SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

NABÓR do Testu Redukcyjnego dla 2 osób - REDOX Extreme AllNutrition - Rywalizacja

Wysłana -

Witamy!
Po dłuższej przerwie wracamy z pomysłem testów suplementów na forum

Nie trzeba chyba przypominać jaką popularnością cieszyły się tego typu tematy sprzed lat; testy na zasadach wspólnej rywalizacji przyciągały masę obserwujących, a testerzy wzajemnie mobilizowali się do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

ALLNUTRITION TEST SPONSOROWANY - REDUKCYJNY - NA ZASADACH WSPÓLNEJ RYWALIZACJI - dla 2 osób

Zestaw testowy dla 1 osoby to:

2x Redox Extreme 90 kaps
+ Wybrane suplementy/odżywki z marki AllNutrition, z oferty sklepu za kwotę 300 zł

CZAS TRWANIA TESTU = 7-8 tyg - jeżeli nie jesteś pewny tak długiego prowadzenia testu, nie masz 100% rozeznania w najbliższym okresie swojego życia (wyjazdy, sesje, nauka, etc.) = NIE ZGŁASZAJ SIĘ DO NABORU!.

Dodatkowe warunki do zgłoszenia:
- ukończone 18 lat
- co najmniej 3 miesiące na forum sfd.pl
- minimum 200 napisanych postów na koncie
- uzasadnienie dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać do testu, mile widziana wypełniona krótka ankieta o sobie z podstawowymi informacjami/pomiarami/wynikami (przykład ankiety tutaj)+ aktualne podglądowe zdjęcie sylwetki

CEL RYWALIZACJI - redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja masy ciała

SUPLEMENTACJA I CZAS TRWANIA RYWALIZACJI - Test ma trwać około 7-8 tygodni, proszę tak dobrać dawkowanie aby zakończyć test w takim okresie.

Wyniki naboru za ok.7dni
w przypadku braku odpowiedniej liczby solidnych kandydatów, zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia naboru

Wszelkie pytania tylko i wyłącznie TUTAJ

Tutaj w temacie wpisujemy tylko deklarację chęci udziału w teście - spam=kasacja/ban (pytania/spam w temacie, do którego link podałem powyżej

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
No oczywiście że się zgłaszam !!!) Redukcja rozpoczęta. Spalaczy nigdy nie bralam - z inną suplementacją jestem za pan brat. Obiecuje i uroczyście przysiegam cisnąc na maza
Wysłana -
Zglaszam sie. Dlaczego ja? Ponad 10 lat stażu na siłowni więc jakieś doświadczenie jest a opinia doświadczonego jest wiarygodna opinią. Drugi argument to że właśnie zaczelem redukcję i jeszcze wiele tygodni przede mną więc wstrzelilbym się idealnie w test. Pozdrawiam
ANKIETA:
- wiek 29
- staż treningowy 12lat
- najbliższy cel sportowy (w pierwszej kolejnosci: docięcie i siła
- dieta redukcyjna aktualnie
- trening split
- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych: klatą 165, przysiad 180, martwy 230
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: kreatyna, no xplode i inne różne przedtreningówki, beta alanina, białko, witaminy minerały, carbo, gainer i pewnie wiele innych których nie pamiętam

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-03-01 14:42:12
Wysłana -
Zgłaszam chęć udziału w teście.
Ze sportem, a za razem żelastwem styczność mam od sierpnia 2012roku. Od zawsze byłem grubasem, do tej pory non stop się głodziłem (w moment wchodziłem na VLCD), to przeplatałem z obżarstwem - efektem tego jest flakowata sylwetka zalana tłuszczem.
Studiuję dietetykę - 2 rok. Jak do tej pory dietetyk-teoretyk. Czas to zmienić
Jest to szansa na uzyskanie ogromnej motywacji i przy okazji wsparcia.
ANKIETA
Staż treningowy: cięzko określić, przerywane 5,5roku.
Najbliższy cel sportowy: redukcja tkanki tłuszczowej do satysfakcjonującego poziomu(10-12%?), utrzymanie siły
Planowana dieta: Na start B/T/W ~180/100/300g
Planowany trening: 2x Góra, 1x dół / tydzień ; z czasem zapewne czwarta sesja + aero/interwały/HIIT
Rekordy: MC - 97,5kg x5 Przysiad - 87,5kg WL 80kg
Wszystkie z zapasem na ~2,5-5kg
Ostatnio stosowane suplementy: WPC, magnez, kompleks witamin i minerałów, kofeina, omega-3, wit. D3
Nagranie pokazujące, że wiem jak podnosić

Prowadzone dzienniki na naszym forum:
http://www.sfd.pl/[DT]_Dideek_&_Fitnesska-t1080400.html
http://www.sfd.pl/[BLOG]Dideek_&_Fitnesska__Road_To_Cheat-t1102086.html
I zdjęcia sylwetki:

