SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ! CREATINE+BETA-ALANINE

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam naszą ostatnią nowość w Roku 2012!



Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie połączenie tych dwóch składników staje się coraz bardziej popularne i powszechnie stosowane. Dlatego też wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom zrobiliśmy mix Kreatyny z Beta-Alaniną w postaci smakowego proszku.
Wystarczy 10g przed treningiem aby wznieść się na wyższy poziom wysiłku fizycznego!

Na temat tych dwóch składników udało nam się już bardzo interesująco dyskutować w naszym dziale (kliknij tutaj)

A w międzyczasie pięciu użytkowników SFD przeprowadziło test sponsorowany, gdzie na własnym przykładzie przekonali się jak bardzo skuteczne jest to połączenie (TEST prowadzony tutaj)

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat tego produktu i właściwości poszczególnych składników, zapraszam serdecznie do lektury artykułu, autorstwa Redaktora naczelnego magazynu BB-MAG Janusza Ziółkowskiego


Dokładne info o produkcie oczywiście na naszej stronie www.activlab.pl

I oczywiście czekam na Wasze opinie!

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2012-12-11 15:10:06

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2072
123g białka na 100g produktu??

Odłamkowym ładuj Pieronie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
świetny produkt! tego mi było trzeba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
z jednej strony plus bo nie trzeba bedzie kupować 2 produktów tylko mamy to w jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
beka, proponowałem taki produkt pół roku temu na tym forum to Activlab mnie wyśmiał

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Z chęcią bym to przetestował :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
@Gustlik_: Narzucona przepisami metoda oznaczania białka w przypadku kreatyny niestety robi takie cuda... A prawo jest prawem i trzeba go przestrzegać...

@chimera1: jak widzisz, tylko krowa zdania nie zmienia

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mono będziesz testował? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
super produkt!!! takie cos chyba zawita u mnie na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Ogólnie w konkursie na wasz nowy produkt pisałem creatyna+beta alanina, czyli w zasadzie trafiłem ale nie o ten chodziło:D

f*** YEAH!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WIELKI KONKURS ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY!

Następny temat

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

WHEY premium