SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NADPOTLIWOŚĆ dłoni i stóp pomocy!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
Od 8 lat mam problem z ogromną nadpotliwością dłoni i stóp. Miałem również problem z napotliwością pod pachami ( gdy tylko pomyśle o tym że spocą mi się dłonie to po 5 sekundach spływa z nich pot) .Pod pachy pomógł mi Antidral- jest rewelacyjny ale niestety tylko pod pachy. Na dłonie żaden tego typu lek nie działa. Próbowałem : Etiaxil, Antidral, Driclor, Aquaselin i roztwory do moczenia dłoni i stóp.
Niestety nic nawet w najmniejszym stopniu nie pomogło!!!

Co radzicie zrobić z tym problemem????? Bardzo proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Witam Was. Na tz nadpotliwość cierpię od czasów szkoły podstawowej a będzie to już z ponad 20 lat. Nie było dla mnie pomocy. Propozycje sprajów,mazideł,papek i dezodorantów przyprawiały mnie już o zawrót głowy. Myśl o botoksie który podobno jest jedynym antidotum na to świństwo a który kosztuje ok 1500-2000zł i pomaga tylko na pół roku max. do roku czasu nie napałała mnie optymizmem. Tylko ten kto całe życie borykał się z mokrymi dłońmi aż kapało,stopami aż latem oblepiały się błotem i zalanymi pachami wie o czym piszę. Trzy tygodnie temu po raz kolejny zapisałam sie do dermatologa. Lekarka okazała mi zrozumianie i przypisała mi coś co jak powiedziała jest jedyną żeczą która może aczkolwiek nie musi mi pomóc. Powiedziała wprost że nie da mi żadnej gwarancji,natomiast zna osoby którym jedynie to pomogło. Ktos taki jak ja ,po tylu latach nie wierzy już w cuda,więc i ja nie miałam cienia złudzeń. Jednak receptę wzięłam i wykupiłm specyfiki. Sama nie wierze w to co piszę,bo minęły dopiero trzy tygodnie ale na razie dzieje się cud!!! Upał na dworze a ja mam tak suche ręce że boje się że to bajka. Fakt że dłonie są okrutnie suche,pojawiły sie na wewnętrznej części dłoni bruzdy,ale to wszystko nic. Czekam co będzie dalej bo robię sobie przerwy. W razie potrzeby proszę pytać pisząc na na mój mail.
Tabletki które łykałam jakis czas to Polfilin + mazidło robione w aptece. Adres przychoni Olsztyn Wojewódzka przychodnia dermatologiczna. DR. Jabłonowska. PRÓBUJCIE !!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Witam. Osobiście byłbym ostrożny ze stosowaniem leków i nadmiernym używanie antyprespirantów. Być może jesteś osobą, która w ten sposób reaguje na stres. Większość ludzi reaguje na bodźce w określony sposób - u jednych przyspiesza się bicie serca, u innych wzrasta napięcie mięśni, zmienia się temperatura... albo zwiększa potliwość ciała. Kluczem może być zmniejszenie napięcia psychicznego (stresu). Są różne sposoby: psychoterapia, treningi relaksacyjne, sposoby naturalne. Możesz bezpłatnie ściągnąć sobie ze strony www.drbach.pl/nagrania.plp nagranie i ćwiczyć w domu, albo sięgnąć po krople Bacha, które skutecznie redukują napięcia. Aby jednak dobrać właściwy specyfik, warto dokonać analizy własnego charakteru. Zerknij do broszurki: http://www.drbach.pl/ulotki_i_broszury.php

Zmieniony przez - Himalaya w dniu 2010-04-02 09:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Olipka mam pytanie do Ciebie, ale nie podałaś maila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
Teraz nowością jest zabieg slimlipo redukujacy gruczoły potowe, robią go w centrum laseroterapii Elite w Warszawie, myślę, że warto spróbować, więcej szczegółów znajdziecie na stronie:
http://www.elite.waw.pl/Liposukcja-nadpotliwość-SlimLipo/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Nie wiem czy komuś się jeszcze przyda. Ale sam miałem problemy z nadpotliwością i zdecydowanie w takich przypadkach polecam wizytę u lekarza, zresztą wystarczy trochę poczytać i sami będziecie wiedzieć, że najlepszym wyjściem jest dermatolog: http://www.bmqmed.pl/dermatologia 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12513
wklep w youtuba '' Cure Sweaty Hands '' , mnie pomogło ale nie w 100 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
w klinice melitus wykonują różne zabiegi na nadmierną potliwość








profil

Zmieniony przez - shinsetsu w dniu 2015-04-30 12:11:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Polecam zabieg laserem na nadpotliwość. Miałam podobny problem ale z pomocą salonu Bellisana w Warszawie rozwiązałam go ;) Polecam ci to miejsce bo nigdzie nie znajdziesz takich miłych i sympatycznych fachowców jak tam. Pełen profesjonalizm. Naprawdę znają się na dotyczącym nas problemie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ortopeda - skolioza

Następny temat

Problem ze zdrowiem i treningami

WHEY premium