SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY PRODUKT OLIMP? - ANKIETA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6634

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam

Na wstepie dziekuje za zyczenia swiateczne od Olimp'a - zycze tego samego
Analizujac Wasz najnowszy katalog i patrzac na to co sie sprzedaje itp. uwazam, ze przegrywacie w jednej kategorii z konkurencja. Otoz chodzi mi o rynek odzywek typu gainer tylko tych ukierunkowanych typowo na hard gainerow. Czyli produkty z zawartoscia bialka ok. 10-15% w 100 g produktu.
Sprzedawcy takim klientom polecaja zazwyczaj Trec Magnum 5000, Vitalmax Gainer 1, Nutrend Whey Gainer, MLO Super Gain 4100 itp., a Olimpa raczej nie bo mimo, ze macie bardzo dobre gainery w ofercie to porownujac cenowo ilosciowo z tamtymi odpadaja.
Jak wiadomo dla hard gainerow licza sie kcal i jak najwieksza ilosc odzywki za rozsadne pieniadze.

Mysle, ze nie bylo by dla Olimpa problemem wytworzenie takiej odzywki np.:
- 12-15% bialka w 100 g (np. mieszanka kazeiny i bialek serwatkowych)
- duza zawartosc (ok. 7-10 g) Oleju MCT lub innych zdrowych tluszczy by podwyzszyc kalorycznosc produktu np. ok. 420-450 kcal w 100 g!!!
- zastosowanie roznych zrodel weglowodanow
- kreatyna ok. 2-4 g w 100 g produktu
- kompleks krystalicznych BCAA 3 g oraz tuaryny 1 g w 100 g produktu
- kompleks witaminowo-mineralny ze zwiekszona zawartoscia np. witaminy B12 by podbic apetyt trenujacego
- ew. mile by byly widziane jakies ciekawe dodatki podbijajece apetyt, dajece energie, zwiekszajace anabolizm
- oczywiscie ma dobrze sie mieszac i miec konsystencje rzadka tak, zeby dalo sie wypic ok. 100-150 g odzywki w 300-500 ml mleka i nie zapychala co za tym idzie.
- wazne zeby nie byla przeslodzona (i nie bylo efektu opadania cukru na dno hihi )
- dobra nazwa produktu
- cena ma byc taka, zeby nawiazala konkurencje z produktami, ktore podalem powyzej
- dodatkowo mozliwe opakowania foliowe lub duze zbiorecze opakowanie, a w srodku folie

Czekam na Wasza odpowiedz, a forumowiczow zachecam do glosowania w ankiecie.

PS. Duzo incjatyw wyszlo przez pomysly forumowiczow, sadze ze nikt nie zaprzeczy Jezeli taki produkt wejdzie do sprzedazy to odswiezam ten post i oczekuje gratyfikacji za pomysl

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tak Goral ale jeśli tego gainera kupią chudzielce o małym zazwyczaj stażu (chociaż nie tylko)to co oni skorzystają z tej kreatyny na samym początku??
o to mi chodzi
a jak ktoś ma już wiekszy staż to jesne - wybiera cykle albo ciągłe jak mu pasuje

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno byłby to ciekawy produkt, mi jednak by się nie przydał (endo), ale dla wszystkich ludzi, którym trudno nabrać masę to świetny produkt, na pewno byłby duży popyta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
tez mysle ze trzeba byloby pomyslec o takim gainerze

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jeszcze jedna sprawa, nie ukrywam ze sam tak pare lat temu myslalem zanim nie zobaczylem o co w tym wszystkim chodzi. Dla wiekszosci taki gainer to szrot, cienizna, bo ma malo bialka itp, no ale kazdy produkt ma swojego odbiorce dlatego na rynku oferowane sa rozne odzywki poczawszy od Carbo na izolatach serwatkowych konczac.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
przydac by sie przydal ale i tak dla mnie idealbym roziozaniem i jezeli chodzi o gainery sam patrze na to aby bylo min 20g bialeczka w 100g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
ednak jesli by taki gainer powstal z duza dawka mct tak jak pisal ziomek to nawet bym sei slusil dodajac po prostu 10g bialeczka do gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
to zalezy od budowy ciala, dla osob chudych ktore maja klopoty z przybraniem masy to bardzo dobra sprawa

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
W cenie 109 złotych za 4.5 kilograma szedłby nieźle.
Nie wiem czy jest potrzeba na taki produkt, chyba tak, wiec zagłosuję na tak.
olimpie, czekamy na multiwitaminy !
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
dobry pomysl ale zalezy jaki byl by w nim sklad gdyby taki jak podal Goral to czemu nie .. jesli byl by konkurencyjny cenami z Gainerem 1 Vitala z Mass XXL to mysle ze na pewno wygrywal by ten wyscig
P.S moze nastepna zime juz bede sie takim masowal
P.S 2 V0lvie dobry pomysl z tym bialkiem dlatych co bylo by im malo ale w sumie tak myslac to mozna kupic i Carbo i np. WPC i mieszac w odpowiednich dla siebie dawkach

Zmieniony przez - maciekmck w dniu 2004-12-27 00:04:36

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1064
przyłączam się do propozycji Miętkiego, czyli Olimpie przydały by się jakieś "konkretne" witaminy z minerałami, enzymami trawiennymi itp.

a gainer może być

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
W sumie jest tak, ze klient bierze to co zazwyczaj sprzedawca poleci, ale widze po swoim interesie ze zapotrzebowanie jest b. duze dlatego zauwazylem ze OLIMP kuluje w tej kategorii i stad ten post/pomysl

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glucosamine OLIMP

Następny temat

wygrana:-) mały problem

WHEY premium