SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na mase ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Cześć każde ćwiczenie czy to na klatę czy na barki itd robię po cztery serie każda seria jest z cieszmy ciężarem po 20 powtórzeń każda(jest to prawidłowe ćwiczenie na masę ?) i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby robić od 4 albo 5 serii coraz to cięższym ciężarem ale coraz mniejsza ilością powtórzeni co dało by lepsze efekty ? doradźcie (jestem początkujący)
POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
I jeszcze jedno ile robić przerwy miedzy seriami i jaka miedzy następny ćwiczeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii(ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach),ilość powtórzeń 6-12,przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut."
serii w sumie oczywiście na daną grupę, więc np. jak masz na klatę 12-16 to ma być to suma serii z wszystkich ćwiczeń na klatę.


radzę poczytać http://www.kulturystyka.pl/atlas/


Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-05-09 15:26:25

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Jesli robie te 16 na klate to juz na caly tydzien wystarczy czy co drugi dzień powtorka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Nie dowiedzialęm sie czy te moje serie są prawidłowe czy nie czekam na odpowiedz

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
pisałem, POCZYTAJ ATLAS!!
ADRES MASZ W ODP. WYŻEJ
każda grupa mięśni powinna być trenowana RAZ W TYG. na początku.
po jakimś czasie (dłuuuugim czasie) można robić jeden cięższy i jeden słabszy trening w tyg. na daną grupę, ale to nie dla Ciebie narazie.
trenując cześciej niż Ci napisałem po prostu uniemożliwisz mięśniom rozrost.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
wszystko zle robisz, jak poczytasz ten atlas to sie doweisz jak z seriami i cwiczeniami ale jak zawsze nowym to sie nei chce nic samemu poczytac, btw na mase potrzebuejsz tez diete

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zaraz padnie odp. ze strony autora postu..."a możecie w końcu podać adres do tego cholernego atlasu"

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
calkiem mozliwe albo przeczyta i powie ze nic nie kuma i dalej zada to samo pytanie


btw na mase na duze partie miesciowe 12-16 serii na male 9-12 serii, cwiczenia wolnymi ciezarami i cwiczenia izolowane. Czas trwania przerwy itp wszystko w atlasie jest

btw na poczatek bym polecal act

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Nie jestem aż tak tępy a po za tym zanim napisałem tego posta poczytałem sobie kilkanaście postów i wcześniej już trafiłem na ten atlas jak i inne informacje ale chciałem się zapytać czy moje serie :4X po 20 powtórzeń coraz to cięższym ciężarem jest dobrym pomysłem a czy nie lepiej było by te serie zamienić na 4 razy coraz to cięższymi ciężarami ale zmniejszoną ilością powtórzeń czyli np. 15 12 10 8 Jchce uzyskać pytanie na ta odpowiedz hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
bardzo dobrze, że chcesz poprawiać stan swojej wiedzy
a więc odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania są zawarte w tym własnie atlasie.
gdy się z nim dogłębnie zapoznasz, o wiele więcej zrozumiesz i na część pytań odpowiesz sobie sam.
i jeśli po zapoznaniu się z tą lekturą dalej będziesz miał jakieś wątpliwości, to oczywiście pisz

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Zdobyc Zapal Do Cwiczenia ?

Następny temat

co to za jednostka?

WHEY premium