SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CENY BIAŁKA I MASS ACTIVE !!! WIELKA OBNIŻKA !!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
WItam serdecznie



Następuję obniżka cen białka oraz mass active - gainera z 20% zawartością białka

Już w środę/czwartek będę znał dokładne ceny


Myślę, że każdemu z nas przypadnie to do gustu


Prócz tego mogę(mam nadzieję, że Dorafit mnie nie zabije)uchylić rąbka tajemnicy...

Jeden z produktów otrzyma wzbogaconą gamę smaków... Sami zadecydujecie Czekajcie, a będzie wam dane poznać więcej info

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
no to czekamy
widze ze polskie firmy w koncu obnizaja ceny bo nie ktorych ponioslo i to grubo z cenami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Niektóre poniosło, ale Fitmax idzie w dół

Tak być powinno nie uważasz?;->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
Pewnie ze tak uwazam czlowiek nie spi na pieniadzach wiec kazda obnizka jest mile widziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Już w tym tygodniu wszyscy dowiemy się, jakie będą nowe ceny. ja także bardzo cieszę sie z powodu obniżek. Dodam więcej- na odżywkę MASS ACTIVE 1000g i 2000g szykujemy świąteczną promocję. Przypomnę,że Mass Active w wyżej wymienionych gramaturach, jest dostępne w wielu oryginalnych smakach. Prócz tradycyjnej wanilii, czekolady, truskawki i banana, można delektowac sie smakiem poziomki, kokosa, białej czekolady i toffi.

Tak,jak juz wspomniał Paweł, szykujemy konkurs na nowy smak odżywki Easy GainMass. Dotychczas mogliśmy pić Easy GainMass waniliowy, czekoladowy i truskawkowy.
Teraz planujemy wprowadzić nowy, wyjatkowy smak. Chcemy jednak w 100% trafić w Wasze gusta i dlatego wybór smaku zostawiamy właśnie Wam. Będziecie mogli wziąc udział w ankiecie i podac smak , w jakim chcielibyscie pić Easy GainMass. Puśćcie wodze wyobraźni i wymyślcie najbardziej odjazdowy smak...
Szykujemy oczywiscie nagrody
Już niebawem paweł zamiesci ankiete- gorąco zachęcam do głosowania!

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-11-10 21:43:10

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-11-10 21:46:09

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Musze Wam pogratulować, gdyż co niedawna miałem z Fitmaxa tylko l-karnityne (która strasznie śmierdziała - gorzej niż z innych firm) i nic mnie więcej nie ciekawiło, lecz aktualnie coraz więcej produktów wzbudza moje zainteresowanie i bardzo prawdopodobne, iż znowu wypróbuje

Dobra robota!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dorafit gdzie można zobaczyć więcej Twoich zdjęć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Tak tylko wtrace pytanie, a mianowicie ile jest cukrów prostych na 75g wegli zawartych w 100g gainera ??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Hmmm konkursik kiedy możemy sie spodziewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Marcin, jaka miła niespodzianka "widzieć" Cie na tym forum.
Odebrałam Twoja wiadomość na gg, jeszcze raz gratuluję lepszej formy i nadal mozesz liczyć na moje wskazówkiCo do moich fotek, luknij na ********** do galerii- polskie zawodniczki. lub na facebook.

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Witam!
W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami czeka nas sporo wydatków. Warto już dziś pomysleć o upominkach dla najbliższych i przyjaciół, bo prezenty kupowane na ostatnią chwilę nie zawsze gwarantują strzał w dziesiątkę. Fitmax wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom , dlatego przygotował wyjątkowe promocje na ten szczególny czas. Specjalnie dla Ciebie, drogi Kliencie, obniżyliśmy ceny Mass Active oraz odżywki Whey Potein 81+.



ŚWIĄTECZNA PROMOCJA!!!!!!!!!!!!!!!!


MASS ACTIVE 1000G- tylko 35.00zł ! zamiast 48.00


MASS ACTIVE 2000G- tylko 65.00zł ! zamiast 78.00


...wyjątkowe smaki...- biała czekolada, kokos, poziomka, truskawka, toffi, banan oraz tradycyjna czekolada i wanilia


MASS ACTIVE 3000G- tylko 108.00zł ! zamiast 128.00


MASS ACTIVE 5000G- tylko 168.00zł ! zamiast 188.00




WHEY PROTEIN 81+ 750G- tylko teraz 59.00zł! zamiast 65.00


WHEY PROTEIN 81+ 2250G- tylko teraz 165.00zł! zamiast 195.00











pzdr

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2008-11-12 17:39:52

Zmieniony przez - pitt bull w dniu 2008-11-27 16:16:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koszulka FITMAX

Następny temat

Fitmax jakiej jakosci?

WHEY premium