.
Kupiłam te keople z capsaicyną - pali w nosie jak nie wiem i odrazu kichanie i katar - czy to tak działa, że najpierw jest gorzej a po jakimś czasie stodowania robi się lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 416
Hm, mnie ta kapsaicyna pomagała od razu, do palenia w nosie w momencie psiknięcia można się przyzwyczaić tylko ja reakcje miałam odwrotną - katar i kichanie ustępowały... początkowo stosowałam kilka razy dziennie, potem wystarczył raz by trzymać nos pod kontrolą. Ten spray zupełnie zlikwidował mi zapchany nos, został katar i nadwrażliwość nosa i z tym poradził sobie steryd. Pewnie wszystko zależy od tego jaka u kogoś jest przyczyna... u mnie to stan zapalny i lekarz twierdzi, że przejściowy... steryd mam ostawić za dwa tygodnie, dam znać czy efekt leczenia się utrzyma


Zmieniony przez - Barbara_ES w dniu 2018-06-07 17:25:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie dokładnie kupujecie kapsaicynę?
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź powyżej została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum (zakaz reklamowania/podawania linków).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 416
Kapsaicynę można kupić w sklepach internetowych, na stronie producenta lub na amazonie niemieckim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamówiłem. Źródeł jest kilka, ale chodziło mi o sprawdzone z wysyłką do Polski i zdążyłem przed usunięciem odpowiedzi. Wielkich nadziei sobie nie robię, ale spróbować trzeba.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2018-06-08 08:41:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Witam problem jest mi znany i bardzo uprzykrzał mi życie ale mam jeden sprawdzony sposób który mi pomaga i może komuś też akurat pomoże a mianowicie płucze nos bardzo zimną wodą a najlepiej jak ktoś może i ma możliwość płukania zimną wodą morskąobficie tak żeby nawet do gardła popłynęło. Ja dzięki temu mam spokój na 3-6 m-cy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 416
Wow!! Super wskazówka! Ja słyszałam o tym, że zimna woda pomaga ale nigdy nie próbowałam... płuczę morską ale w temperaturze pokojowej, to teraz ją wyziębię i zobaczymy - dzięki!! :)

Co do sterydu to niestety po 3 tygodniach musiałam przerwać terapię bo skutki uboczne były dla mnie nie do zniesienia - metaliczny smak w ustach, utrata smaku i okropne mdłości non stop... katar po odstawieniu wrócił ale w niewielkim stopniu póki co także coś to dało.


Zmieniony przez - Barbara_ES w dniu 2018-06-15 11:02:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, również mam NNN od 12.17. Czy osoby po operacji przegrody i małżowin mogłyby się wypowiedzieć czy i w jakim stopniu operacja pomogła i czy podczas snu da się oddychać nosem. Dodam, że na 4 laryngologów (dwóch prywatnie, dwóch państwowo) u jakich byłem każdy mówił mi o operacji. Liczę na podzielenie się spostrzeżeniami. Dodam, że miałem badania alergiczne i nie jestem alergikiem, miałem robioną spirometrie, wyniki jak u sportowca. operacje mam zaplanowaną na grudzień tego roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obgryzanie paznokci

Następny temat

Operacja a Używki

WHEY premium