SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

NOWOŚCI DO TESTU - Dziki Rzepak i Dzika Oliwa

Wysłana -
kozacki film i recenzja , dzięki przekazuje Wasze uwagi i sugestie dalej, tak wiec piszcie wszystko , nawet jak cos nie do końca gra np. z tym dozownikiem, lepiej to szybko poprawić niż tak zostawić :)
Wysłana -
Banan
kozacki film i recenzja , dzięki przekazuje Wasze uwagi i sugestie dalej, tak wiec piszcie wszystko , nawet jak cos nie do końca gra np. z tym dozownikiem, lepiej to szybko poprawić niż tak zostawić :)
Dzięki :) staram się zawsze żeby lipy nie było :) Ogólnie to ten dozownik tylko - jakoś dziwnie się pieni po skończonym podawaniu a piana zaraz w ciecz się zamienia i zaczyna ściekać , a tak poza tym to wszystko super i bardzo dobry towar :) , Z tym dozownikiem to moze dać na koniec jakąś malutką rurke na 5-10 mm coś jak w puszkach WD 40 .
Wysłana -
Tomek jak zwykle ladnie ogarnal temat
Wysłana -
Dozownik przede wszystkim nie może pryskać tak skupioną wiązką, bo żeby przelecieć całą patelnię, to wyjdzie tyle, co łyżką wylać oliwę z butelki.
Wysłana -
monkey22
Z tym dozownikiem to moze dać na koniec jakąś malutką rurke na 5-10 mm coś jak w puszkach WD 40 .

to nie będzie rozbryzgu ale łańcuch w rowerze już by nasmarował
Wysłana -
Oba spraye testowałem głównie podczas robienia omletów, bo to z nimi mam największy problem ponieważ często przywierają do patelni..
Natomiast przy użyciu tych dwóch produktów nie było znaków przywarcia.
Nawet udało mi się zrobić omleta bez obracania :) ( Przy użyciu innych typu PAM itd omlet przeważnie z dołu był przypalony a z góry surowy...)
Jedynie zmieniłbym dozownik tak jak wspomniał Bzyku.

Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź