SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIskie Libido pomocy - nie bralem sterydow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
Moj problem jest nastepujacy mam 19 lat...
bardzo niskie libido i niestety ale moj przyjaciel odmawia mi posluszenstwa...nie pelny wzwod albo jego calkowity brak
bylem u endokrynologa i wyszlo ze mam niski testosteron lecz w dolnych granicach normy - 4,5
Przepisal mi pregnyl 3 tyg (6 shotow) a pozniej omnadren 5 tyg (10 sh) zostaly mi 4 shoty omki efekty minimalne w wzwodzie libido kiepsciutkie ale moze jeszcze cos wzrosnie... moje pytanie brzmi czy po omie musze sie odblkowac? bo mam hcg ale na poczatku ... wogole co o tym mysliscie ....nigdy nie mialem stycznosci ze sterydami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
kiemlicz brak mi slow bzdury z ciemnej dziory cwiczysz rok i stwierdzam ze nie masz pojecia o suplach dlatego bez obrazy ale nie udzielaj sie naprawde wiecej czytaj i zdobadz wiecej doswiadczenia

poznaniak7 siedze na gg owszem jak cos to pisz smialo kliknij na awatara i tam jest moje gg wiec jak masz pytania oraz potrzeba ci wiecej info to klikaj nawet jak jestem niedostepny jak bede mogl to odpisze i podam ci godz w ktorej mnie zastaniesz pozdro

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
i jak uwazacie co moze mi pomoc...blagam o pomoc:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
co do koksow to ci nie podpowiem ale jesli chodzi o libido i twoj wzwod to sadze ze cynk+magnez normalnt +wit E pomagaja dodatkowo l-arginina po krotce ci wytlumacze
# l-arginina stanowi glowne bialko z ktorego sie sklada "sperma" male zasoby tego a-kwasu wplywaja na obnizeni libido oraz dziala na wytwazanie sie hormonu gazowego NO powoduje on rozkurczanie miesni i naplyw krwi do fifiego (mozna tez zastosowac AAkg np olimpa koszt duzy co prawda ale jest tego duzo duze dawki i w przeliczeniunsie lepiej sie oplaca i co wazne aakg wplywa odrazu do miesni a nie jak arginina przez watrobe w ktorej jej wieksza czesc ulega rozkladowi wynikajacemu z zapotrzebowani tego nazadu na ten a-kwas
# cynk i magnez oddzialywuja wspulnie na tescia podnosza go i regulja (dobre jast zma chociaz troche kosztuje) jesli szkoda ci kasy to kup w aptece zwykly cynk i do tego magnez albo kompleks wit-cynk "salfazin" i dotego magnez "(co do zma kulturysci stosuja go pomiedzy cyklami sterydowymi,ogulnie pomaga wyreguowac gospodarke hormonalna")
# wit E jest to witamina ktorej braki powoduja bezplodnosc (salfazin ja ma) # trening silowy sam w sobie podnosi tescia to jest dobre lekarstwo dobry trening silwy
# preparaty ziolowe ##### tribulus furgenek itp podnosza libido stosowane wraz z cynkiem i magnezem pomagaja stanac na nogi ale sadze bys najpierw wyprobowal te powyzej a dopiero jesli naprawde masz uparty organizm naprawde uparty2 to sproboj z ziolami ale sadze ze jesli zakupisz ( opcje-salfazin+magnez,cynk+magnez+witE,badz ZMA+witE) powinno wszystko zagrac dodatkowo nie zapomnij o argininie naprawde (l-arginina albo AAKG -sklepy z odzywkami) i oczywiscie o treningu jako dodatek ktory kosztuje tylko chwile na silce albo w domu @ podsumowywujac srodki naturalne ktore wymienilem sa ogulno dostepne pomagaja wielu ludzia troche kasy cie to poniesie ale nie duzo choc w porownaniu ze sprawnym fifem i zabawie z panienkami to kropla w mozu ale decyzja nalezy do ciebie --informacie zaczerpniete z neta,od dr,i gazet,oraz doswiadczenie co prawda przykre kumpla, powodzenia

