sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ATLETA

Dodaj odpowiedź

NOWOŚĆ VITALMAX - WHEY PROTEIN 80 1000G

Wysłana -

Wprowadziliśmy do oferty Vitalmax nową odżywkę wysokobiałkową, w ekonomicznym, foliowym opakowaniu 1kg.
To czysty koncentrat białka serwatki (WPC) o zawartości białka niemal 80%.

Występuje w 9 smakach: czekolada, wanilia, truskawka, banan, marcepan, cappuccino, kokos, piernik, naturalny.

Szczegóły na naszej stronie: http://sklep.atleta.pl/vitalmax-whey-protein-80-1000g-4651.html

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
VITALMAX TEAM

Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2015-05-29 17:34:14
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ciekawe jak smakowo i piana :-/ A czeko jest na naturalnym kakao ?
Wysłana -
dajcie próbeczki do testów
Wysłana -
PK_Kaczor
dajcie próbeczki do testów

Podpinam się pod tą prośbę :)
Wysłana -
Ooo jak próbki to i ja bardzo chętnie
Wysłana -
Witam.
Niestety, czekolada nie jest na naturalnym kakao.
Jeśli chodzi o próbki nie mamy ich niestety, ale spróbuję pomęczyć producenta o nie.
Ewentualnie, musimy się tylko zgadać z kimś decyzyjnym z SFD i możemy zrobić jakieś testy dla paru użytkowników, gdzie m.in. dorzucimy to białko.
Wysłana -
Super więc czekamy :)
Wysłana -
Kupilem kilka smaków i wszystko gra. Marcepan, Wanilia, kokos i piernik. Smaki dobre, typowy vitalmax, piana malo, a jak jest zaraz opada.
Wysłana -
Ja już piłem marcepan oraz piernik.Oba dobre-czy to z wodą,czy z mlekiem,piana jest ale szybko opada. Na pewno w przyszłości będę próbował innych smaków ale jak na razie marcepan to mój faworyt
Wysłana -
SONBATY i jak z Tym testem? bo chetnie bym czegos wkoncu sprobowal od was po udanej pierwszej przygodzie z kreta i pozniejszym gainerem :)
Wysłana -
Chwilowo jestem zawalony robotą, bo jeden pracownik w sklepie na urlopie a drugi na zwolnieniu.
Rzućcie temat komuś odpowiedzialnemu za testy na SFD, żeby się do mnie odezwał i wszystko zorganizował, tak, żebym ja zajął się tylko wysłaniem produktów a możemy coś działać.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź