SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY SPONSOR DZIAŁU, nowe inicjatywy - KONKURS NA START

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Marcin, szacun że nie lezysz pod ciepłą pierzynką Ale moje zdanie już znasz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
W 2012 roku z dnia na dzień straciłem wzrok, w jednym oku. Przestałem widzieć z dnia na dzień. wyobrażacie sobie jaki to musiał być dla mnie szok. Dodajcie do tego jeszcze polska służbe zdrowia i macie siedem miesięcy jeżdżenia od lekarza do lekarza. Przebadano mnie wtedy na wszystkie choroby świata i w końcu profesor Lubiński ze Szczecina dokładnie ocenił mój stan - idiopatyczna neowaskularyzacja siatkowki. Potem seria zastrzyków i wszystko powróciło do normy - no prawie - została plamka więc wzrok nie w pełni sprawny. W tym czasie dostawałem sterydy, które powodowały wielkie gromadzenie wody w organizmie - jeden młody lekarz podpowiedział mi bym zaczął ćwiczyć. I tak do dnia dzisiejszego. Wzrok mi siądzie - taka jest prognoza, ale przygody z siłownia już nie porzucę.
2

masa, masa, masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
No i jak tam panowie dostane prezent na 37 urodziny? a to już 16ego, wiec się spieszcie :)

masa, masa, masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776808
Tego nie wiadomo bo obrady trwają ale nawet jak zwycięży ktoś inny to lada dzień będzie kolejny konkurs

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
w każdym wezme udział - a nóż, widelec uda sie kiedyś :)

masa, masa, masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776808
Zapraszamy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776808
Miło nam poinformować, że pierwszą edycję konkursu pod patronatem firmy BioTech wygrywają:

marcin#83
Mała Czi Czi


Gratulujemy serdecznie zwycięzcom!!!

Macie do wykorzystania po 250zł na suplementy firmy BioTech ze sklepu SFD.

Info dla zwycięzców

Proszę o podesłanie do mnie przez PW
Imię i Nazwisko
Adres wysyłki nagród
Nr telefonu
Linki do wybranych produktów ze sklepu sfd wraz z ceną ( wybieracie pojedyncze produkty nie pakiety )
Podsumowanie produktów ( kwota )

Ps. W razie pytań służę pomocą.


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-03-14 12:17:36

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776808
Dziś rozpoczniemy kolejny konkurs bo mamy od naszego sponsora kolejne 500zł dla Was. Więc oczekujcie info

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
Eh, jednak musze żonie podpowiedzieć, co ma mi na prezent kupić :) gratuluje zwycięzcom!
1

masa, masa, masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Wiecej