Wysłana -
Jestem właśnie na redukcji, i przydał by się do testowania taki produkt rok temu używałem CLENBUREXIN i byłem zadowolony. Ćwiczę w tyg 4-5razy ale nie mam 200 postów :(
Wysłana -
nie mogę edytować poprzedniego także jeszcze raz :
Zgłaszam się :) Dlaczego ? Może nie wygram rywalizacji w ilości straconych kilogramów, ale będę robić wszystko żeby wygrać z docięciem sylwetki. Dzięki temu mam szansę zrobić sześciopak na lato i zmobilizuję się do trzymania diety. Niestety samemu ciężko się za to zabrać a uzależnienie od słodyczy też nie sprzyja temu. Także rywalizacja będzie moją dodatkową motywacją do celu jakim są widoczne mięśnie przede wszystkim brzucha.
ANKIETA:
- wiek 31
- staż treningowy 12lat : chyba całe życie coś robiłam, ale na pewno crossfit od 16 maja 2015 roku, wcześniej dwa lata bieganie i siłownia
- najbliższy cel sportowy (w pierwszej kolejności: redukcja przede wszystkim z okolicy brzucha, wyrzeźbienie mięśni ramion i nóg, poza tym zwiększenie siły pleców
- dieta : póki co wysokobiałkowa
- trening : crossfit - 5/6 treningów w tygodniu
-rekordów brak
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja : BCAA, białko, przetreningówki i spalacze z 13 składkowego testu

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-03-01 20:23:12
Wysłana -
Zgłaszam chęć udziału w teście.
Powód ?
Raz, że jest spójny z moim celem (właśnie miałem robić minicut'a 2-3tyg, więc zrobie maxicut'a 7-8tyg)
Dwa - gwarantuje jakość i regularność wypisek, co pokazałem w wielu wcześniejszych testach prowadzonych na forum.
Trzy - z sentymentu

- wiek 38
- staż treningowy 15lat
- najbliższy cel sportowy - redukcja celem poprawy wrażliwości insulinowej przed masą jakościową
- dieta masowa obecnie
- 4x w tygodniu, split pomieszany z FST-7 i innymi metodami ;)
- nie sprawdzam rekordów - na 6powt w serii - klatka 100kg, siad 130kg, MC nie robię bo nie mogę niestety
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: kreatyna, multiwitamina, pre wo (cytrulina, beta-alanina, aakg), spalaczy nie brałem co najmniej rok

Aktualna forma:

Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2018-03-02 10:25:17
Wysłana -
Siemanko jestem na forum świeżakiem lecz postanowiłem wytestować wasz produkt jeśli będzie mi to dane :) wiek 35 lat , obecnie moje wymiary waga 144 kg , 176 cm wzrost , bicek 45 cm , udo 77 cm , łydka 51 cm , obwód pasa 137 cm na diecie jestem od 9 grudnia 2017 roku założenia to do końca roku 18 zgubić wagę do 110 kg a wasz produkt by mi w tym pomógł jestem zainteresowany testowaniem trzymam obecnie miche zdjęcia swoje umieszczam jak cos na grupie na FB trenuje od młodego lecz jestem po mega przejsciach życiowych i po 2 upadkach na same dno teraz postanowiłem wstać z przytupem Pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - Tymon ZSPX w dniu 02/03/2018 15:09:14
Wysłana -
Zgłaszam chęć udziału!

Warunki:
- ukończone 18 lat - spełnione
- co najmniej 3 miesiące na forum sfd.pl - spełnione
- minimum 200 napisanych postów na koncie - spełnione
- uzasadnienie dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać do testu, mile widziana wypełniona krótka ankieta o sobie z podstawowymi informacjami/pomiarami/wynikami (przykład ankiety tutaj)+ aktualne podglądowe zdjęcie sylwetki - sponiżej

Czemu ja?
1. Prowadze już dziennik treningoiwo-dietetyczny od 2,5roku na SFD więc dobrze wiem co to systematycznosc i jak prowadzić codzienne wypiski.
Niektórzy co mnie poznali wiedzą że regularności, samozaparcia mi nie brakuje.
W teście wiem że będe rzetelna i skrupulatnie każdy trening, kaloria czy minuta cardio będzie zapisana i przedstawiona.

Co więcej jestem dokładnie po 14 tyg reduckji i planuję swoją redy ciągnąć jeszcze 6-8tyg , co sie idealnie zbiega z testem REDOX!
na obecnej redukcji straciłam już ok 9kg i sa to widoczne rezultaty. Kto nie wierzy zapraszam do swojego dziennika ;)
Ostatnie tygodnie sa najcieższę wiec wierzę że REDOX mi pomoże.
Poza tym jha lubię rywalizację i będe dzięki niej dodatkowo zmotywowana.