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
w cell pumpie jest 1 g tej l-arganiny bralem go w styczniu i nie pamietam zeby to dawaly mi jakies efekty... no wiec warto kupic? bo jak tak to lece po te 150 caps Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
posluchaj czytales co napisalem ze podnosi no hormon gazowy i napewno to powinno pomoc ale do tego cynk magnez i witE to podziala na tescia i powinno wyregulowac gosp. hormonalna ale decyzja nalezy do ciebie bo to nic ze w tym co brales to bylo ale trenowales i bylo transportowane do miesni wraz z krea sproboj samo aakg a powinno pomoc na stanie a na libido Cynk+magnez+witE jesli to nie da rady to mam jeszcze jeden pomysl ale najlepiej wyproboj to co napisalem
owszem nie oczekuj efektow od razu ale po 1-2 tygodni powinnes widziec efekty
jesli to naprawde nie zadziala to moja rada to tribulus albo wyciag z palmy sabalowej oczywiscie cynk+mg+E to podstawa
a na potencie aakg
sproboj to nie sa pieniadze za zdrowie
trib i saw po koksiku jak ci sie skonczy nie do koksu

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zaburzeń psychicznych nie masz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Psychika j/w moim zdaniem to tu glowny problem.

Masz moze bardzo stresujacy tryb zycia od jakiegos czasu?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
psychika to nie to chodz tego tez nie wykluczam

btw nie mialem juz dlugo porannych erekcjii a to podobno wyklucza zaburzenia psychiczne ale ostatnio po tej omce jest coraz lepiej

aakg cynk magnez i witamina e kupiona... zastanawiam sie jeszcze tylko jak dawkowac to aakg bo na opakowaniu pisze 1-2 30 min przed kontaktem plciowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
cynk z magezem mozna stosowac na wiele sposobow oraz reszte prepartow aakg tak jak na opakowaniu. badz 1-2 z samego rana albo 1-2 rano +po poludniu 1-2 tez tak mozna. przed stosunkiem zadziala podobnie do "viagry" takie ma zadanie i dzialanie to zalezy tylko od twojego trybu zycia itp. jesli cwiczysz to cynk+mg 45min przed Treningiem a witE zaraz po mozna tez stosowac cynk+mg i witE na sen podnosi tescia przez noc badz zrana cynk+mg+witE na dzienne wzmocnienie pobudzenie do produkcji hormonow tak jak mowie w zaleznosci od ciebie i twojego dnia co do psychy sadze ze stres owszem ma znaczenie ale jesli mowisz ze sie nie stresujesz po spoko pociesze cie w stanach okolo 4na 10 osob (tak albo podobnie w kazdym madz razie tam tez tak jest) ma zabuzenia hormonalne problemy z libido tesciem erekcja itp i to niejest nic nadzwyczajnego to da sie wyleczyc jeszcze jedna uwaga jesli beda problemy podczas pukania to nie zalamuj sie i prubuj do skutku musisz byc pewny siebie a nie zakladac ze sie nie uda bo cie lpani stres i dul i wtedy to i psyche bedziez musial regenerowac dodatkowo probuj i powodzenia mam nadzieje ze sie odezwiesz czy pomoglo czy nie jesli ci nie pomoze to wskocz na tego posta i daj znac a cos zaradzimy dalej z ziolami a wtedy to hocby niewiem jak to musi pomoc pozdro bo kumplowi dalo rade pozdro

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
a na temat odbloku moze ktos cos jeszcze powiedziec? jak narazie nie ma efektow ale to dopiero kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
4 - Tribulus Terrestris
Jego główny wpływ związany jest pobudzaniem hormonu lutenizującego (LH) przysadki mózgowej. Im mocniejszy tribulus tym wyższa zawartość procentowa aktywnych steroli protodioscyn oraz saponin. Zwiększenie sekrecji LH działa bezpośrednio na zwiększenie uwalniania testosteronu. To jedna z najlepszych alternatyw dla naturalnie niskiego poziomu testosteronu oraz jako "odblok" po cyklach sterydowych. Ponadto wyciąg z tribulusa zdecydowanie poprawia kondycję seksualną oraz przyspiesza regenerację powysiłkową. Polepsza samopoczucie i zwiększa poczucie pewności siebie. W świetle badań, tribulus zwiększa poziom wolnego testosteronu średnio o 63% oraz hormonu lutenizującego (LH) o 120% [8] [9]
Rekomendowane dzienne dawkowanie: 800-1200mg
zapozyczylem kawalek posta z forum
sadze ze tt powinien cie odblokowac jesli sadzisz ze odblok powinnes zastosowac ale cunk magnez i zma i aakg stosuj dalej
tt powoduje podniesienie libido i ezmocnienie erekcji

I'll Show You How Great I AM!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kości policzkowe :/

Następny temat

choroba Duhringa

WHEY premium