SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPP i PROP ABURAIHAN IRAN

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816








Pudelka troche mniejsze jak enantat. Wytloczki przezroczyste a nie biale. Ampolki takie jak enan.

Propionat biale szklo zielony nadruk czarna data
Npp brazowe szklo czarna data.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-07-09 20:18:46

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-07-09 20:19:03

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-07-09 20:19:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2znajomych to moich z silowni testuje.

Po inj propa jede na drugi dzien rano namiot. Brak bolu
Drugi wbil npp , na drui dzien czol dyskomfort w miejscu injekcji.
Zobaczymy po kolejnych strzalach czy wina zle zrobionej czy wina srodka. Ale 100mg/ml wydaje mi sie ze moze byc tego przyczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Przyzwoicie wykonane, trzeba wypróbować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
ena niezle robią kazyd uwierzył że jest legit
to poszli za ciosem i zrobili inne bajery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
prop był mi juz znany od dłuższego czasu, npp daje do myślenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
no moze nie kazdy poszedł za tym ciosem! npp to juz lekka przesada. Nigdy krótka deca nie była polularna w dopingu! Jakie moze miec zastosowanie w lecznictwie hehe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
gregor w tych twoich tez brakuje ulotek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


W npp mam ulotke w propie nie mam.

Enan na bank jest z iranu ten aburaichan bo przyslal mi go kolega.

Te ampy wygladaja identycznie. tylko pudelka mniejsze i przezroczyste wytloczki sa.

Cena propa porownywalna z cena propa UG we flakonie 10ml

Znajomy kupil to od znajomych ruskich z bazaru.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-07-09 23:10:20

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-07-09 23:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12215
No niezle wynalazki,fajnie wyglada to fakt,ale powiem ze w aptekach w pakistanie na bank tego nie maja,a maja wszystkie leki takie jak w iranie.Ta firma ma tylko enan z tego co mi mowili w aptekach,szukalem tej deki o ktora tu sie pytalem,niby tez z iranu,pudelka tez byly w tym samym stylu co enan,ale mowili ze nigdy z tej firmy deki nie widzieli(he he ale za to inne badziewne deki w piwnicach mieszane wciskali) i co ciekawe inne leki tej firmy maja calkiem rozne pudelka,wiec dziwne by bylo dla mnie jak by akurat doping jedna stylistyka jechali.Podrobka enana prawie tak samo jak orginal wyglada ale co jest faktem bardzo slabo lub wcale nie dziala,wiec nie jaral bym sie tymi dwoma nowosciami,ewentualnie prop,bo tani,wiec pewnie jest co ma byc.Zaraz sie okaze ze iran cala game srodkow ma w blizniaczych opakowaniach

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3784
choliera ich tam wie, ale fajna sprawa takie zabawki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12215
Ale wiesz,wyglad chooy ci da jak w ampie nie ma tego co ma byc Dziwny pomysl w sumie,ciekawe jak by ktos wypuscil rozne srodki na rynek w takich samych kolorach i opakowaniach jak polska omka?zamiast napisu omnadren dali by deca durabolin na przyklad albo stanozol,zaufali byscie?

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol genesis fake?

Następny temat

ANDROTOP

WHEY premium