SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ: BIAŁKA FUNKCJONALNE!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
kupilbym, ale jak kupie trzy, to przekrocze moj budzet :P haha

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
All day + eaa jogurt-wiśnia wymiata i dobry profil amino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
Kiedy Activlab da info odnośnie wersji lunch ? bo całkiem ciekawie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Jechu87
All day + eaa jogurt-wiśnia wymiata i dobry profil amino.


dobry profil bo uzupełniony aminokwasami EAA.

Ulf: niebawem

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
zuo jestem ^_^ znowu mówię o czymś zanim się pochwalicie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
co do białek funkcjonalnych jako że miałem przyjemność szamać wszystkie trzy opcje to uważam że :

Breakfast - idealne dla kogoś kto musi wstać i szybko wyjść z domu a nie ma czasu na stanie i pichcenie w garach śniadania. Proste 4 machnięcia (BEZ SITKA!!!) shakerem i gotowe.
Smaki : Owoce leśne , Jogurt Wiśnia, Czekolada - genialne smaki które mi bardzo przypadły do gustu. Żona miała do mnie pretensje że wstaje i biegiem do kuchni robić białko zamiast normalnego śniadania. Mała ilość guarany pozwala wrócić do życia po przebudzeniu.

AllDay - Profil EAA który zawiera jest genialnym uzupełnieniem dziennej diety. Smak jaki mam to jogurt - wiśnia. Generalnie jestem wielkim fanem wszystkiego co wiśniowe więc tutaj smak był trafiony w 10. Najczęściej używam tego białka po treningu rozpuszczony w shakerze (jeśli treniuję po południu) lub w omlecie (po porannym treningu na pusty żołądek)

Night - świetny produkt łączący 2 w 1 białeczko nocne z ZMA - Często używam ZMA z uwagi na małą ilość snu bo pracuję po 12h do tego jeszcze wpadnie trening i inne obowiązki związane z życiem rodzinnym i wychodzi że śpię po 6h zamiast tych zdrowych 8-9. Dzięki ZMA mogę wspomóc regenerację swojego organizmu w czasie tych 6 h snu ci zapewnia mi potem lepsze funkcjonowanie w pracy. Ponadto jeśli kładę się po nocnej zmianie ZMA zawarte w NIGHT pozwala mi przespać spokojnie zarwaną noc. Smak orzechowy który mam przyznam że mile mnie zaskoczył. Kiedy otworzyłem puszkę przyjemny zapach. Nie byłem wstępnie przekonany do tego smaku ale kurcze... przypomina mi trochę smakiem monte :D

Moje zdanie jest proste. Jeśli tylko fundusze mi na to pozwolą zamierzam stale uzupełniać te białka aby mieć je pod ręką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dzięki za świetną opinię Ulf !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Lunch dzisiaj testoswałem, bo podobno premiera dziś, więc kulturalnie zaczekałem, wieczorem na Fanpagę skrobnę parę słów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
ej... nie bądź wiśnia daj trochę podziele się z Tobą ciastem z muscle upem bananowym




Zmieniony przez - ulfbjorn w dniu 2015-02-09 12:18:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA, DAA i kreatyna, jak dawkować, pomocy !!!

Następny temat

Smak Activlab

WHEY premium