SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

NADPOTLIWOŚĆ dłoni i stóp !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wysłana -
Od 8 lat mam problem z ogromną nadpotliwością dłoni i stóp. Miałem również problem z napotliwością pod pachami ( gdy tylko pomyśle o tym że spocą mi się dłonie to po 5 sekundach spływa z nich pot) .Pod pachy pomógł mi Antidral- jest rewelacyjny ale niestety tylko pod pachy. Na dłonie żaden tego typu lek nie działa. Próbowałem : Etiaxil, Antidral, Driclor, Aquaselin i roztwory do moczenia dłoni i stóp.
Niestety nic nawet w najmniejszym stopniu nie pomogło!!!

Co radzicie zrobić z tym problemem????? Bardzo proszę o pomoc
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zacznij brac lodowaty prysznic
Wysłana -
przeczytaj
http://www.we-dwoje.pl/nadpotliwosc,artykul,436.html 
Wysłana -
Pojdz do dermatologa, powiedz o problemie, co do rak popros o plyn robiony w aptece zawierajacy urotropine, smaruj go ja wiem z 4dni na noc i z miesiac masz z glowy, tylko staraj sie zeby nie dostawal sie na zewnetrzna strone dloni.Tylko nie przesadzaj z nim zeby jakos mega nie wysuszylo bo potem skora schodzi:p
Wysłana -
Woda mineralna z dużą ilością cytryny. Nawet top modeli stosują ten sposób przed wejściem na wybieg
Wysłana -
problem jest w tym że pijesz ponad potrzeby organizmu... i organizm wydziela ten nadmiar no i pocisz się...
Wysłana -
mam dokładnie taki sam proble. dermatolog nie pomoze.
przypisał mi deraxil czy cos w tym stylu....
ale problem jest we wnatrz a nie w samiej skórze dłoni i stóp to tylko wysusza tkanke i nic poza tym (torszeczke pomaga ale co z tego jak problem jest dalej).
byłam u pewnej pani ktora zna sie na bardzo wielu schorzeniach i powiedziała mi ze problem tkwi w nerkach no i układzie moczowym.
twoj ogrganizm zartuwa sie własnym moczem!!! a co co kolega wyzej napisał ze za duzo pijesz to jest bzdura i idiotyzm!!!!! w takim przypadku trzeba spozywac duze ilości płynów aby organizm sie oczyszczał z mocznika!! to jest duży problem a jestesmy narazeni na powstawanie kamieni w nerkach. proponuje kolego okolo szklanki piwa dziennie oraz herbatki ziołowe moczopendne (ja osobiscie mam tak ze jak wypije piwo to moje rece zaczynaja sie normalnie zachowywac tzn. sa suche!) poczytaj sobie kolego o higienie tego układu i staraj sie przestzegac diety bo nic wiecej ci nie pomoze.
osobiscie ta dolegliwosc juz mnie dobija... ;( znajomi sie pytaja dlaczego nie mam chlopaka a ja poprostu nie moge przez te rece,mam ogromny kompleks jesli chodzi o to heh no ale coz........moze w koncu cos da sie z tym zrobic. ale musze zaznaczyc ze jest coraza lepiej ;D
Wysłana -
to pozostaje wam tylko smarowanie etiaxil-em co 2-3 dzień
dłoni i stup . osobiście polecam
Wysłana -
a ja polecam dericol ;D
Wysłana -
tyle ze na recepte
Wysłana -
mój kumpel tak ma to jak ktoś mu powie że ma dłonie mokre to mówi że przed chwilą mył
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź