SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NADPOTLIWOŚĆ dłoni i stóp !!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
Od 8 lat mam problem z ogromną nadpotliwością dłoni i stóp. Miałem również problem z napotliwością pod pachami ( gdy tylko pomyśle o tym że spocą mi się dłonie to po 5 sekundach spływa z nich pot) .Pod pachy pomógł mi Antidral- jest rewelacyjny ale niestety tylko pod pachy. Na dłonie żaden tego typu lek nie działa. Próbowałem : Etiaxil, Antidral, Driclor, Aquaselin i roztwory do moczenia dłoni i stóp.
Niestety nic nawet w najmniejszym stopniu nie pomogło!!!

Co radzicie zrobić z tym problemem????? Bardzo proszę o pomoc
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
zacznij brac lodowaty prysznic

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Pojdz do dermatologa, powiedz o problemie, co do rak popros o plyn robiony w aptece zawierajacy urotropine, smaruj go ja wiem z 4dni na noc i z miesiac masz z glowy, tylko staraj sie zeby nie dostawal sie na zewnetrzna strone dloni.Tylko nie przesadzaj z nim zeby jakos mega nie wysuszylo bo potem skora schodzi:p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Woda mineralna z dużą ilością cytryny. Nawet top modeli stosują ten sposób przed wejściem na wybieg

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
problem jest w tym że pijesz ponad potrzeby organizmu... i organizm wydziela ten nadmiar no i pocisz się...
1

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
mam dokładnie taki sam proble. dermatolog nie pomoze.
przypisał mi deraxil czy cos w tym stylu....
ale problem jest we wnatrz a nie w samiej skórze dłoni i stóp to tylko wysusza tkanke i nic poza tym (torszeczke pomaga ale co z tego jak problem jest dalej).
byłam u pewnej pani ktora zna sie na bardzo wielu schorzeniach i powiedziała mi ze problem tkwi w nerkach no i układzie moczowym.
twoj ogrganizm zartuwa sie własnym moczem!!! a co co kolega wyzej napisał ze za duzo pijesz to jest bzdura i idiotyzm!!!!! w takim przypadku trzeba spozywac duze ilości płynów aby organizm sie oczyszczał z mocznika!! to jest duży problem a jestesmy narazeni na powstawanie kamieni w nerkach. proponuje kolego okolo szklanki piwa dziennie oraz herbatki ziołowe moczopendne (ja osobiscie mam tak ze jak wypije piwo to moje rece zaczynaja sie normalnie zachowywac tzn. sa suche!) poczytaj sobie kolego o higienie tego układu i staraj sie przestzegac diety bo nic wiecej ci nie pomoze.
osobiscie ta dolegliwosc juz mnie dobija... ;( znajomi sie pytaja dlaczego nie mam chlopaka a ja poprostu nie moge przez te rece,mam ogromny kompleks jesli chodzi o to heh no ale coz........moze w koncu cos da sie z tym zrobic. ale musze zaznaczyc ze jest coraza lepiej ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to pozostaje wam tylko smarowanie etiaxil-em co 2-3 dzień
dłoni i stup . osobiście polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
a ja polecam dericol ;D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
tyle ze na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
mój kumpel tak ma to jak ktoś mu powie że ma dłonie mokre to mówi że przed chwilą mył

To know your own limits, you must first know your foe's limit

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągnięte ścięgno ??

Następny temat

Problem przy intensywnym treningu

WHEY premium