sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

NBA z mojego punktu widzenia

Temat przeniesiony z 'Sporty Zespołowe' przez: greku_806
Wysłana -
Temat dotyczy tylko i wyłącznie NBA. Będę tu próbował rozkminiać najbliższe mecze NBA
Wszystkich posiadających jakieś newsy ze światka NBA zapraszam do umieszczania tutaj informacji

Charlotte vs Philadelphia - faworytem meczu jest Philadelphia, ale gra drugi mecz dzień po dniu, może być zmęczona i w końcowych fragmentach dzisiejszego spotkania może zabraknąć im kondycji. Mój typ: Charlotte

Orlando vs Milwaukee - Orlando jeśli chce liczyć się w lidze musi wygrywać takie mecze. Mój typ: Orlando

Miami vs Houston - Houston wygrało ostatnie dwa mecze, które grało na wyjazdach z trudnymi rywalami i jest w formie, Miami ma Wade'a, ale chyba sam nie poprowadzi swojego teamu do zwycięstwa w tym meczu. Mój typ: Houston

Memphis vs San Antonio - ciężki mecz do przewidzenia, San Antonio gra w kratkę, forma faluje, Memphis potrafi zatrzymać znacznie lepsze od siebie teamy na własnym boisku, ale San Antonio to marka. Mój typ: San Antonio

Utah vs Chicago - Chicago potrafi grać na wyjazdach, czego nie można powiedzieć o Utah. Jednak na własnym parkiecie Utah gra swoją koszykówkę i jest ciężkie do pokonania. Mój typ: Utah

Portland vs Sacramento - Portland ciągle pracuje na swoją markę, w tym sezonie mają się czym pochwalić. Sacramento gra kolejny mecz dzień po dniu, może zabraknąć kondycji, do tego grając na wyjeździe. Mój typ: Portland

LA Clippers vs New Orleans - LA Clippers to słaba drużyna, ale potrafi sprawiać niespodzianki, a nawet sensacje. Jednak jeśli New Orleans chce liczyć się w lidze musi wygrywać ze słabeuszami. Mój typ: New Orleans

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2008-11-25 00:33:09
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Interesuje się dosyć mocno NBA jak i kibicuje gorąco mojej drużynie Cleveland Cavs (oby misia zdobyli )
Co do ww meczów:
Orlando Magic - Milwaukee Bucks 108 : 101
Charlotte Bobcats - Philadelphia 76ers 93 : 84
Miami Heat - Houston Rockets 98 : 107
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 81 : 94
Utah Jazz - Chicago Bulls 100 : 101
Portland Blazers - Sacramento Kings 91 : 90
LA Clippers - NO Hornets 87 : 99
Wysłana -
MECZE NA DZISIAJ:

Washington Wizards vs. GS Warriors - tu bym się zastanawiał bo obie druzyny grają kiepsko ale patrząc na potencjał zawodników obu ekip to WW powinno wygrać.

NY Nicks vs
. Cleveland CAvaliers - tu z dwóch przyczyn maja wygrac Cavs: w tym sezonie graja duzo lepiej, maja James i są moja ulubioną drużyną

OC Thunder vs. Phoenix Suns - Wygrają Słońca, ponieważ Thunder są słabą drużyną nie ma co ukrywać i im nie idzie także pewne zwycięstwo.

Dallas Maverics vs. Indiana Pacers - i Mavs i Pacers grają w kratkę potrafią wygrać z bardzo dobrymi (np Pacers z Bostonem ;d)
jak i udupić z cienkimi. Także to bym się zastanawiał ale postawiłbym chyba na Mavs.

