SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak malo sie o nich mowi ,kazdy mowi tylko o bicku i klacie ,tak jak pewnie niejeden z was niemoge sie przelamac do robienia nog ,ale teraz jush postanowilem ze wlacze je do treningu na stale .Nie pierwszy raz slyszalem ,ze robienie nog ma ogromny wplyw na rozwoj reszty naszego cial.Nawet kumpel kiedys mowi jak chcesz przytyc jak nie robisz nog ,moze cos w tym jest ,ale tez nie zamierzam wyskoczyc na plaze od pasa w gore szerokim i duzym a od pasa w dol BOCIAN.Macie z tym jakies swoje doswiadczenia???



Pozdrawiam wszystkich wielkich ludzi i tych troche mniejszych)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale z czym ?

Z wyskokiem na plażę czy co ?

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raz taki jeden gostek wziął całkiem sporo na klatke, i żeby przyszpanować zapytał się kumpla tak, aby go wszyscy słyszeli: 'nieźle, co?', a on mu odpowiedział, też tak aby go wszyscy słyszeli: 'nieźle, ale nogi masz jakbyś jeździł na wózku'. :) trochę mu mina zrzedła.

teraz wiesz po co robić nogi?

bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panienki np. patrzą na budowe tyłka i nóg. dopiero potem na klate i bary, a biceps ich nie obchodzi. Tak wynika z moich doswiadczeń.

SZAFAR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
tak umnie tez jest kilka "bocianow" na silowni , jak ich widze w szatni po treningu - gora podpompowana sciaga spodnie a tam takie 2 biale wykalaczki - to az sie w srodku caly trzese ze smiechu. Ogolnie to na nogi polecam przysiady - nienawidze tego gownianego cwiczenia jak psa ale swietnie buduje nogi.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3083
tak, tak SZAFAR swiete slowa - przede wszystkim tyleczek ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Ja za to nogi stawiam na początku robie 2 razy w tygodniu.

Zęby cię bolą?Zjedz snickersa,popij colą.
Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki ze nieodpisywalem ,ale siec mi padla tomek7 no oczywiscie nogi jak u bociana (dlugie i cienkie) co do reszty ciala .A jak z reszta rozwoju miesni z robieniem nog i bez robienia nie tylko chodzi mi o wizualny widok .Tylko jak maja sie nogi i rozwuj innych grup miesni .Slyszal ktos cos jak to sie ma do siebie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SZEFAR no ja tez sie zgodze ,ze patrza na tylek i nogi ,ale chyba najpierw gora a nastepnie dol.? Wiadomo kazdy ma swoje doswiadczenia co do lasek .Ale jak ty idziesz z przodu a jakas panna z tylu to wiadomo ze niebedzie patrzyla najpierw na placy a pozniej na tylek i nogi .



Pozdrawiam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>Tylko jak maja sie nogi i rozwuj innych grup miesni .Slyszal ktos cos jak to sie ma do siebie???

ja słyszałem coś takiego: 'chcesz mieć dużego bicepsa? to zacznij ćwiczyć przysiady'

bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwoj duzych grup miesniowych wprowadza organizm w
stan anaboliczny - wiec jezeli rosna Ci nogi - przy okazji
rosniesz caly - inne grupy tez zaczna rosnac.
I to jest prawda - juz dawno o tym pisano/mowiono (np. w ksiazce "Supersquads") A nogi naleza do najwiekszych miesni.
Co do cwiczen - przysiad i martwy na prostych nogach i nogi rosna jak na drozdzach - tylko musza to byc ciezkie przysiady (a tam wystarczy nawe jedna seria 20 powtorzen "oddechowych" przysiadow)


bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Trening?

Następny temat

szkodliwy martwy

WHEY premium