SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIE BIERZCIE STUFF'u Z PMP !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
czesc wszystkim

Chcialbym zaapelowac do wszystkich co biora lub zamierzaja brac stery z PMP, NIE BIERZCIE TEGO SZKODA ZDROWIA.

Bralem mixa PMP od 4ch tygodni po 3ch tygodniach zaniepokoilo mnie to ze nie czuje jego wcale a juz sie powienien rozkrecic zwlaszcza w dawce 900mg/week, waga nie idzie retencja wody zerowa, czekalem jescze z nadzieja ze moze w 4tym tyg sie rozkreci a tu.... nic
Juz od pierwszysch strzalow udo bolalo kilka dni no ale czasem boli tak reakcja organizmu na tescia- dzialo sie tak do poniedzialku w poniedzialek wbilem 1.5cm w tylek, we wtorek wieczorem dostalem objawow grypopodobnych, sroda przed poludniem lekka temperatura za to w nocy ze srody na czwartek (wczoraj) myslalem ze sie przekrece dostalem goraczki az mnie trzeslo w nocy tak spedzilem noc az do rana, dzis nie moge siedziec wielki obrzek na tylku podejrzewam stan zapalny, narazie oklady itp mam nadzieje ze sie obedzie bez lekarza..

Chcialbym podkreslic jescze raz PMP=syf, NIE BIERZCIE TEGO
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
a to mnie zaskoczyłeś, tyle pozytywnych opinii o sokach z pmp
aż dziwne

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Pozytywy to pisza dilerzy i naganiacze ne ten syf albo ci ci nigdy wczesniej nic nie brali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
o PMP nikt znajomy nie mówił źle każdy teść działą deca działa meta działa winko sam sie niebawem przekonam więc ja bym bardziej się zastanowił nad swoim lekarzem niż na tym co tam siedzi bo nikt nic takiego nigdy nie pisał o PMP szczególnie o tej nowej "kolekcji" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
kolejna nagonka na pmp ;( ja miałem to szczęście że trafił mi się git towar i przy dawce niecałego centa co 3 dzien ładnie szło wiadomo opinie wystawiane na forach mogą być nie do końca wiarygodne niestety takie ryzyko jak sie bije underowe produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Pisze to co mi sie stalo a nie ze koledzy,znajomi mowili skoro trafia sie lepsza i nie lepsza seria to chyba cos swiadczy jak to robia zreszta wystarczy spojrzej na metalowy zacisk jak jest zaciskany- recznie chyba. Ja opisalem swoj przypadek jak chcecie to bierzcie. Ja sie tego nie tkne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
u mnie metalowy zacisk ok równo wszystko zagięte flakon szczelny ciężko naciągnąć towar a skoro widziałeś że ktoś coś kombinował to po ch** wbijałeś, nie bronie wcale pmp pewnie gdybym miał teraz zrobić zakupy już bym nie ryzykował i szukał czegoś innego kwestia tylko czy diler pogrywa z ludźmi czy są jakieś ch**owe rzuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Mialem z szara gumka stara seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
ładuje pmp wlasnie 600mg week i robi robote, wczesniej stez waliłem mixa,bolda i propa i npp i wszytsko gites. under to under, ale jak kupujesz podrabiane apteczne produkty to niby lepiej?! pmp nie odp*****la lipy - tyle w moim odczuciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
ja mam taki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Niech ci bedzie ze nie odp*****la lipy. Wiec wymyslilem sobie goraczke i stan zapalny. Bierz jak chcesz ja nie zabraniam
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

piewszy cykl potrzeba porady

Następny temat

Meanabol odblok ATD...

WHEY premium