SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE PROFILE - WYPEŁNIAMY!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Mam przyjemność oddać w Wasze ręce po kilku nieprzespanych nocach całkiem zgrabne i użyteczne profile. Profil klubowy został połączony z podstawowym, jednak niektóre informacje edytujemy standardowo w edycji konta.

Wchodzimy do profilu klikając na swój pseudonim przy wypowiedzi.

Jeśli pokazuje nam się stary profil, to należy go zamknąć, wcisnąć F5 (odśwież) i ponownie kliknąć na swoje zdjęcie/pseudonim. Taka operacja może być wymagana tylko raz, ponieważ na Waszych komputerach zapisane są stare skrypty java i trzeba pobrać nowe.

W górnym lewym rogu widzimy (zakładam że jesteście zalogowani, inaczej trzeba się zalogować) napis "edytuj swój profil". Należy go kliknąć i wypełnić ankietę. Żadne pola nie są z tzw czerwoną gwiazdką czyli nie ma przymusu wypełniać czegokolwiek.

Już niedługo kolejne "wodotryski" zapraszam do wspólnej zabawy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja Twego nie widze profilu, jak klikam na pełny profil to widzę u Ciebie to samo co w tym małym tylko na większej stronie przeglądarki i tabelka rozszerzona bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
zrób teraz mając otworzoną tę stronę ctrl+f5
a następnie kliknij w czyjś profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już mam
dziwne te profile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Mi tam się odobają, przynajmniej wszystko jest na miejscu. Tylko jedno mnie boli - dlaczego np. można podawać wyniki z tak nieistotnym ćwiczeniu jak wyciskanie na barki, a martwy ciąg został usunięty - a przecież to lepszy wymiernik siły. Obwód uda też mógłby zostać, w końcu można by było wiedzieć po tych dwóch rzeczach, kto trenuje nogi, a kto jest śmierdzący leń.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaproponujcie, co chcielibyście zobaczyć w profilu i może niebawem to zobaczycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
miejsce na numer gg jest widoczny jak kliknie się na profil
ale jak chce się edytować by ten numer wpisać to nie ma tej linijki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Według mnie te profile są świetne!!!Są dużo dokładniejsze i ciekawiej wyglądają!!

POZDRO! MaTeo- dobra robota!!

Zmieniony przez - majster16 w dniu 2006-10-27 11:11:49

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Tak nawiasem mówiąc, w tlenie identyfikatorem użytkownika nie jest numer tylko jego login.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g-g wpisuje się w edycji danych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Szefie a co ja napisałem

miejsce na numer gg jest widoczny jak kliknie się na profil
ale jak chce się edytować by ten numer wpisać to nie ma tej linijki...


mówię właśnie o edycji
sam zerknij, że tego nie ma w edycji!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Profil na SFD

Następny temat

Wyłączenie powiadomień - dalej przychodzą

WHEY premium