SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabrać mase 15 lat ? Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 394
Witam,
Mam aktualnie 15, prawie 16 lat ćwiczę od ponad pół roku,
Waga: 52kg
Wzrost 175cm ok.
Moim problemem jest waga, chciałbym przytyć, nabrać mase. Oczywiście przy nabieraniu masy bym systematycznie ćwiczył by nie zrobił się balon
Dziennie jem np. Rano kanapka z szynką i serem żółtym, przed obiadem drożdżówkę, obiad 2-dania, ok.16 przekąske, 18 kolacja 20-przekąska
Tak sobie myślę czy nie przydałby mi się jakiś gainer ew. Białko, co mi polecicie/doradzicie
Gainer:
K** PREMIUM X-GAINER 1000G - SZYBKA MUTANTA MASSA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz masy dobrej jakości to licz kalorie. Chcesz masy byle jakiej - jedz dużo. Musisz znać swoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne i do tej wartości dodac kalorii np 500 600. Gainery, białka są dobre jak nie dasz rady przyjąć danego makroskladnika w normalnym jedzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Witaj kolego ,
jeżeli nie chcesz wyglądać jak balon to lepiej zmieniaj nawyki żywieniowe drożdżówki itp to nie jest pożywienie osoby budującej swoją sylwetke .
Zapraszam do działu junior SFD . Tam możesz przejrzeć dzienniki treningowe i wyciagnac stosowane wnioski .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na podstawie w/w rospiki odzywiania nie da się stwierdzić czego Ci brakuje, na masę 52 kg z normalnej diety powinieneś wszystkiego dostarczać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
Niebieskiii
Witam,
Mam aktualnie 15, prawie 16 lat ćwiczę od ponad pół roku,
Waga: 52kg
Wzrost 175cm ok.
Moim problemem jest waga, chciałbym przytyć, nabrać mase. Oczywiście przy nabieraniu masy bym systematycznie ćwiczył by nie zrobił się balon
Dziennie jem np. Rano kanapka z szynką i serem żółtym, przed obiadem drożdżówkę, obiad 2-dania, ok.16 przekąske, 18 kolacja 20-przekąska
Tak sobie myślę czy nie przydałby mi się jakiś gainer ew. Białko, co mi polecicie/doradzicie
Gainer:
K** PREMIUM X-GAINER 1000G - SZYBKA MUTANTA MASSA



witaj, przede wszystkim skupic se powinienes na 10 wskazowkach zywieniowych.
powinienes dostarczac kalorii ze zbilansowanych posilkow, ktore beda obfitowaly w produkty o wysokiej wartosci odzywczej
bialko: miesa, podroby, jaja, ryby
weglowodanyt: kasze, ryz, ziemniaki, makarony
tluszcze: ryby, oleje tloczone na zimno, sery zolte, jak i mozzarella, orzechy

przyjdzie czas na to, aby uzupelnic diete produktem bialkowym, gdy masa ciala bedzie duzo duzo wieksza, a trudem bedzie uzupelnic ja w odpowiedni ilosc protein
kalorii rowniez przy tej masie ciala dostarczysz bez problemu tyle, aby przytyc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 394
TomQ-MAG
Niebieskiii
Witam,
Mam aktualnie 15, prawie 16 lat ćwiczę od ponad pół roku,
Waga: 52kg
Wzrost 175cm ok.
Moim problemem jest waga, chciałbym przytyć, nabrać mase. Oczywiście przy nabieraniu masy bym systematycznie ćwiczył by nie zrobił się balon
Dziennie jem np. Rano kanapka z szynką i serem żółtym, przed obiadem drożdżówkę, obiad 2-dania, ok.16 przekąske, 18 kolacja 20-przekąska
Tak sobie myślę czy nie przydałby mi się jakiś gainer ew. Białko, co mi polecicie/doradzicie
Gainer:
K** PREMIUM X-GAINER 1000G - SZYBKA MUTANTA MASSA



witaj, przede wszystkim skupic se powinienes na 10 wskazowkach zywieniowych.
powinienes dostarczac kalorii ze zbilansowanych posilkow, ktore beda obfitowaly w produkty o wysokiej wartosci odzywczej
bialko: miesa, podroby, jaja, ryby
weglowodanyt: kasze, ryz, ziemniaki, makarony
tluszcze: ryby, oleje tloczone na zimno, sery zolte, jak i mozzarella, orzechy

przyjdzie czas na to, aby uzupelnic diete produktem bialkowym, gdy masa ciala bedzie duzo duzo wieksza, a trudem bedzie uzupelnic ja w odpowiedni ilosc protein
kalorii rowniez przy tej masie ciala dostarczysz bez problemu tyle, aby przytyc



Czyli jak? Bo nie do końca zrozumiałem.
Kupić sobie takiego gainera na mase, by przytyć tak do 60kg ?
Czy jakis inny sposob? Jem w sumie dużo całkiem więc nie wiem skąd u mnie taka niska waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
nie, nie jest on potrzebny na tym etapie spokojnie dostarczysz wszystkiego z tego co jest dostepne w lodowce

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 394
TomQ-MAG
nie, nie jest on potrzebny na tym etapie spokojnie dostarczysz wszystkiego z tego co jest dostepne w lodowce

Jakby tak było to bym tego nie napisał, bo jeść jem a masa przychodzi bardzo wolno więc nie widzę sensu w waszych wypowiedziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
widocznie nadal jadasz za malo gainer to nie jest magiczny proszek na porost masy miensiowej, jego zastosowanie nie daje miensi, to nic innego jak kanapka w proszku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

booster,y testosteronu . Jaki wybrać ?

Następny temat

CM3 stosowanie

WHEY premium