SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

N-TY Zielony prosze o rady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Chciałbym prosic was o rady w celu uzupelnienia miernego doświadczenia.
Najpier info o mnie;
1.26/185/78
2.trenowałem 3 miesiace z planem 3x w tyg ale nie bylo to systemtycznie
cwiczenia podawal mi trener i zgodnie z jego zaleceniami wykonywalem cwiczenia,Pomogl mi wprowadzic sie w zycie ale dalej musialem juz sam sie
-cwiczenia pomogly mi wizualnie w minimalnym stopniu.
3.moj cel sklada sie na rzezbe sylwetki ramiona bicepsy plecy brzuch klatka piersiowa.Mysle ze musze na to mase troche przybrac. jednak po moim doswiadczeniach przez ten okres zamiast miec przyros miesni na klatce to wszystko wchodzilo na brzuch ktorego chcialem sie pozbyc.(
wybralem wiec tez na test Aerobiczna Szostka Weidera
4.Silownie wystraczajaco profesjolna w sprzecie czas na to rozplanowalem po poludniu. praca od 7 -15 przewznie
5.czytajac wiekszosc postow chcialbym dodac uwage iz ze wzgledu na siedzacy tryb pracy, i okragle plecy(skoliza;()chcialbym tak skonstrulowac ciwczenia aby ramiona rozciagnac do tylu co przez plecy byly by bardziej wyprostowane czy tez wzmocnic kregloslup.(tendencje do garbenia sie)

6.
Analizujac chce sobie pomoc w diecie po przez odzywke masa/sila w trakcie cwiczen poki co naturalnie a przed rozpoczeciem treningu wlasciwego zakladam areoby bieganie i plywanie + Aerobiczna Szostka Weidera w celu pozbycia sie tluszczu wokol brzucha pozniej trening na silowni rozkladajac na pozostale czesci ciala.

Wszystkim z gory dziekuje za uwagi i rady i mam nadzieje ze tym razem przy waszej pomocy uda mi sie wytrwac w moim celu. dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
musisz się zdecydować czy chcesz masy czy rzeźby.
podstawa rozwoju mięsni czy też rzeźbienia ciała to odpowiednia dieta (posty podwieszone w dziale ODŻYWIANIE).
odpowiedni trening pleców i klaty rozwiąże problemy z garbieniem się.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Dzieki za wyjasnienia,Nastawiony jestem na rzezbe i przeanalizuje jeszcze raz odzywianie w postach. trening na plecy i klate, mam nadzieje ze znajde
jednak trudno mi tu cos wybrac. jesli jest jakis link co do wyboru tego treninug prosze o odeslanie

jedno mnie jeszcze nurtuje, czy majac rtrening na rzebe masa tez w jakims sie stopniu rozwija, tzn przyrost miesni idzie w parze?

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
robiąc rzeźbę raczej nastawiasz się na spadek masy tłuszczowej, a co za tym idzie i mięśniowej (przy dobrej diecie będzie on minimalny).
nie da się niestety tracić tłuszczu i łapać mięśni jednocześnie.
a odesłanie Cię do czego??
treningu na plecy i klatę??
same ćwiczenia masz tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/
a co do planu treningowego to wpisz po prostu w wyszukiwarce "klata" "plecy" "klata dla początkujących" itp..

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy, jak gdzie zaczac?

Następny temat

Pytania związane z podciąganiem na drążku

WHEY premium