SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabieranie masy i efekty po 3 msc

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Witam. Panie i Panowie pisze do was z zapytaniem a mianowicie moj staz na silowni to ponad 3 miesiace wczesniej tez chodzilem ale raczej sporadycznie.

Teraz chodze 3x w tygodniu poniedzialek sroda piatek. Na poczatku moim celem bylo zrzucenie piwnego brzucha. Ogolnie jestem szczuply tylko bęben mi odstawal. Zrzucilem raptem 2kg teraz waze 66kg przy 173 cm wzrostu. Chcialbym nabrac troche masy miesniowej u tu pytanie o suple.

Czy stosowac cos wiecej? Do tej pory biore energon x1000 activlab na pobudzenie przed treningiem i kreatyne mono~ i bcaa tez z activ po treningu. Problem z tym ze po kreatynie mnie gania wiec nie biore jej regularnie. Nizej wrzucam aktualne foto. Brzuch spadl i to znacznie. Planowany efekt osiagniety teraz chce przybrac na miesniach. Oczywiscie nie napisalem ale zaczolem od diety ktora stosuje juz ponad pol roku.

Waga 66 kg
Wzrost 173cm
Wiek 27 lat






Zmieniony przez - zbynio007 w dniu 2017-02-03 12:50:37

Zmieniony przez - zbynio007 w dniu 2017-02-03 13:10:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
musisz kolego zacząć od diety
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Dieta jest porzadna. Prowadzi mnie profesionalny dietetyk u ktorego moj ojciec schudl ponad 15 kg. U mnie wystarczylo zmienic tryb odzywiania i usunac zbedne tluszcze niby redukcja wagi tylko 2kg ale z brzucha piwnego nic nie zostalo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowac czy redukowac prosze o porade :)

Następny temat

Nogi!!!!

WHEY premium