Los Angeles Lakers vs. New Jersey Nets - tutaj prawie na pewno zwycięstwo LAL chociaz ich za bardzo nie lobię chociaż grają bdb, ale z tej dwójki wolałbym żeby wygrali NJN gra tam przecież Carter ;d. Jednak pewny typ na LAL w przeciwnym razie bardzo duża niespodzianka.
Wysłana -
Washington vs Golden State - mecz ligowych średniaków, ciężko przewidzieć kto wygra, może nawet zakończyć się dogrywką przy tak wyrównanym poziomie obu zespołów. Jednak co gospodarz, to gospodarz. Mój typ: Washington

New York vs Cleveland - gospodarze potrafią sprawić niespodziankę na własnym parkiecie, jednak Cleveland to firma, która nie powinna przegrać z takim rywalem, jeśli ma aspiracje na mistrza. Mój typ: Cleveland

Oklahoma City vs Phoenix - spotkanie Dawida z Goliatem. Nie przewiduję, by Dawid znów pokonał Goliata. Drużyna Phoenix po prostu musi wygrywać takie mecze. Mój typ: Phoenix

Dallas vs Indiana - obie drużyny grały ze sobą przed sezonem, wówczas górą była Indiana. W ostatnich meczach widzimy wzrost formy Dallas, a Indiana gra w kratkę, dobre mecze z potentatami przeplata porażkami ze słabeuszami. Mój typ: Dallas

LA Lakers vs New Jersey - nie ma co się rozpisywać, drużyna z Los Angeles powinna wygrać w cuglach ten mecz. Mój typ: LA Lakers
Wysłana -
Washington - Golden St. 124:100
New York - Cleveland 101:119
Oklahoma C. - Phoenix 98:99
Dallas - Indiana 109:106
La Lakers - New Jersey 120:93

Wszystkie typy trafione
Szkoda tylko, że nie byłem u buków
Wysłana -
Dziwnym trafem ja też nie Zawsze jak sobie my śle co bym obstawiał to trafiam a jak pójde to zawsze jakieś parówy musza uwalić
Wysłana -
Pippo 1 prośba :) jezeli mozesz to podawaj obok druzyny kursy ale najlepiej jakiegos naziemnego buka ( sts, toto-mix ) bo wiesz czasem brakuje jakiegos kursiku a widze u Ciebie mozna cos podpatrzec nawet z góry dzieki
Wysłana -
1026 Atlanta - Milwuakuee 1.30 13 3.60 mój typ Atl
1027 BOS - GSW 1.15 16.00 5.20 Bos
1028 CLE - OKC 1.08 18.00 7.20 Cle
1029 DET - NYK 1.20 15.00 4.50 Det
1030 HOU - IND 1.22 15.00 4.20 Hou
1031 LAC - DEN 2.50 13.00 1.55 Den
1032 MIN - PHX 2.60 13.00 1.50 Phx
1033 PHI - ORL 1.75 12.50 2.10 Phi
1034 POR - MIA 1.35 13.00 3.20 Por
1035 SAC - NIN 1.75 12.50 2.05 Njn
1036 SAS - CHI 1.40 13.30 3.00 Sas
1037 TOR - CHA 1.25 15.00 3.80 Tor
1038 UTAH - MEM 1.30 13.00 3.60 Utah

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-11-26 19:25:48
Wysłana -
Atlanta vs Milwaukee - Atlanta po fantastycznym starcie sezonu, zaczyna grać w kratkę, natomiast Milwaukee to typowy średniak NBA. Wg mnie może być ciężki bój, jednak gospodarz to gospodarz. Mój typ: Atlanta (kurs 1.35)

Cleveland vs Oklahoma City - Cleveland udowadnia z meczu na mecz, iż w tym sezonie poważnie myśli o tytule, natomiast Oklahoma zmieniła trenera i wczoraj z Phoenix była bliska sprawienia wielkiej sensacji. Jednak dziś przyjdzie im grać na wyjeździe i po zaciętym boju dzień wcześniej. Mój typ: Cleveland (kurs 1.10)

Toronto vs Charlotte - spodziewam się tu zaciętego meczu pomiędzy dwoma średniakami NBA. Charlotte po zwycięstwie w swojej hali nad "76" będzie chciało podtrzymać zwycięską serię. Jednak Toronto będzie chciało zmazać plamę na honorze po dwóch z rzędu porażakach u siebie. Być może do trzech razy sztuka? Mój typ: Toronto (kurs 1.30)

Boston vs Golden State - wszystko przemawia za Bostonem. Własny parkiet, kibice, mieli dwa dni odpoczynku podczas gdy Golden State 24h temu grało mecz z Washington, nie przewiduje sensacji w tym spotkaniu. Mój typ: Boston (kurs 1.15)

