SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Naczynioruchowy nieżyt nosa

Wysłana -
Nie chce Was martwić, ale mi zarówno sterydy jak i korekta małżowin dały efekt tylko na jakiś czas.
Kupiłam te keople z capsaicyną - pali w nosie jak nie wiem i odrazu kichanie i katar - czy to tak działa, że najpierw jest gorzej a po jakimś czasie stodowania robi się lepiej?
Wysłana -
Hm, mnie ta kapsaicyna pomagała od razu, do palenia w nosie w momencie psiknięcia można się przyzwyczaić tylko ja reakcje miałam odwrotną - katar i kichanie ustępowały... początkowo stosowałam kilka razy dziennie, potem wystarczył raz by trzymać nos pod kontrolą. Ten spray zupełnie zlikwidował mi zapchany nos, został katar i nadwrażliwość nosa i z tym poradził sobie steryd. Pewnie wszystko zależy od tego jaka u kogoś jest przyczyna... u mnie to stan zapalny i lekarz twierdzi, że przejściowy... steryd mam ostawić za dwa tygodnie, dam znać czy efekt leczenia się utrzyma


Zmieniony przez - Barbara_ES w dniu 2018-06-07 17:25:49
Wysłana -
A gdzie dokładnie kupujecie kapsaicynę?
Wysłana -
Usunięty przez BPL-G za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Wypowiedź powyżej została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum (zakaz reklamowania/podawania linków).
Wysłana -
Kapsaicynę można kupić w sklepach internetowych, na stronie producenta lub na amazonie niemieckim.
Wysłana -
Zamówiłem. Źródeł jest kilka, ale chodziło mi o sprawdzone z wysyłką do Polski i zdążyłem przed usunięciem odpowiedzi. Wielkich nadziei sobie nie robię, ale spróbować trzeba.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2018-06-08 08:41:09
Wysłana -
Witam problem jest mi znany i bardzo uprzykrzał mi życie ale mam jeden sprawdzony sposób który mi pomaga i może komuś też akurat pomoże a mianowicie płucze nos bardzo zimną wodą a najlepiej jak ktoś może i ma możliwość płukania zimną wodą morskąobficie tak żeby nawet do gardła popłynęło. Ja dzięki temu mam spokój na 3-6 m-cy. Pozdrawiam
Wysłana -
Wow!! Super wskazówka! Ja słyszałam o tym, że zimna woda pomaga ale nigdy nie próbowałam... płuczę morską ale w temperaturze pokojowej, to teraz ją wyziębię i zobaczymy - dzięki!! :)

Co do sterydu to niestety po 3 tygodniach musiałam przerwać terapię bo skutki uboczne były dla mnie nie do zniesienia - metaliczny smak w ustach, utrata smaku i okropne mdłości non stop... katar po odstawieniu wrócił ale w niewielkim stopniu póki co także coś to dało.


Zmieniony przez - Barbara_ES w dniu 2018-06-15 11:02:24
Strona 23 z 23
Dodaj odpowiedź