SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ VITALMAX - WHEY PROTEIN 80 1000G

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Wprowadziliśmy do oferty Vitalmax nową odżywkę wysokobiałkową, w ekonomicznym, foliowym opakowaniu 1kg.
To czysty koncentrat białka serwatki (WPC) o zawartości białka niemal 80%.

Występuje w 9 smakach: czekolada, wanilia, truskawka, banan, marcepan, cappuccino, kokos, piernik, naturalny.

Szczegóły na naszej stronie: http://sklep.atleta.pl/vitalmax-whey-protein-80-1000g-4651.html

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
VITALMAX TEAM

Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2015-05-29 17:34:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Świetnie wchodzi to białko jeśli ktoś nie lubi mocno słodkich szejków, nie zbiera na nudności jak niektore przekombinowane smakowo. Nie jest instant, ale dla mnie rozpuszcza się dobrze, nie jest tak przetworzone dzięki temu i przeładowane nic nie wnoszącymi wypełniaczami. Smaki piernikowy i truskawkowy polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
Ciekawe jak smakowo i piana :-/ A czeko jest na naturalnym kakao ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
dajcie próbeczki do testów

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
PK_Kaczor
dajcie próbeczki do testów


Podpinam się pod tą prośbę :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
Ooo jak próbki to i ja bardzo chętnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Witam.
Niestety, czekolada nie jest na naturalnym kakao.
Jeśli chodzi o próbki nie mamy ich niestety, ale spróbuję pomęczyć producenta o nie.
Ewentualnie, musimy się tylko zgadać z kimś decyzyjnym z SFD i możemy zrobić jakieś testy dla paru użytkowników, gdzie m.in. dorzucimy to białko.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Super więc czekamy :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Kupilem kilka smaków i wszystko gra. Marcepan, Wanilia, kokos i piernik. Smaki dobre, typowy vitalmax, piana malo, a jak jest zaraz opada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Ja już piłem marcepan oraz piernik.Oba dobre-czy to z wodą,czy z mlekiem,piana jest ale szybko opada. Na pewno w przyszłości będę próbował innych smaków ale jak na razie marcepan to mój faworyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82915
SONBATY i jak z Tym testem? bo chetnie bym czegos wkoncu sprobowal od was po udanej pierwszej przygodzie z kreta i pozniejszym gainerem :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Chwilowo jestem zawalony robotą, bo jeden pracownik w sklepie na urlopie a drugi na zwolnieniu.
Rzućcie temat komuś odpowiedzialnemu za testy na SFD, żeby się do mnie odezwał i wszystko zorganizował, tak, żebym ja zajął się tylko wysłaniem produktów a możemy coś działać.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Maszewski RESTART Odcinek 8 !!

Następny temat

PRACA W ATLETA ŁÓDŹ - GRAFIK KOMPUTEROWY

Wiecej