SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO I MAM CO CHCIAŁEM!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6653
witam. jestem na cyklu 200mg prolongatum co 5 dni i 50 mg winstrol depot co 2 dni. wino okazało się wałkiem który w***ałem w siebie już 10 razy i zero przyrostu siły.(moja biedna dupa) jedynie po prolo troche poszło. tak się tym w****iłem że zalewam się wodą mimo że biore zincas forte 6 tabletek dziennie(cynk chyba na mnie nie działa).pozatym w 4 tygodniu cyklu prolo przestały poprawiać się wyniki i wymiary ale waga wzrasta(z 109 do 116kg pod wieczór gdy jestem najedzony i tyje w brzuch, nogach i tyłku)- cięzko mi się już porószać a przednie części łydek(golenie) tak mnie nap*****lają że musze siedzieć w domu. dieta raczej wysokobiałkowa, węgli tez jest troche ale wcześniej nawet po omce i mecie tak nie tyłem. czy sam prolongatum nie daje efektów na dłuższą metę?

JAK SPÓŚCIĆ WODĘ NIE PRZERYWAJĄC CYKLU?

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Sprobuj nolvadex.
Tak poza tym jezeli juz nie bedzie efektów to przerwij cykl.Nie ciagnijj tam 10 tygodni.Uriel tak robi

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1596
Dokoncz prolo i zarzuc ckd. Z głową.

// MASTIFF: THE CHALLENGE OF A GIANT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
6 tabletek zincas forte ... faktycznie nie działa na Ciebie... przy takiej ilości oraganizm chroniąc sie przestaje wogóle wchłaniac ten cynk... zmniejsz dawke do 2 tabletek
So do spuszczenia wody... pociągnąć za spłuczkę

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-10-22 09:03:44

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No dokładnie ja tak robię - kiedy widzę stagnację - nie widzę sensu dalej łądowania siuwaxu. Po pierwsze przyrosty są między 2 a 5 tygodniem używając testosteronów ewentualnie metanabolu. Więc cykl 6 tygodniowy wydaje się sesnownym okresem używania SAA. Są wyjątki ale rzadkie...

Sprawdź spożycie sodu. Jakiś łagodny diuretyk - tylko nie furosemid - może być Aldactone małe dawki bardzo małe lub green tea, jakieś zioła, itepe.

200mg co 5 dni samego Enanu zrobiło z Ciebie takiego potwora??? Może zamiast Winstrolu mas coś innego - jakiś Suspension bez kryształków... często tak jest, że zamiast Winstrolu Depot jest Test Susp a ten jak wiadomo daje to i owo - retencję!!! Obrzęki i te sprawy. hrhhr

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe co teraz wymysla zamiast cyklu kiedy okazalos ie ze niedziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
"z 109 do 116kg pod wieczór"

w ciagu dnia 7kg ?
jak ty to robisz ?

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Uriel zyjesz wogole na gg ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6653
może masz racje z tym winem i był tam jakis szybkodziałający wodny test a to plus prolo dało swoje. mam jeszcze takie pytanie czy można zmienić na koniec prolo na propionat na jakies 2 lub 3 tyg. w celu zmniejszenia retencji i podtrzymania anabolicznych procesów w organiżmie (jakie dawki beda odpowiednie po takim prześciu)i podkreslenia bardziej jakości mięsni a dopiero po propie zacząć klomid i clen?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
yup. tzn jakiejs tam poprawy/uwidocznienia specjalnego bym sie niespodziewał ..
a co do przejscia na prop to jak najbardziej ok. biega oto że nie czekasz 2-3 tyg na całkowite zejscie z prl , tylk owykizystujesz ten czas i tyle! heh

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

osłonki

Następny temat

DOPING -warto zerknąć dla ciekawych

WHEY premium