SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Wstęp
Siemanko, na początku tego dzienniczka o buńczucznej nazwie, kilka słów wstępu. Chciałem podziękować za możliwość założenia go tutaj i wsparcie merytoryczne (szczególne propsy dla Wojtka ). Jak pewnie już zauważyliście celem będzie redukcja tkanki tłuszczowej i uzyskanie zdrowej sylwetki, ale oprócz tego:
->poprawa wydolności fizycznej (przygotowanie pod przyszłe plany związane z crossfitem i boulderingiem)
->motywacja do pracy nad swoją fizycznością i psychiką
->rozwijanie wiedzy

Wymiary
Waga: 120
Klata: 116
Łapa: 41
Pas:116
Udo: 71
Łydka: 45

Dieta
Dzięki radom Wojtka, wchodzę na coś zupełnie nieznanego dla mnie, powiedzmy ze to będzie taki radykalny eksperyment. Jak to będzie dokładnie wyglądać zobaczycie w trakcie trwania wytapiania smalcu.

Trening
Będzie to FBW 15-10-5 Wodyna, cykl trwający 6 tygodni zakończony tygodniową regeneracją. W trakcie trwania przewidujemy dodanie jakichś gratisów co bym się nie nudził Przyznam szczerze ze mam wielkie obawy przed drążkiem i poręczami, które ukażą się w tym planie, jednak trzeba będzie spiąć pośladeczki i się postarać. Nikt nie urodził się od razu mocarzem
Suplementacja
W suplementacji wykorzystam zarówno produkty od IHS jak i od konkurencji które zostały mi z poprzedniej redukcji. Jednak w przyszłości będę bazował tylko na produktach marki IHS. Od przyszłego miesiąca zagości jeszcze witamina C i magnez (względy finansowe). Będzie to:

Glutamina 20g po treningu
BCAA 10g przed treningiem
Omega 3 minimum 4g wedle potrzeb

I na koniec orientacyjne foto: przepraszam za jakość zdjęcia ale fotograf mi się zbuntował i trzeba było cyknąć kamerką internetową





Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-01-13 10:59:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
NomenNescio

dużo ciebie , będzie nad czym pracować

Jaki staż na siłowni >? czy jakieś inne aktywności ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
No naprawdę kawał ciebie i jest nad czym pracować powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Tomasz1405 staż na siłowni to będzie kilka lat ale z dużymi przerwami i nie zawsze z sensownym planem, grałem też troszkę (5lat) w rugby- ale to bardziej amatorka jednak milość do tego sportu pozostała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Ciężko tu ogarnąć twój poziom , a wcześnie na czym pracowałeś czemu FBW wybrałeś ? oprócz manipulacji na na zakresie nie wiele na systemie całościowym można pokombinować , dodać / odjąć itd ... ?

Przy twojej wadze drążek / poręcze ciekaw jestem pomysłodawcy

Drążek bym zamienił na " invert row " odwrotne wiosłowanie na linach lub sztandze , a poręcze na jakieś wyciskanie w wąskim uchwycie . zrzuć najpierw trochę siebie - moje zdanie .

ani tego ani tego nie wykonasz poprawnie = co się równa szkoda prądu , żeby zarzucić kilka razy z pomocą siebie na drążek .

Ja bym stawiał na dobre jedzenie , dobry wypoczynek plus prosty trening oparty o podstawy - tyle bez zbędnych kombinacji .

Będę zaglądał w miarę możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Wcześniejsze redukcje opierałem też na FBW ewentualnie HBW teraz wybrałem to ze względu na możliwość trenowania tylko 3x w tygodniu (szkoła i praca) Plan wybrałem gotowy, ale jestem skłonny do wszelakich modyfikacji

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-01-13 11:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja bym zaczął dzielić trening , jeśli nie jesteś " zielony " i w martwym kilka razy machniesz ta 100 kg , oczywiście na redukcję najlepiej skupiać się na bazowych ćwiczeniach

a w przyszłości też 3 dni treningowe tylko możliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
jedziesz, będę zaglądał w miarę możliwości ;) 15-10-5 powinno dać dobre efekty jeżeli wcześniej nie ćwiczyłeś tym planem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Narazie muszę się rozkręcić i zbliżyć się do dawnych rekordow (150 siad i martwy i 100 klatka), czas pokażę jak to będzie wyglądać bo wszystko uzależnione jest od szkoły, dodatkowych zajęć a przede wszystkim od $.

Dzisiaj jeszcze luzik, trzeba zrobić zakupy, ogarnać referat do szkoły i powtorzyć materaiał z przedmiotow zawodowych. Jutro przedostatnia rehabilitacja i zakładanie tejpow na kolano. Aż nie moge się treningu doczekać

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-01-13 12:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52312
Tak jak krisss napisał Przez dwa miesiące jadąc HBW 15-10-5 zrobiłem 7 kg przy czym tylko 2cm w pasie poszło do góry
Jest sporo pracy przed Tobą. Determinacji i wytrwałości!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mam takie same odczucie co do drążka i poręczy jak Tomek.

Tak czy inaczej. Powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium