SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAPROXEN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slyszeliscie cos o takim srodku jak ( NAPROXEN )500mg ? Dzieki , pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba maść,taki żel od bólu stawów, mięśni itp.Kiedyś to chyba miałem w domu.

pro rider
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, nie sa to tabletki w opakowaniu jest ich 20szt.500mg.Lekarz powiedzial ,ze sa silnym sterydem ale wiecie jakto jest czasami z tymi lekarzami lubia troche przesadzac . Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naproxen to jest na bole stawow - Bizon ma racje. Uzywalem tego jak mialem bark rozwalony.
Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
steryd to to raczej nie jest, bralem to przez pewien cxzas na bol kregoslupa ale nie roslem he,he

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.
2

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
No Lukas przeginasz - trochę jednak urosłeś
A pojęcie sterydów zdarza się nadzwyczaj często w medycynie - są działającymi miejscowo środkami. Np. krople do oczu często zawierają sterydy miejscowe ale oczy po nich nie rosną.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Naproxen, to NIESTEROIDOWY związek o dość silnym działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
Stosowany w reumatologii i przy zapaleniach stawów oraz kręgosłupa.
To na pewno nie jest steryd w żadnej postaci!

Pozdrawiam,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I dla mnie niezbty dobry stosowałem , a o efektach trudno powiedzieć. Najlepiej nic.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki dzieki za wypowiedzi i nie bede tego bral ,chcialem poznac wasze zdanie bo troche mnie to zaskoczylo jak ten lekarz powiedzial ze ten srodek jest bardzo mocnym sterydem .Pozdrawiam i co do Dabka moze sie skusze na te twoje ziolka))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
naproxen jest zblizony dzialaniem przeciwbólowym do apapu]
a do tego silnie przeciwzapalny
produkowany w dawkach 250 i 500mg zaden lekarz nie nazwalby
go sterydem (wietrzę tu jakieś łgarstwo). W sumie
taki mocniejszy apap + dzialanie przeciwzapalne.
Oprócz tabletek istnieje także maść

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan no to zle zwietrzyles ,bo sam bylem ciekaw co to za srodek ,bo nawet o nim wczesniej nigdy nie slyszalem . A co do lekarza to jest to tak: Dr n.med.Marek.K Specjalista chorob Wewnetrznych , Specjalista Chorob Pluc . Wiec mi tu niesciemniaj ,ze zwietrzyles klamsto ,albo zglos sie do policji na tropiacego ,ale w niczym im tam nie pomozesz .Moze zwietrzyles jakis smrod za oknem albo cos ,ale mi tu niesciemniaj .


Pozdrawiam wszystkich wielkich ludzi jak i tych troche mniejszych.
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze robię?

Następny temat

Kumpel w szpitalu....

WHEY premium