SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - GREEN TEA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
Witam!,
Trochę odświeżę temat. Poczytalem ostatnio trochę na temat Green Tea (między innymi artykuł P. Ambroziaka) i oczywiście wpisy tutaj w wątku, choć przyznam się że nie wszystkie strony a wyrywkowo. Chciałbym zapytać wg aktualnej wiedzy, bo w zalezności od artykułu i neewsa trochę zmieniały się dawki - jaką dawkę Green Tea powinienem zażywać dziennie w celu:

+ redukcja tkanki tłuszczowej
+ ochrona mięśni (szybsza generacja a co za tym idzie większa masa mięśni)

Co ważne, zakładając że chcę zrobić 6 tyg test na sobie - zażywając tylko ekstrakt.
+ trening siłowy w ilości co drugi dzień (4-5 w tyg)
+ trenuje od 15 lat
+ waga 85kg/188cm (nie jest dużo, ale jak zaczynałem miałem wagę 73-74kg przy tym samym wzroście)

ps. nie liczę na spektakularne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sam stosuje 1 kapsulke dziennie codziennie

http://www.olimp-supplements.com/13/0/zielona-herbata,134/
ale nie jest to moj jedyny suplement ziolowy

jeslil bedzie to u Ciebie podstawa dwie kapsulki beda dobrym punktem wyjsciowym

zdaj relacje po zakonczeniu testu
powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
Dzięki,

Tak, dokładnie będzie to jedyny specyfik jaki będę brał. A.. i jeszcze jedno. Czy jest różnica gdy pigułę łyknę między posiłkami czy lepiej się przyswaja przy jedzeniu?


Zmieniony przez - Krzych.wpr w dniu 2016-07-29 17:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stosuje rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 633
Po 2 miesiącach brania kapsów + picie naparu 2% spadek poziomu tkanki tłuszczowej bez zmiany generalnie treniengu, tzn. nie wprowadziłem aerobów. Wizualnie wydaje się, że zielona tak jak by "wysusza"

Swoją drogą, to wszędzie piszą żeby nie zalewać zielonej herbaty wrzątkiem, ale dlaczego tak.. to już nie bardzo mogłem odnaleźć. No chyba, że odpowiedzi nie bo nie albo no bo straci część właściwości itg. W wiekszości źródeł pisze się, że zalewamy temperaturą 90st i czekamy ok 3 min po czym herbata jest gotowa, ale niektóre firmy piszą aby zalewać wodą o temp 70-80st, próbowałem tak.. ale ta herbata w ogólę się nie chce zaparzyć - woda wychodzi taka z tego.. Wiecie jak to w rzeczywistości jest z tym zaparzaniem/wpływem temperatury na właściwości zdrowotne naparu.



Zmieniony przez - krzysiek83wpr w dniu 2017-02-10 16:27:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZEPROSINY

Następny temat

NOWOŚĆ - OLIMP HCA

WHEY premium