SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

NBA według Banana / str.170 - sezon 2016/2017

Temat przeniesiony z 'Zawody MR i Miss SFD - poddział tylko dla startują' przez: Banan
Wysłana -
Praktycznie u każdego poważnego buka masz kursy na mistrza 2017/2018 - np. na bet-at-home masz kurs 1.55
Wysłana -
Ok super, bardzo dawno nie bawiłem się w obstawianie.
Wysłana -
Nowy sezon startuje już tej nocy, jestem mega podjarany tym sezonem!

Planuję prowadzić swój temat, ale chyba zacznę nowy w dziale obok (Inne dyscypliny), dział Hazard prawdopodobnie będzie zamknięty, bo nic się tutaj nie dzieje, co mnie zresztą nie dziwi, tym bardziej teraz po wprowadzeniu tej nowej ustawy hazardowej, sam się zastanawiam czy gdziekolwiek grać ,czy po prostu pozostać przy suchym wrzucaniu przemysleń i przybliżyć niektórym z Was to co się dzieje w NBA

Póki co dzisiaj w nocy 2 rewelacyjne zestawienia drużyn, gdzie w 3 z nich doszło do naprawdę sporych zmian kadrowych, a 4-tą są Mistrzowie NBA , zachowali trzon zespołu i najważniejszego zmiennika + dodali ciekawych graczy, ciężko będzie im odebrać tytuł w tym roku, ale Cavs ,Houston , Thunder , a moze i Boston na pewno będą starali się to zrobić ;)

Niepewny występ LBJ (podkręcona kostka), szkoda że raczej nie dam rady meczy obejrzeć na żywo, bo jutro wyjazd służbowy i sporo zza kółkiem, ale po powrocie mam nadzieje obejrzec chociaż fragmenty, wiadomo początek sezonu, 'nowe' druzyny, roszady w składach, zmiana tempa i stylu gry w wielu przypadkach to zajmie sporo czasu, ale aby zachować dla siebie statystyki typowania sezonu , to sprobowałbym tak

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Golden State Warriors - Houston Rockets

Jutro lub w czwartek podejmę decyzję co z tym tematem, czy będę zakładał nowy w innym dziale, czy kontynuował swoje smuty tutaj
Wysłana -
Ile można było czekać ..
Wysłana -
należy się cieszyć, że i tak w tym sezonie preseason został skrócony i sezon startuje blisko 2 tyg wcześniej niż w latach poprzednich :) co pozwoliło w terminarzu na kolejne zmniejszenie liczby meczów b2b (dzień po dniu), czy też 3w4 dni itd, wszystko po to aby drużyny nie dawały odpoczywać swoim najlepszym graczom i mieli oni wiecej czasu na odpoczynek podczas tego długiego sezonu regularnego, który jak pisałem miałem w sporej mierze odpuścić z oglądaniem
ale to co się działo w czasie przerwy wakacyjnej i tyle fajnych roszad w składach - nie było od bardzo dawna, finał obstawiam że będzie ponownie taki sam czyli Cavs vs GSW ale po drodze moze byc bardzo ciekawie, szczegolnie projekt Melo+Westbrookb+PG13 w Oklahomie wyglada naprawdę zacnie , moze i tylko 1-roczny ale trzymam kciuki by szybko się zgrali i stanowili mocne wyzwanie dla GSW w po
Wysłana -
GSW znów zdobędzie mistrzostwo i tyle będzie w temacie. Jestem tym, który twardo stoi na ziemi, no i jakoś nie jara mnie żaden z projektów stworzonych, bo w porównaniu do GSW zawsze każdej ekipie coś brakuje - a to głębi składu, a to są dziury na jakiejś pozycji starterów i tylko kontuzje mogą obalić GSW z tronu. Będziemy jarać się sezonem regularnym, a gdy przyjdą PO, to GSW znów jak taran przejdą się po najlepszych zespołach ligi...
Wysłana -
Banan

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Golden State Warriors - Houston Rockets

0/2 = 0% skuteczności

LBJ wział sprawy w swoje rece i nie dał przegrać Cavs 1 meczu u siebie, mimo ze Boston juz w 5 min stracił jednego ze swoich 2 nowych gwiazdorów, Gordon Hayward doznał okropnej kontuzji i ma raczej sezon z głowy :( wielka szkoda, chciałem poogladac jak ten bostoński experyment się sprawdzi, a teraz ttrzeba trzymac kciuki by wrocił do pełni sił , bo czeka go długa przerwa

GSW prawie wygrało, ale rzut Duranta (celny) był o ułamki sekund za pozno, GSW 2 sezon z rzedu przegrywa u siebie mecz otwarcia, ale to mało istotne, D.Green doznał jakiegos (podobno lekkiego) urazu kolana, póki co mam straszny neidoczas , bo sporo na głowie

Na tą chwilę będę wpisywy dodawał tutaj do tematu, nic nie zmieniam, najwyżej jakby dział miał zostać usunięty, to zostanie włączony do innego, wraz z tematami, ale poki co nic pewnego :)
Wysłana -
19.10.2017

Detroit Pistons - Charlotte Hornets
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Orlando Magic - Miami Heat
Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Boston Celtics - Milwaukee Bucks
Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
Utah Jazz - Denver Nuggets
San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves
Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
Sacramento Kings - Houston Rockets

póki co na sucho, za kilka dni powinno byc lepiej z czasem i coś na pewno będę tutaj skrobał :),
Wysłana -
Banan
19.10.2017

Detroit Pistons - Charlotte Hornets
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Orlando Magic - Miami Heat
Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Boston Celtics - Milwaukee Bucks
Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
Utah Jazz - Denver Nuggets
San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves
Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
Sacramento Kings - Houston Rockets

5/11 = 45% skuteczności

2 dzień i kolejna paskudna kontuzja, tym razem kruchutki J.Lin z Nets kontuzjował kolano https://twitter.com/APOOCH/status/920821610088714240/video/1 :(

Bardzo dobry występ naszego Marcina oraz Giannisa z Bucks, który jest jednym z moich ulubionych zawodników do oglądania i kto wie czy w tym roku nie powalczy nawet o nagrodę MVP
Wysłana -
20.10.2017

Toronto Raptors - Chicago Bulls - Bulls to obecnie mega słaba ekipa , będą kończyć ten sezon na dnie tabeli, na dodatek 2 gości z ekipy pobiło się między sobą i jeden wylądował na kilka tyg w szpitalu,a drugi który wyprowadził cios - dostal kare zawieszenia od klubu na 8 spotkań

Oklahoma City Thunder - New York Knicks - nowe big 3 zagra pierwszy oficjalny mecz i od razu Melo dostane szanse rewanzu na NYK za to jak go niby zle traktowali w ostatnim czasie

L. A. Lakers - L. A. Clippers
Strona 247 z 247
Dodaj odpowiedź