SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ OLIMP TOP MASS

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Drodzy Forumowicze,
Podajemy wartość odżywczą OLMP TOP MASS - nowość

100 g proszku zawiera co najmniej
Wartość energetyczna 1592,5 kJ /381,0 kcal
Białko 43,00 g
Tłuszcz 4,6 g
Węglowodany 43,0 g

Pozdrawiamy
OLIMP team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ziki

Z marketingowego punktu widzenia wycofanie Top Massa ze sprzeday byloby duzym bledem firmy. Top Mass to produkt znany i ceniony na rynku od ladnych paru lat, klienci przyzwyczaili sie o tej nazwy i zarazem samego produktu - po co zaprzepaszczac paruletnia prace dzialu marketingu firmy i wycofac dobrze sprzedajacy sie produkt z rynku

Chociaz marketingowcy OLIMPa zapewne wiedza ze takie dzialania (wprowadzenie na rynek bardzo podobnych produktow np Profi Whey Mass i Top Mass, Pure Whey 80 i System Protein 80) prowadzi niemal nieuchronnie do
tzw "kanibalizmu produktow"

Zatem zapewne (tak mi si przynajmniej wydaje) teraz bedzie mial miejsce jakby test - ktore produkty beda lepiej sprzedawac sie na rynku: nowe bialka serii Whey czy zmodyfikowane stare produkty o nazwach dobrze znanych na rynku
Jezeli zmodyfikowane produkty o starych nazwach zaczna notowac znaczny wzrost sprzedazy zabierajas tym samym rynek serwatkom OLIMP zapewne wladuje sklad 100% serwatek do starych nazw (SP 80, Top Mass) robizc z nich jakby duplikaty Pure Whey i Profi Whey Mass (ale w starych nazwach) i wycofa ze sprzedazy nowe serwatki (Whey) lub ich czesc (zostana na pewno izolaty)
Jezeli modyfikacja starych produktow nie przyniesie rezultatu w postaci wzrostu sprzedazy OLIMP zapewne stopniowo wycofa stare nazwy i zostana nowe Whey'e




------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

Zmieniony przez - BYK w dniu 2003-11-04 14:31:58

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
mi sie bardzo podoba a czemu jest drozszy bo wchodzi?? czy bedzie taniej?

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z tym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no OLIMP bardzo poszerza swoją oferte.Myśle ze dla kazdego produktu znajdzie sie miejsce na rynku i kazdy bedzie sie sprzedawał na tyle dobrze ze nic OLIMP nie bedzie musiał wycofywać.Np teraz mozemy kupić samo białko jaja, czysty koncentrat serwatki lub kombinacje tych dwóch białek.Według mnie OLIMP dobrze robi ze prowadzi tak agresywną polityke.Jest taka konkurencja na rynku ze przetrwają tylko Ci, którzy naprawde bedą mieli dobrą jakość, cene oraz umiejetnie sie bede reklamowały.Ja tam zawsze byłem za tym co polskie wiec bede zadowolony jeśli 100% moich suplementów bedzie miało na etykiecie napis OLIMP.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
ale czy ludzie zrozumieja ze te ich stare odzywki sa odnowione...wiecie jak Polacy podchodza do tego pomysla ze nowa etykieta a w srodku to samo co kiedys...dzis ciezko ludzi przekonac,ja uwazam ze nowe odzywki beda sie sprzedawac dobrze tak jak teraz....ale dla starszych odnowionych zycze tego samego

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ja uwazam, ze beda jeszcze lepiej sie sprzedawac niz te stare
U mnie na silowni pojawiaja sie glosy "wszystko tylko nie olimp". Dzwia sie jak im mowie, ze kredka Olimpu jest taka sama jak np.ultimate. Maja jakas niechec do Olimpu...
Teraz, gdy widac duze zmiany w firmie, nowe opakowania i sklad odzywek pomoze nabyc utraconych wszesniej klientow.. A i te nowe opakowania wygladaja bardziej profesjonalnie ni te poprzednie

Sam prawde mowiac niechcetnie podchodzilem do odzywek Olimpu, ktore nie przeszy jeszcze "modernizacji"
Teraz to zupelnie inna bajka


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "

Zmieniony przez - anar w dniu 2003-11-04 21:51:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1801
a to czym się różni to od whey gainer 4000

"Duch świety leczy najbłębsze nawet rany ludzkiej egzystencji. On zamienia wewnętrzny nieurodzaj dusz w urodzajne polna łaski i świętości"
Jan Paweł II


www.azdanowski.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
top mass to odzywka typu bulk, czyli ma wiecej bialka od gainerow, zazwyczaj charakteryzuje sie rownymi proporcjami pomiedzy bialkiem a weglowodanami. Top mass mozna polecic osoba, ktore boja sie stosowac gainerow ze wzgledu na otluszczenie sie, po TOP MASS jest duzo mniejsza szansa, chociaz wszystko zalezy od diety i ilosci skladnikow pokarmowych w niej.

===============================================
"Customer Service", Zapraszamy na zakupy: https://sklep.sfd.pl
===============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Beznadziejna cena.Olimp,to polska firma na polski rynek a ceny dajecie niebezpieczne.Bezsens.
Nie widze żadnego powodu by przepłacac tyle kasy i kupic stary produkt o liftingu niz np. profi whey'a.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 697
Witam...
wraz z nowym Top Massem pojawił się mój problem. Gdy po raz pierwszy zdecydowałem sie używać odżywki dla zwiększenia masy (wówczas 52 kg, 18 lat) wybrałem starego jeszcze Top Massa. Efekty były według mnie super bo zjadłem 3kg i przybrałem 5 kg. Potem usłyszałem o następcy Top Massa z rzekomo lepszym białkiem serwatkowym. Chodzi mi o Profi Whey Mass Olimpu. Jestem w trakcie wcinania 4 kg - zjadłem już 3/4 słoika i nic nie przybrałem ! Chciałem wrócić do Top Massa i wchodzę sobie na forum a tu dowiaduję się o nowym Top Massie z białkiem serwatkowym. Moje pytanie jest proste - czy możliwe aby białko serwatki nie działało na mnie. Może warto kupic odżywkę z białkiem jaja i mleka dzięki któremu przybrałem 5 kg ??? Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ OLIMP GAINER MCT

Następny temat

mct i inne

WHEY premium