SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR do Testu Redukcyjnego dla 2 osób - REDOX Extreme AllNutrition - Rywalizacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 11158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285


Witamy!
Po dłuższej przerwie wracamy z pomysłem testów suplementów na forum


Nie trzeba chyba przypominać jaką popularnością cieszyły się tego typu tematy sprzed lat; testy na zasadach wspólnej rywalizacji przyciągały masę obserwujących, a testerzy wzajemnie mobilizowali się do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

ALLNUTRITION TEST SPONSOROWANY - REDUKCYJNY - NA ZASADACH WSPÓLNEJ RYWALIZACJI - dla 2 osób


Zestaw testowy dla 1 osoby to:

2x Redox Extreme 90 kaps
+ Wybrane suplementy/odżywki z marki AllNutrition, z oferty sklepu za kwotę 300 zł


CZAS TRWANIA TESTU = 7-8 tyg - jeżeli nie jesteś pewny tak długiego prowadzenia testu, nie masz 100% rozeznania w najbliższym okresie swojego życia (wyjazdy, sesje, nauka, etc.) = NIE ZGŁASZAJ SIĘ DO NABORU!.



Dodatkowe warunki do zgłoszenia:
- ukończone 18 lat
- co najmniej 3 miesiące na forum sfd.pl
- minimum 200 napisanych postów na koncie
- uzasadnienie dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać do testu, mile widziana wypełniona krótka ankieta o sobie z podstawowymi informacjami/pomiarami/wynikami (przykład ankiety tutaj)+ aktualne podglądowe zdjęcie sylwetki


CEL RYWALIZACJI - redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja masy ciała

SUPLEMENTACJA I CZAS TRWANIA RYWALIZACJI - Test ma trwać około 7-8 tygodni, proszę tak dobrać dawkowanie aby zakończyć test w takim okresie.

Wyniki naboru za ok.7dni
w przypadku braku odpowiedniej liczby solidnych kandydatów, zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia naboru

Wszelkie pytania tylko i wyłącznie TUTAJ

Tutaj w temacie wpisujemy tylko deklarację chęci udziału w teście - spam=kasacja/ban (pytania/spam w temacie, do którego link podałem powyżej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
No oczywiście że się zgłaszam !!!) Redukcja rozpoczęta. Spalaczy nigdy nie bralam - z inną suplementacją jestem za pan brat. Obiecuje i uroczyście przysiegam cisnąc na maza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zglaszam sie. Dlaczego ja? Ponad 10 lat stażu na siłowni więc jakieś doświadczenie jest a opinia doświadczonego jest wiarygodna opinią. Drugi argument to że właśnie zaczelem redukcję i jeszcze wiele tygodni przede mną więc wstrzelilbym się idealnie w test. Pozdrawiam
ANKIETA:
- wiek 29
- staż treningowy 12lat
- najbliższy cel sportowy (w pierwszej kolejnosci: docięcie i siła
- dieta redukcyjna aktualnie
- trening split
- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych: klatą 165, przysiad 180, martwy 230
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: kreatyna, no xplode i inne różne przedtreningówki, beta alanina, białko, witaminy minerały, carbo, gainer i pewnie wiele innych których nie pamiętam









Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-03-01 14:42:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Zgłaszam chęć udziału w teście.
Ze sportem, a za razem żelastwem styczność mam od sierpnia 2012roku. Od zawsze byłem grubasem, do tej pory non stop się głodziłem (w moment wchodziłem na VLCD), to przeplatałem z obżarstwem - efektem tego jest flakowata sylwetka zalana tłuszczem.
Studiuję dietetykę - 2 rok. Jak do tej pory dietetyk-teoretyk. Czas to zmienić
Jest to szansa na uzyskanie ogromnej motywacji i przy okazji wsparcia.
ANKIETA
Wiek: 21lat
Staż treningowy: cięzko określić, przerywane 5,5roku.
Najbliższy cel sportowy: redukcja tkanki tłuszczowej do satysfakcjonującego poziomu(10-12%?), utrzymanie siły
Planowana dieta: Na start B/T/W ~180/100/300g
Planowany trening: 2x Góra, 1x dół / tydzień ; z czasem zapewne czwarta sesja + aero/interwały/HIIT
Rekordy: MC - 97,5kg x5 Przysiad - 87,5kg WL 80kg
Wszystkie z zapasem na ~2,5-5kg
Ostatnio stosowane suplementy: WPC, magnez, kompleks witamin i minerałów, kofeina, omega-3, wit. D3
Nagranie pokazujące, że wiem jak podnosić




Prowadzone dzienniki na naszym forum:
https://www.sfd.pl/[DT]_Dideek_&_Fitnesska-t1080400.html
https://www.sfd.pl/[BLOG]Dideek_&_Fitnesska__Road_To_Cheat-t1102086.html
I zdjęcia sylwetki:









