SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NUTRABOLICS NOZ - 950 G Wasze Opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2714


Witam znalazłem na pewnej stronie taki suplement prosze o wypowiedzi na jego temat.
NUTRABOLICS NOZ - 950 G

UWAGA! NOZ FULL THROTTLE jest bardzo ANABOLICZNY i powinien być stosowany jedynie przez osoby pragnące EXTRAMALNYCH przyrostów masy mięśniowej! NIE POLECANY JEST DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH!

Zapowiedź spełnienia najskrytszych marzeń każdego profesjonalisty już w Polsce!. NOZ proponuje Ci odczucia, które w wielu przypadkach będą lepsze niż na nieleglanych środkach. Niewiarygodne?, tak to jest do cholery niewiarygodne! Zatem początkujący i sceptycy - to NIE jest produkt dla Was, nie kupujcie go z 2 powodów:
1 - początkujący mogą nie wytrzymać reakcji na to, co się stanie z ich organizmem i nie poradzą sobie z tak silną pompa oraz pobudzeniem.

2 - sceptycy przestaną byc sceptykami, a przeciez to lubią... Nie chcemy niszczyć ich deprymującej natury!

NUTRABOLICS - FIRMA Z USA UŻYWANA PRZEZ HARDCOROWCÓW

Jakie korzyści uzyskasz stosująć NOZ FULL THROTTLE

Najlepszy suplement dostępny na rynku.
Produkt zawierający najbardziej zawansowane składniki na świecie!
Rozrywające Skórę Pompy!
Zwiększona Siła i Wytrzymałość!
Przyspieszona Regeneracja!
Większość substancij w postani Esterów!
Dużo Większe Przyrosty Masy Mięśniowej (5-7kg)

NOZ FULL THROTTLE jest wysoko-oktanową formułą przedtreningową wyposażoną w Advanced Cell-Volumizing Matrix zawierającą najbardziej anaboliczne i dostępne legalnie substancje wspomagające!
NOZ FULL THROTTLE zawiera Ester Kreatyny Orotowej, Izoleucynę KIC, Etyl Ester Glicyny (GEE), Etyl Ester Jabłczanu Cytruliny, Dwupeprtyd Alanylo-L-Glutaminy, Monostearynian Glicerolu, Kwas K-R-Alfa-Liponowy i Beta-Alaninę.
Przyjmowany przed treningiem NOZ FULL THROTTLE podnosi poziom energii, powoduje wzrost mięśni, zwiększa siłę, wytrzymałość, objętość i wielkość komórek mięśniowych, produkcję energii z ATP oraz przyśpiesza regenerację mięśni po treningu.
Trenując z NOZ FULL THROTTLE wchodzisz na piąty bieg, dostajesz dodatkowego "kopa energii", abyś mógł trenować dłużej podnosić zwiększę ciężary i wykorzystywać każde włókno Twoich ciężko pracujących mięśni, a po treningu NOZ FULL THROTTLE sprawi, że zniszczone włókna zregenerują się błyskawicznie, zwiększając swoją objętość i wielkość, co przełoży się na bardziej muskularny wygląd Twojej sylwetki.

UWAGA! NOZ FULL THROTTLE jest bardzo ANABOLICZNY i powinien być stosowany jedynie przez osoby pragnące EXTRAMALNYCH przyrostów masy mięśniowej!

1) NOZ FULL THROTTLE wykorzystuje najsilniejsze i najbardziej skuteczne składniki o działaniu potwierdzonym naukowo! Jest on do 400% silniejszy niż inne tego typu dostępne na rynku suplementy!
2) NOZ FULL THROTTLE buduje mięśnie dzięki efektowi wolumizacji tkanki mięśniowej, zwiększając liczbę komórek mięśniowych, oraz transportując do nich więcej składników pokarmowych - zapoczątkowując ich niewyobrażalny wzrost.
3) NOZ FULL THROTTLE zwiększa siłę, ponieważ zawiera on C.E.O - "doskonałą kreatynę", która jest 400% silniejsza niż zwyczajna kreatyna.
4) NOZ FULL THROTTLE w niewiarygodny sposób zwiększa wytrzymałość sprawiając, że będziesz mógł wyciskać więcej, trenować dłużej i bardziej intensywniej niż do tej pory.
5) NOZ FULL THROTTLE drastycznie przyśpiesza regenerację, więc będziesz mógł dużo szybciej wrócić na siłownię na kolejny trening!

Sposób użycia:
W celu zbudowania muskularnej i wyrzeźbionej sylwetki, zaleca się przyjmowanie 1 porcji NOZ FULL THROTTLE z 200 ml wody 2 razy dziennie. Stosując NOZ FULL THROTTLE cyklicznie zalecamy przyjmować go przez okres nie dłuższy niż 12 tygodni, następnie zrobienie 4 tygodniowej przerwy, po której można powtórzyć cykl z NOZ FULL THROTTLE.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
po co kopiujesz opisy supli do posta? w ogóle nie kumam.

Jakbyś wpisał w wyszukiwarkę to znalazłbyś mój test z użyciem tego dupla wraz z opinią i zdjęciami.

post do kasacji.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2714
Nie kopiowałem a mam zjechanego neta i u mnie wyszukiwarka nie działa szuka i szuka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
Nie kopiowalem! -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bralem, i moge smialo polecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Ja mam starą wersję - Supercharged 950g.
Niedługo będę szamał.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-29 01:29:20

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Usunięty przez ziper69 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 493
jak to dawkowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
a kto jadł nowego ?
IV
EDIT dopiero zauważyłem że archeolog zadziałał tu

Zmieniony przez - test1337 w dniu 2008-07-14 23:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283
ja kupilem noz w promocji i wrazenia wytrzymalosc ladnie wzrosla i pompa ladna to byla pierwsza porcja i bylo oki ocenie na nastempnych treningach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
masz dział od opinii

tam takowe zamieszczaj

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykla od lutego

Następny temat

Pytanie o suplement

WHEY premium