SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJWARZNIEJSZE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 925
NAJWARZNIEJSZE W KULTURYSTYCE JEST DIETA!!!!SAME ĆWICZENIA TO DODATEK TO TEGO WSZYSTKIEGO.KTO JUZ ZACZYNA TĄ PRZYGODĘ NIECH WIE ŻE POCHŁANIA ONA SPORO PIENIEDZY I WYTRFAŁOŚCI!NIE ODRAZU SĄ EFEKTY NIEKTURZY JAK SZYBKO ZACZYNAJĄ TAK SZYBKO KOŃCZĄ BO MIJA MIESIĄC A NIC EFEKTÓW!TO NIE TAK!NIEODRAZU KRAKÓW ZBUDOWANO!! A WIĘC NIE PODDAWAJCIE SIĘ A EFEKTY NAPEWNO PRZYJDĄ Z CZASEM!JESCZE WSPOMNE O JEDNYM, NATOMIAST WYKONUJCIE ĆWICZENIA DOKŁADNIE TECHNICZNIE TO JEST BARDZO WAŻNE!JEŚLI ŹLE COŚ WYKONUJEMY MOŻEMY NABAWIĆ SIĘ KONTUZJI NA WIELE MIESIĘCY A NAWET JUŻ NIGDY NIE BĘDZIEMY MOGLI UPRAWIAĆ TEGO SPORTU))))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noi jaki morał z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1. no i .... ?
2. kup slownik
...
Napisał(a)
Usunięty przez Michail za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2212
Koleś mnie tym textem normalnie rozwalił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!

Jezu koleś jestem twój wielbiciel!
Taka przydatna wiedza, no teraz to już wszystko jest dla mnie przejrzyste.
A ja dotąd likwidowałem każdego sprzedawcę supli, który sprzedał mi odżywę, która nie dawała widocznych efektów po 5 dniach.

Po co zamieściłes te rady?!
Jesteś zielony jak nie zgniły, chciałeś zabłysnąc wiedzą w internecie gdyż właśnie 5 kwietnia otrzymałeś od babci kompiuteł i medalik z okazji pierwszej komunii. Uciminicibinumicibi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2032
ojej, no nieładnie nieładnie, chyba przestane ćwiczyć tylko będe trzymał dietę heheh

SUNRISE WITH EKWADOR 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52
łee....nie wiedziałem!! myślałem że jak zrobie z 5 seri na bicka i zjem troche kreatyny to mi urosnie łapka i będe wielki!! załamałem sie ((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52
wwooooww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac?

Następny temat

rozciąganie ?

WHEY premium