'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3959
Jestem właśnie na redukcji, i przydał by się do testowania taki produkt rok temu używałem CLENBUREXIN i byłem zadowolony. Ćwiczę w tyg 4-5razy ale nie mam 200 postów :(

..naucz sie brac z zycia lekcje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie mogę edytować poprzedniego także jeszcze raz :
Zgłaszam się :) Dlaczego ? Może nie wygram rywalizacji w ilości straconych kilogramów, ale będę robić wszystko żeby wygrać z docięciem sylwetki. Dzięki temu mam szansę zrobić sześciopak na lato i zmobilizuję się do trzymania diety. Niestety samemu ciężko się za to zabrać a uzależnienie od słodyczy też nie sprzyja temu. Także rywalizacja będzie moją dodatkową motywacją do celu jakim są widoczne mięśnie przede wszystkim brzucha.
ANKIETA:
- wiek 31
- staż treningowy 12lat : chyba całe życie coś robiłam, ale na pewno crossfit od 16 maja 2015 roku, wcześniej dwa lata bieganie i siłownia
- najbliższy cel sportowy (w pierwszej kolejności: redukcja przede wszystkim z okolicy brzucha, wyrzeźbienie mięśni ramion i nóg, poza tym zwiększenie siły pleców
- dieta : póki co wysokobiałkowa
- trening : crossfit - 5/6 treningów w tygodniu
-rekordów brak
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja : BCAA, białko, przetreningówki i spalacze z 13 składkowego testu





Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-03-01 20:23:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Zgłaszam chęć udziału w teście.
Powód ?
Raz, że jest spójny z moim celem (właśnie miałem robić minicut'a 2-3tyg, więc zrobie maxicut'a 7-8tyg)
Dwa - gwarantuje jakość i regularność wypisek, co pokazałem w wielu wcześniejszych testach prowadzonych na forum.
Trzy - z sentymentu

- wiek 38
- staż treningowy 15lat
- najbliższy cel sportowy - redukcja celem poprawy wrażliwości insulinowej przed masą jakościową
- dieta masowa obecnie
- 4x w tygodniu, split pomieszany z FST-7 i innymi metodami ;)
- nie sprawdzam rekordów - na 6powt w serii - klatka 100kg, siad 130kg, MC nie robię bo nie mogę niestety
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: kreatyna, multiwitamina, pre wo (cytrulina, beta-alanina, aakg), spalaczy nie brałem co najmniej rok

Aktualna forma:






Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2018-03-02 10:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 126
Siemanko jestem na forum świeżakiem lecz postanowiłem wytestować wasz produkt jeśli będzie mi to dane :) wiek 35 lat , obecnie moje wymiary waga 144 kg , 176 cm wzrost , bicek 45 cm , udo 77 cm , łydka 51 cm , obwód pasa 137 cm na diecie jestem od 9 grudnia 2017 roku założenia to do końca roku 18 zgubić wagę do 110 kg a wasz produkt by mi w tym pomógł jestem zainteresowany testowaniem trzymam obecnie miche zdjęcia swoje umieszczam jak cos na grupie na FB trenuje od młodego lecz jestem po mega przejsciach życiowych i po 2 upadkach na same dno teraz postanowiłem wstać z przytupem Pozdrawiam serdecznie


Zmieniony przez - Tymon ZSPX w dniu 02/03/2018 15:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Zgłaszam chęć udziału!

Warunki:
- ukończone 18 lat - spełnione
- co najmniej 3 miesiące na forum sfd.pl - spełnione
- minimum 200 napisanych postów na koncie - spełnione
- uzasadnienie dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać do testu, mile widziana wypełniona krótka ankieta o sobie z podstawowymi informacjami/pomiarami/wynikami (przykład ankiety tutaj)+ aktualne podglądowe zdjęcie sylwetki - sponiżej

Czemu ja?
1. Prowadze już dziennik treningoiwo-dietetyczny od 2,5roku na SFD więc dobrze wiem co to systematycznosc i jak prowadzić codzienne wypiski.
Niektórzy co mnie poznali wiedzą że regularności, samozaparcia mi nie brakuje.
W teście wiem że będe rzetelna i skrupulatnie każdy trening, kaloria czy minuta cardio będzie zapisana i przedstawiona.

Co więcej jestem dokładnie po 14 tyg reduckji i planuję swoją redy ciągnąć jeszcze 6-8tyg , co sie idealnie zbiega z testem REDOX!
na obecnej redukcji straciłam już ok 9kg i sa to widoczne rezultaty. Kto nie wierzy zapraszam do swojego dziennika ;)
Ostatnie tygodnie sa najcieższę wiec wierzę że REDOX mi pomoże.
Poza tym jha lubię rywalizację i będe dzięki niej dodatkowo zmotywowana.

Poza tym - nie da się ukryć że jestem kobietą :D
i fajnie by było pokazać że płeć 'słaba' może byc lepsza niz faceci ;)

Co do moich wymiarów i pomiarów:
imie- Natalia
wiek- 30 lat
wzrost -163cm
waga- 59,8kg

najlepsze wyniki siłowe:
MC 140
siad 120
klata 90
Obecnie na redukcji jest gorzej bo jednak siła spada wraz z spadkiem masy.

Oto fotka jak przemieniłam się w pierwsze 10tyg redukcji


a tutaj moje aktualne fotki sprzed 5 dni :)



Marzy mi sie krata na brzuchu, dlatego będe ciąć maxymalnie.
I z checią podziele sie efektami oraz sposobem jak to zrobiłam :)


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-03-02 19:19:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Witam wszystkich 

Z ogromna przyjemnością zgłaszam swoją skromną postać oraz wyrażam chęć uczestnictwa w ww. Tescie organizowanym przez firmę Allnutrition oraz SFD. Z firmą Allnutrition raczej nie miałem do czynienia , wcześniej kilka razy uczestniczyłem w róznych konkursach czy testach organizowanych przez firmę Activlab i SFD . Dlaczego to mnie powinniście wybrać ??

1.Kilka razy miałem zaszczyt wygrać różne konkursy i zgłoszenia do testów itp. Więc jakieś doświadczenie jako tester już posiadam. Zawsze podchodziłem do tematu testowania z ogromnym zaangażowaniem a wszystkie moje opinie i wpisy były rzetelne i konkretne.

2. Uwielbiam rywalizacje oraz możliwość pokazania młodszym oraz bywalcom wypasionych siłowni że pomimo mojego wieku i tego że ćwicze tylko w domu na minimum sprzętu też można sporo osiągnąć i zbudować fajną sylwetkę .

3. Aktualnie jestem na samym finiszu masy i w marcu miałem rozpocząć swoją kolejną redukcje z którą wiąże ogromne plany :)

4. W trakcie samej redukcji nie stosuje spalaczy ( jedynie naturalne spożywcze ) więc będę mógł realnie porównać efekty po REDOX Extreme (na sam koniec na docięcie dopiero dodaje coś mocnego )

5.Każde wyróżnienie jest dla mnie mega kopem i mega motywacją do dalszego działania i dlatego chętnie zgłaszam się do konkursów i testów .

6.Przez cały pełny cykl masowy prowadziłem dziennik na forum więc juz doświadczenie mam odnośnie prowadzenia wpisów, relacjonowania treningów , posiłków i suplementów

7. Nie stosuje w ogóle suplementów z rodziny białek czy gainerów - zawsze całe dzienne zapotrzebowanie w makro wyciągam tylko z jedzenia , nie zawsze moje posiłki są super smaczne i super pięknie wyglądają bo to nie jest dla mnie najważniejsze , liczy się podaż kcal , makro oraz sposób przetworzenia .

8. Mój standardowy dzień wygląda podobnie

5.40 ---- piechotą do pracy 2km --praca od 7 do 17 ( ciężka przy parkietach - dużo noszenia materiałów i sprzętów często gęsto na wysokie pietra w starym budownictwie bez wind... Do domu wracam po 17 lub przed 18 , Jedzenie , troche czasu z rodziną i zazwyczaj od 19 do po 20 trening , Póżniej znów jedzenie oraz około godzine zajmuje mi przygotowanie jedzenia na nastepny dzien . Zazwyczaj do spania koło 23/24

ANKIETA:

- wiek --- 38 lat

-Wzrost 164 Waga 69

- staż treningowy --- 3 lata w maju

- najbliższy cel sportowy ---dobra redukcja i zejście do około 8%BF

- planowana dieta--- aktualnie koncze mase 3600kcal ( B-2,5g Tł-1,5g WW- reszta) a na redukcje startuje z 2700kcal ( B-3g Tł-2,5g WW- reszta)

- planowany trening – Split 4x + bieganie w terenie 2/3x + praca fizyczna ( średnio 20k kroków za dniówkę )

- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne –Cwicze w domu sam z małą ilością obciążenia więc nie mam możliwości sprawdzac ile na raz .

- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja – Stak kreatynowy ,Arginina , Cytrulina ,Tyrozyna, Vitamino ,Coffeina ,MSM, Wit A-Z, Wit C, Wit D, Wit D3K2Mk7, Power Shot SFD,

-Stan zdrowia -- BDB , co roku robie konkretny pakiet badań





Aktualne zdjęcie

Moja mała przemiana na przestrzeni prawie 3 lat ( jak już wyżej pisałem to ćwicze tylko i wyłącznie w domu na minimum sprzętu ) Nogi tez ćwicze :)

Na zdjęciu efekty koncowe danych cyklów ( Start , redu,masa,redu {brak foto masy -utrata danych} ,redu,aktualne)










Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-04 09:34:26

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-04 09:41:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania odnośnie naborów do testowania suplementów

Następny temat

Suplementy które wybrać ??

WHEY premium