Philadelphia vs Orlando - Philadelphia u siebie jest groźna, ale Orlando musi wygrywać ze średniakami ligi jeśli marzy o włączeniu się do walki o tytuł. Mój typ: Orlando (kurs 2.00)

Detroit vs New York - Detroit po sensacyjnej porażce u siebie z Minnesotą aż 26 pkt będzie chciało zmazać plamę na honorze. Rywal nie za mocny, dodatkowo zmęczony ponieważ grał niecałe 24h temu mecz z Cleveland. Aczkolwiek trzeba uważać na Detroit, być może klęksa z Minnesotą to nie był wypadek przy pracy? Mój typ: Detroit (kurs 1.20)

Minnesota vs Phoenix - Minnesota po sensacyjnej victorii nad Detroit będzie zmagała się dziś z kolejnym kandydatem do tytułu. Wypoczęci, podbudowani ostatnim sukcesem podejmą u siebie graczy Phoenix, którzy musieli sporo się napracować by odnieść zwycięstwo nad Oklahomą dzień wcześniej. Faworytem jest Phoenix, lecz ja poszukam kolejnej sensacji. Mój typ: Minnesota (kurs 3.00)

Houston vs Indiana - wypoczęci i w formie gracze Houston podejmą u siebie zmęczonych graczy Indiany, która po zaciętym boju przegrała dzień wcześniej z drużyną Dallas. Być może w końcowych fragmentach meczu zabraknie gościom kondycji, co może być decydujące dla wyniku meczu. Mój typ: Houston (kurs 1.25)

San Antonio vs Chicago - pojedynek z serii klasyków ligi, oba zespoły w formie i podbudowane ostatnimi zwycięstwami. Mecz na pewno będzie pasjonujący i ciężko mi wskazać kto wygra, jednak na kogoś trzeba postawić. Mój typ: San Antonio (kurs 1.45)

Utah vs Memphis - po ostatniej porażce u siebie z Chicago, gracze z Utah będą chcieli udowodnić że to był tylko wypadek przy pracy. Drużyna Utah gra znacznie lepiej u siebie, niż na wyjazdach, więc musi szukać punktów na własnym parkiecie grając z przeciwnikami o co najmniej klasę gorszymi. Mój typ: Utah (kurs 1.30)

Portland vs Miami - kolejny wyrównany mecz, ciężko przewidzieć kto wygra. Za Portland przemawiają ostatnie wyniki i zwycięstwa nad Miami przed sezonem oraz w lidze na ich parkiecie. Mój typ: Portland (kurs 1.45)

Sacramento vs New Jersey - gracze Sacramento po dniu odpoczynku wracają do rywalizacji, natomiast V.Carter i spółka przyjeżdżają do Sacramento po dotkliwej porażce z Lakersami. Ciężko przewidzieć kto wygra ten mecz, jednak Sacramento będzie chciało odczarować swój parkiet, który nie jest w tym sezonie dla nich szczęśliwy. Dodatkowo przemawia za nimi fakt, że nigdy jeszcze nie doznali smaku porażki z New Jersej we własnej hali. Mój typ: Sacramento (kurs 1.85)

LA Clippers vs Denver - tu może być tylko jeden faworyt, a mianowicie jest nim drużyna Denver. Jednak LA Clippers słynie z tego, że na własnym parkiecie potrafią pokazać kto tu rządzi. Jednak Denver jest w gazie i muszą z takimi rywalami wygrywać. Mój typ: Denver (kurs 1.55)

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2008-11-27 00:52:48
Wysłana -
Ja właśnie oglądam Cleveland vs Oklahoma i jestem zadowolony
Cavs Wygrali 117:92

Gdybym obstawił to dwa mecze by nie weszły Orlando wygrało z 76`s a Indiana z Houston

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-11-27 08:17:07
Wysłana -
Atlanta vs Milwaukee - 1
Cleveland vs Oklahoma City - 1
Toronto vs Charlotte - 1
Boston vs Golden State - 1
Philadelphia vs Orlando - 2
Detroit vs New York - 1
Minnesota vs Phoenix - 1
Houston vs Indiana - 1
San Antonio vs Chicago - 1
Utah vs Memphis - 1