SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NATURE'S BEST Isopure Mass

temat działu:

NATURE'S BEST

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11832

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



Isopure Mass to odżywka białkowo-węglowodanowa zaprojektowana w ten sposób, aby umożliwić osiągnięcie przyrostów beztłuszczowej masy ciała nawet tym, którzy posiadają z tym ogromne trudności. Adresowana jest do osób z szybkim tempem przemian metabolicznych oraz ze znacznie zwiększonym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze - np. ze względu na intensywny tryb życia.

Isopure Mass to preparat, który systematycznie stosowany pozwala skutecznie uzupełniać niedobory substancji odżywczych, a tym samym umożliwia bardziej spektakularną syntezę białek mięśniowych i skutecznie przeciwdziała procesom katabolicznym. Wspomaga również procesy regeneracji wysiłkowej i umożliwia przeprowadzanie intensywniejszych treningów.

Isopure Mass zawiera w składzie wysokiej jakości węglowodany - maltodekstryny, a także białka pochodzące z serwatki. Dodatkowy atut to BCAA i L-glutamina w optymalnych proporcjach, a także niewielka ilość monohydratu kreatyny.
Isopure Mass charakteryzuje się przyjemnymi wariantami smakowymi do wyboru. Jest łatwy do przygotowania, szybko się rozpuszcza i ze względu na wyjątkową przyswajalność składników w nim zawartych, nie obciąża układu pokarmowego i nie powoduje powstawania przykrych dolegliwości gastrycznych.

Wartość odżywcza:
Kalorie 564 Kcal (2358 kJ) / 376 Kcal (1572 kJ)
Białko 44,1 g / 29,4 g
Węglowodany 95,7 g / 63,8 g
Tłuszcze < 1 g / < 1 g
l-glutamina 1500 mg/ 1000 mg
monohydrat kreatyny 1500 mg / 1000 mg
l-izoleucyna 2543,4 mg / 1695,6 mg
l-leucyna 4009,5 mg / 2673 mg
l-walina 2395,5 mg / 1597 mg

Sposób użycia:
Stosować 150-200g w dawkach podzielonych 2-3 razy w ciągu dnia. Po treningu można spożyć większą porcję (100g).

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-16 16:21:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 481
Super skład : zero glukozy tylko maltodekstryna !!!
Zawiera tylko izolat białka serwatki !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Szkoda ze to nie vextargo ALe same malto i izolat jak na taka game gainerow, to b.dobrze.

Czekolada-mieta-b.fajnie wchodzi.
Waniliowo-smietankowy-j/w ale troche sie pieni.Po za tym wszyskto jak najbarzdiej ok.
Smaki super.

Jedyne co moze powstrzymywac to cena. Ogolnie godny polecenia w 100%.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
fajny jest, tylko po **** te mono tam dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
Mono to tam sa ilosci śladowe mysle ze takie ilosci sa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jest dobrym uzupelnieniem energii(biorąc pod uwage skład no i moje efekty) lecz moją ocenę bardzo zaniża smak, nie odpowiadał mi zupełnie malinowy a waniliowy był lepszy ale oba mi sie przejadły i z niechęcią po nie sięgałem. porównując go do innych które jadłem nie wypada dobrze pod tym wzgledem, ale smak kwestia gustu wiec nie kazdy musi sie ze mna zgadzac.

https://www.sfd.pl/TEST_-_Rywalizacja_NATURE_S_BEST_-_MASA:_Głodziu_vs_PePoNeNt_pods.str.57_-t403333.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NATURE'S BEST HMB (250 mg)

Następny temat

NATURE'S BEST Korean Ginseng

WHEY premium