SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

NAGRODZENI ZA AKTYWNOŚC !

Wysłana -
Witajcie

Postanowiliśmy w tym miesiącu nagrodzić osoby, które przykładają się do prowadzenia blogów. Jak wiecie, w naszym dziale nie ma wielkiego ruchu, dlatego cenimy każdy regularnie prowadzony dziennik czy regularne i merytoryczne wypowiedzi. Myślę, że to powinna być zacheta dla innych użytkowników, by zakładać tematy własnie tutaj

Nie będziemy nikogo faworyzowali, więc wszyscy dostają do wykorzystania kwotę w wysokości 165zł na wykorzystanie w sklepie trec.pl.

Do tablicy wywołujemy :

Virena
6ripley
Fsl !

Kupta se jakieś białko i róbta masę .

Gratulujemy !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Standardowo podeslijcie mi swoje adresy e-mail na PW. Tam już prześlę wytyczne dotyczące zamówień.

Im szybciej tym lepiej.
Wysłana -
Poszło :)

Dziękuję za wyróżnienie i gratuluje wyróżnionym

Białko ostatnio kupiłem w promo - akurat Trec miał promocje i do dużego wora dorzucali gratis mały worek 500g Dałem się namówić na nowy smak masła orzechowego i muszę przyznać że fajny smaczek - polecam.
Wysłana -
Ode mnie także poszło .

Masło orzechowe z treca polecam, najlepsze jakie miałem okazję jeść.
I whey'a czeko-sezam, bardzo dobry
Wysłana -
Również dziękuję i gratuluję kolegom- też się skusiłam na nowy smak białka .
Wysłana -
Świetne dzienniki prowadzicie, regularne wypisku i dużo ciekawych informacji więc nagrody jak najbardziej zasłużone
Wysłana -
Ja ostatnio popijam ten koktajl białkowy-smak czekolada-wiśnia. Naprawdę smaczne i bardziej gęste niż klasyczne biłko.
Wysłana -
Dla mnie jest nieco za gesty nie lubię takiej konsystencji ale ogólnie świetnie smakuje
Wysłana -
Zamówienia zostały już przesłane do treca. Trudno powiedzieć ile czasu zajmie realizacja. Czasem jest to 2-3 dni, a innym razem dwa tygdnie
Wysłana -
Udało się zrobić fotkę zanim koty przyszły sprawdzić co tam ciekawego pańcia wyciąga .

Bardzo dziękuję moderatorom oraz firmie Trec za mega bonusy!

Wysłana -
Cała przyjemność po naszej stronie ważne, że zostanie dobrze spożytkowane
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź