SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ- ALA 200

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Generalnie powinno się brać razem z posiłkiem jeśli stosujesz jako antyoxydant, preparat prozdrowotny (nie bierzesz razem z kreatyną) lecz jeśli bierzesz ALA jako transporter kretki - oczywiście na pusty żołądek

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
Tez czekam na tlumaczenie!Mam pytanko a czy jak biore po treningu krete z dekstroza to ALA tez moge dorzucic????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Mozesz...sam tak robilem.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Bubu - sorki - mam teraz zawałke na studiach - codziennie siedze do nocy i pisze prace zaliczeniowe - do działu zaglądam w przerwach
obiecuje że jak będę miał luz - przetłumaczę
Jeśli chcesz coś konkretnego--> pytaj śmiało

Po treningu dextroza i tak ma marginalny udział w transporcie kreatyny (działa wtedy insulinoniezależny system transportu skł odżywczych - którego dzialanie też wspiera ALA)

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-03-23 00:24:35

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Możesz brać kredkę z ala po treningu. Wprawdzie kreatyna po treningu wchłania się poprzrz mechanizmy insulinoniezależne, ale ALA, o czym pisałem, intensyfikuje rónież i te mechanizmy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
Spoko Byqu nie spieszy sie!!!To juz nie bede zakladal nowego posta i tu sie spytam!Nowy cykl zaczynam od kwietnia!Krete bede bral z ala i dekstroza po treningu a mam jeszcze HMB Olimpu 600kapsow i 45 tabl!To czy HMB brac razem z kretka czy odczekac 15-20 minut???Mam tez matrixa to wtedy matrixa 20 minut po HMB???HMB chce brac 1g rano, 1 przed treningiem,1 po i 1 na noc!Czy z tej porcij przed treningiem zrezygnowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
HMB spokojnie możesz łączyć z kreatyną...wtedy Matrixa łykasz min. 30 minut po HMB, krecie i reszcie.

Z porcji HMB przed treningiem nie rezygnuj...no chyba, że brakuje ci foondooszy to wtedy już jej nie bierz - generalnie to wszystko kwestia $$$

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja bym zrezygnował z tej porcji przed treningiem (lub po) i przedłużył sobie cykl - 3g wystarczy wg mnie w zupełności

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dzisiaj wysłałem posta o ALA. Jest tam niżej, pt. "ALA - nowe informacje".

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez misOO za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do S.AMBROZIAK - ,,ALA"

Następny temat

ALA czy działa?

WHEY premium