SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na temat wzrostu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7562
Czy to prawda ze wisienie na drazku z obciazeniem lub bez moze zpowodowac ze sie urosnie kilka centymetrow.Co o tym myslicie i czy znacie kogos ktory to stosowal i czy mial jakies efekty. Z gory dziekuje.

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces

Zmieniony przez - Look15 w dniu 2002-05-25 18:03:56

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7562
Dzieki rez.Aha od wyslania tego postu uroslem i mam 180 cm(juz czy dopiero?).

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie w o watpie, ale moge sie mylic, cho cpiersze slysze o takim sposobie zwiekszenia wrostu.
BTW nie przesadzaj ani z ciezarem, ani z dlugosdscia- mozliwy uraz kregoslupa

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzrost w 90% uwarunkowany jest genetycznie...


Ale ten numer z rozciąganiem juz nie raz był wspominany...

To tak jak z Elvisem- wciaż gdzieś żyje...

R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ale ten numer z rozciąganiem juz nie raz był wspominany...

TO WIEM
RACZEJ PIERWSZE SLYSZE, ABY TO DZIALALO

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co wiem to rosjanie to stosowali z pozytywnymi efektami przy bocznych skrzywieniach kregoslupa, ale trzeba do tego podchodzic z rezerwa

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale nie przy zwiekszaniu wzrostu...

Na samą myśl mi się niedobrze robi....


R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na powiększenie wzrostu dobrze wpływa stan zerowej grawitacji. Wystarczy porównać wzrost młodych rosyjskich astronautów przed i po kilkunastomiesięcznym przebywaniu na Mirze ( Ś.P.)
Tak więc jak chcesz się trochę wyciągnąc do góry - idz w ślady gościa, który nie tak dawno wybrał się na orbitę.
P.S najpierw jednak msisz wygrać w totka. A i to może nie wystarczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leprze juz było by nie wisienie na drążku lub podciągani sie nad nim.
Są dwa powody gdy sie podnosisz wyrabiasz mięsnie i po drugie rozciąga sie kregośłop i może to byc początkiem do zwiększenie wzrostu sam to stosuje podrosłem przes to 1,5cm za 2miesiące ale ja to stosuje podnoszenie tylko gdy trenuje plecy. Jeszcze jedna uwaga jak ktoś sie podnosi wysooko i podczas podciągania kręgosłóp sie rozciągnie i gdy w momencie raptawnego puszczenia sie drążka stajesz na nogi z mocnym skurczem kręgów i może sie skrzywic w ten sposób bo gdy go rożciągniesz i szybko skurcz to może ci pujśc w bok on lub sie połamać.To tak jagby skoczyłbys z bloku na nogi gwarantowny połamanie kregosłupa a to jest podobne ale mniejsze podbieństwo na połamanie raczej na wykrzywienie. I to było na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
look - jestę młody i wysoki , jeszcze urośniesz , tego co ci naopowiadał głupot to powieś na drążku ale za jajca ,
dla prawidłowego wzrostu i rozwoju człowieka podstawowe znaczenie ma odżywianie - rośniesz do 21 roku życia - jeszcze dużo przed tobą
pozdrówka - karzełek tauro1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7562
Dzieki tauro1 potrzymales mnie troche na duchu.Patrzylem w profilu ze masz 2 metry.Czy twoi rodzice sa wysocy?Daj mi jakas rade co kolwiek zeby urosnac co mam jesc?? cokolwiek prosze??????????????????????????????

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
matka -175 , ojciec 188 , a co do wzrostu to genetyki nie oszukasz , tyle ile ci jest zapisane ,bedziesz miał , możesz jedynie zadbać o jakość swojego układu kostnego - trzeba jeść dużo rzeczy bogatych w wapń - biały ser , żółty , mleko i jego przetwory - będziesz coraz wiekszy i silniejszy , a mocny układ kostny to podstawa w każdym sporcie - szczególnie w kulturystyce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B 12

Następny temat

Klatka piersiowa w domu.

WHEY premium