SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

NOWY SPONSOR DZIAŁU, nowe inicjatywy - KONKURS NA START

Wysłana -
Dziś machniemy kolejny konkurs Jak macie jakieś propozycje na konkurs to śmiało piszcie u nas mówicie i macie
Wysłana -
Jako, że dział dla początkujących może konkursik z podstawowymi ćwiczeniami od których rozpoczyna się boje na siłowniach. Przysiad, ławeczka + np. 2 dodatkowe ćwiczenia. Każdy z chętnych stworzył by krótki filmik w którym przedstawiłby technikę w jakiej wykonuje poszczególne ćwiczenia. Plusy takiego konkursu byłyby co najmniej 2:

1. Wymagałby chociaż małego, ale jednak zaangażowania konkursowicza
2. Może być fajną dawką nauki dla juniorów ( np. takich jak ja :) ) - bardziej doświadczeni / modzi mogli by dać małe wskazówki co poprawić w przedstawionych przez konkursowicza ćwiczeniach

No i nagroda dla pomysłodawcy konkursu, od tego zacznijmy hehe.
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - MłodyTatus w dniu 2018-03-13 13:03:42
Wysłana -
Gratulacje.

Pochwalcie się w temacie co zamówiliście jak otrzymacie paczki
Wysłana -
I już mamy kolejny konkursik dla Was http://www.sfd.pl/Konkurs_z_firmą_BioTechUSA-t1163494.html 
Wysłana -
Chciałem przeczytać wpis Marcin#86, jako wygranego, ale wychodzi na to, że nie wpisu takiego użytkownika w tym temacie, czyli ustawiane... Żartuje, 83 na 86 się zamieniło. Gratuluje, alebgdybym brał udział w konkursie sugerowałbym zwołać komisję śledczą i zbadać sprawę
Wysłana -
Zbadamy to wnikliwie

Poprawiłem literówkę Zapraszamy do nowego konkursu w dziale. Do wyrwania fajne nagrody.

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-03-14 12:20:22
Wysłana -
Dziękuję za nagrody
Szkoda że dział wysyłki dał nieco plamę, za to ma poczucie humoru :)

Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź