SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NARESZCIE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Po 8 miesiacach potu, lez, siniakow i oczywiscie ciezkiego terningu wczoraj zostalem promowany na GOKYU czyli niebieski pas. NIe odbierzcie tego jako przechwalanki - poprostu bardzo sie CIESZE ) I w zwiazku z tym mam pytanie czy moze ktos mi powiedziec jak wyglada taka promocja w BJJ i czy przy ewentualnej zmnianie na BJJ bede mogl uzywac tej rangi czy bede musial zaczac od poczatku ?

POZDRAWIAM

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bedziesz musial zaczac od poczatku)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Niestety pasek niebieski w bjj nie jest rownowazny jakiemukolwiek innemu niebieskiemu :*( Smutno mi boze lecz tak juz jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Nawet jesli teraz trenuje jujitsu ??????

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
neo juz wczesniej o to pytalem wydaje mi sie to troszke bez sensu bo jakas weryfikacja powinna byc np judo-jiu jitsu jest!!!
ale bjj'owcy to snoby ich technika jest the best i wogole wiec o weryfikacji nie ma mowy jak chcesz zdac na jakis pasek to musisz zabulic albo kilka lat na treningi chodzic... takie jest moje zdanie

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Gratulacje Neo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Musialbys pokonac kogos z bjj(niebieskiego pasa;)w walce na chwyty zeby ci z miejsca dali pas)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I w ogole BJJ nie powinno sie nazywac jiujitsu bo wlasnie takie nieporozumienia sie biora...(oprocz nazwy bjj nie ma za wiele wspolnego z tradycyjnym jiujitsu,blizej bjj do judo albo jakis zapasow shootfighting itp.)

Jak mnie sie pytaja co trenuje to mowie ze LUTA BRASILIERA;)))
"A co to takiego?" To jest taka brazylijska odmiana judo nastawiona na pelnokontaktowa walke bez regol;)))

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
no w sumie masz racje ale chyba jiu jitsu a jeszcze jak dodasz brazilian jiu jitsu brzmi troche groznie przynajmniej jak sie ktos na tym nie zna np. u mnie w klasie wszyscy wiedza co to jest judo ale jak zaczalem judo rok temu uzupelniac jiu jitsu i pokazalem im jak wygladaja zawody (w seniorach byla polowa ochroniarzy z mojego miasta) to nabrali DUUUZO wiekszy respekt... ktorego wczesniej nie brakowalo ))))))

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
no w sumie masz racje ale chyba jiu jitsu a jeszcze jak dodasz brazilian jiu jitsu brzmi troche groznie przynajmniej jak sie ktos na tym nie zna np. u mnie w klasie wszyscy wiedza co to jest judo ale jak zaczalem judo rok temu uzupelniac jiu jitsu i pokazalem im jak wygladaja zawody (w seniorach byla polowa ochroniarzy z mojego miasta) to nabrali DUUUZO wiekszy respekt... ktorego wczesniej nie brakowalo ))))))

Fire
Moderator: Fitness

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Hi fire. Sprostuje twoja wypowiedz : Bjj z jj tradycyjnym ma niewiele wspulnego , tak samo jak z judo poza wspolnym pochodzeniem ( jiu jitsu ). O tym jak odmienne moga byc style o tym samym rodowodzie mozna sie przekonac czytajac o genezie aikido i judo. Powstaly w podobnym okresie na podwalinach jiu-jitsu , a zobacz jakie rozne. Dziwi mnie to iz nie zakwestionowales braku weryfikacji pasow z aikido / judo. A co mozliwego kupienia pasa: Jak narazie to nie jest ani karate czy aikido zeby pasek mozna bylo sobie kupic nic nie umiejac. Jak narazie nic nie zapowiada zmiany tejze rzeczy a dlaczego to temat na inny topic.
A z tym chodzeniem na treningi kilka lat. Wszystko jak zawsze zalezy od talentu, wlozonej pracy. Mozesz chodzic 2 lata i dostac pasek albo chodzic 7 lat i jeszcze nie miec dosc umiejetnosci aby go miec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z rozciągięciem , szpagatem ?

Następny temat

Trening z bronią

WHEY premium