SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIESKUTECZNY TRENING???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
sluchajcie ,nastal ten sadny dzien i musze wreszcie zadac te kilka ..moze kilkanascie pytan. mam wieeelka nadzieje,ze mi pomozecie, bo motywacji mi nie brak a efekty naprawde kiepskie. ale zaczne od poczatku..
Rok temu urodzilam dziecko,w tej chwili waze 74kg ,170cm , cwicze intensywnie od prawie 5mcy, jesli chodzi o spadek wagi to tylko 3kg i niewielkie zmiany w obwodach, brzuch byl jaki jest, z ud i posladkow prawie nic nie schodzi, z rak jestem superzadowolona! jestem na diecie ok 1700kcal, przykladowy dzien: sniad: 2 kromki piecz.pelnoziarn.z serem lub wedlina i kawa, 2sniad: maslanka,jogurt albo kefir i owoc-jablko,banan , obiad:piers z kurcz.z warzywami i ryzem,ziemniakow nie jem, czasem spagetti,losos,brazowy makaron,duzo ryzu, podwieczorek: maslanka lub jogurt lub twarog, kolacja: 2 kanapki jasnego pieczywa,pomidor, salata,ogorek. No to tyle+1,5L.wody niegaz,ziel. i czerw.herbata, rzadko alkohol,jesli juz tylko czerwone wino wytrawne.
Jesli chodzi o treningi to wyglada to tak: pon:silownia+45min aeroby-male obciaz.duzo powt. , wt:wolny, sr: silownia 1,5godz., czw: aeroby 60min, pt:aeroby 45min,czasem 30min trening interwalowy, sobota:silownia 30min+45aeroby, niedz:wolne. Czyli tak to wyglada,mam nadzieje,ze nie wymiekacie juz na poczatku. a teraz pytania:
1. ile czasu musi uplynac miedzy posilkiem a aerobami i silownia, co zjesc przed a co po, wiem,ze to wazne.
2. co ze wspomagaczami typu karnityna?brac czy nie?czy dawka 300mg godz przed aerobami jest ok?
3. wiem ,ze czasem trzeba zwiekszyc kcal bo metabolizm moze byc przyhamowany, dostalam odp.ze 2000to minimum. na jak dlugo?na stale? czy ta dieta jest ok?
4. i moj fatalny brzuch: cwicze na tej maszynie do spinania-nie znam nazwy.. 3 serie po 20 powt. 15kg+ brzuszki na laweczce i kilka cw. pilatesa. czy cwiczyc codziennie ten brzuch czy nie?bo tu tez sprzeczne opinie. Czasem jestem po kardio zbyt zmeczona by cwiczyc brzuch, czy bedzie ok jesli zrobie to wieczorkiem w domu po krociutkiej rozgrzewce czy musi byc to polaczone z treningiem codziennym?
5. co z aerobami? jaki wysilek bylby dla mnie najlepszy? moze byc 15min rower i 30 bieznia? mam figure typu gruszka wiec na dole duuuzo tluszczu.
UFF TO WSZYSTKO.POMOZCIE!!!BAAARDZO DZIEKUJE!!

emka2

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1. ile czasu musi uplynac miedzy posilkiem a aerobami i silownia, co zjesc przed a co po, wiem,ze to wazne. AEROBUJ ALBO NA CZCZO ALBO ZARAZ PO TRENIGNU SILOWYM. I ZA 10 -20 MIN POSILEK

2. co ze wspomagaczami typu karnityna?brac czy nie?czy dawka 300mg godz przed aerobami jest ok? MOZESZ BRAC , BIERZ JAK NA OPAKOWANIU PRZEZ AERBOAMI I POTEM JAK NAPSIANE

3. wiem ,ze czasem trzeba zwiekszyc kcal bo metabolizm moze byc przyhamowany, dostalam odp.ze 2000to minimum. na jak dlugo?na stale? czy ta dieta jest ok? YYY ???


4. i moj fatalny brzuch: cwicze na tej maszynie do spinania-nie znam nazwy.. 3 serie po 20 powt. 15kg+ brzuszki na laweczce i kilka cw. pilatesa. czy cwiczyc codziennie ten brzuch czy nie?bo tu tez sprzeczne opinie. Czasem jestem po kardio zbyt zmeczona by cwiczyc brzuch, czy bedzie ok jesli zrobie to wieczorkiem w domu po krociutkiej rozgrzewce czy musi byc to polaczone z treningiem codziennym? JA POLECAM POLACZYC TRENING BRZUCHA NA SILCE 2X TYDZIEN. CWICZN POSTE I SKOSNE BRZUCHA , WYROBISZ MIESIEN. ALE ZEBY BYLO COS WIDAC - SPAL TLUSZCZYK :)


5. co z aerobami? jaki wysilek bylby dla mnie najlepszy? moze byc 15min rower i 30 bieznia? mam figure typu gruszka wiec na dole duuuzo tluszczu.
WAZNE A(aBY SPALIC TLUSZCZ)
NA CZCZO ALBO PO SILOWNI - MINIMUM 30 MIN AERBOWANIA Z TETNEM 65 - 70 % rhMAX (220 minus wiek) ( NA CZCZO ALBU PO SILCE UZ PO 18 MINUTACH SPALASZ TLSUZCZ.
DIETE POLECAM BIAGATA W BIALKO. ( 2- 2,5 G /KG) WEGLWODANOW MALO - 2-3WW /KG.
TLUSZCZE - ZAZYWAJ MOZE COS Z NNKT (NIEZBEDNE NIENASYCONE KW. TLUSZCZOWE - NP LINOLOWY- PELNO DO W OLIWIE Z OLIWE, OLEJU Z PESTEK PRZEROZNYCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
wielkie dzieki, a czy ktos moze poczytac ta moja diete i pytania z nia zwiazane, bede wdzieczna

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nieczytelne to jest.
napisz ile jest posiłków oraz ile na kazdy i łacznie wychodzi wartosci odzywczych (skorzystaj z klakulatora http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie za wcześnie ???

Następny temat

budowa somatyczna?

WHEY premium