SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NADPOTLIWOŚĆ dłoni i stóp !!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
okolo tydzien temu przeczytalem o takim preparacie krem URO
myslalem ze to kolejna masc ktura nic ni pomorze
a tu wielkie zdziwienie po 3 - 4 kuracjach nadpotliwosc dloni zniknela i polecam go wszystkim osobom kture maja tan sam problem co ja (mialem xD)
pozdro Tomek

PS. Powodzenia z walko z to dosc krempujaca "dolegliwoscia"

Zmieniony przez - tomekdxxd w dniu 2010-01-31 18:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Ja miałam taki problem ale z twarzą. Smarowanie specyfikami nie pomagało, generalnie czułam się obleśnie itd. ale w końcu poczytałam, że botoxem można sobie "zaradzić" bo to nie leczy ale objawy minimalizuje, i zrobiłam sobie zabieg w Mona Lisie w Poznaniu - na razie pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Całkowicie suche ręce na zawsze- sympatektomia piersiowa. www.certus.med.pl 
sięgnij po informacje u źródła!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
tutaj juz pisalem niedawno

https://www.sfd.pl/bardo_sie_poce_;_-t868769.html

hiperhydroza pierwotna

leczenie dloni = sypatektomia piersiowa
po tej operacji potliwosc stop powinna sie zmniejszyc

sympatektomia ledzwiowa = leczenie stop
no ale piersiowa wystarczy.. stopy az tak nie beda przeszkadzaly ;p

takie cos mozna tylko operacyjnie poki co ogarnac
polecam Gdansk = Tomasz Stefaniak lekarz
z tego co wiem tylko w Gdansku jest mozliwosc zakleszczenia nerwow jak juz pisalem w innym temacie

w innych miejscach masz chyba przecinanego nerwa wiec nieodwracalna sprawa a w Gdansku zakladane sa 2 klipsy tytanowe na nerw dzieki czemu nerw zostaje wylaczony
jak np potem wystapia powiklania to klipsy mozna sciagnac i jest good // a jak przetna nerw to juz masz pojechane :) no i nie boli tak jak po przecinaniu nerwa :)
Gdansk ! uwierz mi operacja to jedyne wyjscie ;) nie ma na to kremow itp... to jest choroba i nie przejdzie z wiekiem
w linku tam dalem linki do kliniki
Pan Stefaniak przeprowadzil kupe operacji .. wszystkie udane wiec polecam goraco
Zabieg odmieni twoje zycie // rece beda suche // stopy beda sie mniej pocily

pozdr // jak masz jakies pytania to gg
nie czekaj z tym tylko kontaktuj sie z profesorem od kopa // rob badania itp... nie ma sie co bac operacji ;)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
i jak tricepsik patrzyles na ta masc ?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Cholera teraz zauwazylem ,ze Sympatetic odkopal temat ale sie wysililem ... ale moze komus to pomoze ! ;D

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Ja mogę ze swojego doświadczenia polecić urządzenie do jonoforezy,pociłm sią okropnie nie tylko dłonie ,stopy ,pachy ale również twarz,kochani co ja wszystkiego wypróbowałam ,nie do pomyślenia ,pieniądze wyrzucone ,bo zawsze coś dokupiłam,jak mi ktoś doradził albo doczytałam sią na neciewkońcu kumpela powiedziała mi o electro antyperspirantu,weszłam na ich strony ,aby dowiedzieć się więcej jonoforeza.pl no i teraz wszystko jest OK,swój problem rozwiązałam w ciągu 4 tygodni,teraz jestem już miesiąc sucha,no nie jest to fantazja.Ja tylko polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
U mnie problem pojawił się nagle. I dopiero zaczynam z nim walczyć. Wiem, że nie będzie łatwą. U mnie za całą sytuacje bez wątpienia odpowiedzialny jest stres. Ne brakowało go ostatnio w moim życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Rozumię cię doskonale,stres niestety potrafi wiele szkody narobić,Może jak piszesz ,dopiero zaczynasz z poceniem walczyć to spróbuj zioła np.szałwia lekarska,potem zobaczysz co się dzieje,A gdzie się pocisz szczególnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Jonoforeza dziala w 100%!!!Nawet sobie nikt nie wyobrazacie jakie bylo moje zycie z ta dolegliwoscia i po tych wszystkich latach wkoncu mam suche i cieple rece.



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-09-07 21:59:14
1

borek7666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągnięte ścięgno ??

Następny temat

Problem przy intensywnym treningu

WHEY premium