Poza tym - nie da się ukryć że jestem kobietą :D
i fajnie by było pokazać że płeć 'słaba' może byc lepsza niz faceci ;)

Co do moich wymiarów i pomiarów:
imie- Natalia
wiek- 30 lat
wzrost -163cm
waga- 59,8kg

najlepsze wyniki siłowe:
MC 140
siad 120
klata 90
Obecnie na redukcji jest gorzej bo jednak siła spada wraz z spadkiem masy.

Oto fotka jak przemieniłam się w pierwsze 10tyg redukcji

a tutaj moje aktualne fotki sprzed 5 dni :)

Marzy mi sie krata na brzuchu, dlatego będe ciąć maxymalnie.
I z checią podziele sie efektami oraz sposobem jak to zrobiłam :)

Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-03-02 19:19:10
Wysłana -
Witam wszystkich 

Z ogromna przyjemnością zgłaszam swoją skromną postać oraz wyrażam chęć uczestnictwa w ww. Tescie organizowanym przez firmę Allnutrition oraz SFD. Z firmą Allnutrition raczej nie miałem do czynienia , wcześniej kilka razy uczestniczyłem w róznych konkursach czy testach organizowanych przez firmę Activlab i SFD . Dlaczego to mnie powinniście wybrać ??

1.Kilka razy miałem zaszczyt wygrać różne konkursy i zgłoszenia do testów itp. Więc jakieś doświadczenie jako tester już posiadam. Zawsze podchodziłem do tematu testowania z ogromnym zaangażowaniem a wszystkie moje opinie i wpisy były rzetelne i konkretne.

2. Uwielbiam rywalizacje oraz możliwość pokazania młodszym oraz bywalcom wypasionych siłowni że pomimo mojego wieku i tego że ćwicze tylko w domu na minimum sprzętu też można sporo osiągnąć i zbudować fajną sylwetkę .

3. Aktualnie jestem na samym finiszu masy i w marcu miałem rozpocząć swoją kolejną redukcje z którą wiąże ogromne plany :)

4. W trakcie samej redukcji nie stosuje spalaczy ( jedynie naturalne spożywcze ) więc będę mógł realnie porównać efekty po REDOX Extreme (na sam koniec na docięcie dopiero dodaje coś mocnego )

5.Każde wyróżnienie jest dla mnie mega kopem i mega motywacją do dalszego działania i dlatego chętnie zgłaszam się do konkursów i testów .

6.Przez cały pełny cykl masowy prowadziłem dziennik na forum więc juz doświadczenie mam odnośnie prowadzenia wpisów, relacjonowania treningów , posiłków i suplementów

7. Nie stosuje w ogóle suplementów z rodziny białek czy gainerów - zawsze całe dzienne zapotrzebowanie w makro wyciągam tylko z jedzenia , nie zawsze moje posiłki są super smaczne i super pięknie wyglądają bo to nie jest dla mnie najważniejsze , liczy się podaż kcal , makro oraz sposób przetworzenia .

8. Mój standardowy dzień wygląda podobnie

5.40 ---- piechotą do pracy 2km --praca od 7 do 17 ( ciężka przy parkietach - dużo noszenia materiałów i sprzętów często gęsto na wysokie pietra w starym budownictwie bez wind... Do domu wracam po 17 lub przed 18 , Jedzenie , troche czasu z rodziną i zazwyczaj od 19 do po 20 trening , Póżniej znów jedzenie oraz około godzine zajmuje mi przygotowanie jedzenia na nastepny dzien . Zazwyczaj do spania koło 23/24

ANKIETA:

- wiek --- 38 lat

-Wzrost 164 Waga 69

- staż treningowy --- 3 lata w maju

- najbliższy cel sportowy ---dobra redukcja i zejście do około 8%BF

- planowana dieta--- aktualnie koncze mase 3600kcal ( B-2,5g Tł-1,5g WW- reszta) a na redukcje startuje z 2700kcal ( B-3g Tł-2,5g WW- reszta)

- planowany trening – Split 4x + bieganie w terenie 2/3x + praca fizyczna ( średnio 20k kroków za dniówkę )

- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne –Cwicze w domu sam z małą ilością obciążenia więc nie mam możliwości sprawdzac ile na raz .

- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja – Stak kreatynowy ,Arginina , Cytrulina ,Tyrozyna, Vitamino ,Coffeina ,MSM, Wit A-Z, Wit C, Wit D, Wit D3K2Mk7, Power Shot SFD,

-Stan zdrowia -- BDB , co roku robie konkretny pakiet badań

Aktualne zdjęcie

Moja mała przemiana na przestrzeni prawie 3 lat ( jak już wyżej pisałem to ćwicze tylko i wyłącznie w domu na minimum sprzętu ) Nogi tez ćwicze :)

Na zdjęciu efekty koncowe danych cyklów ( Start , redu,masa,redu {brak foto masy -utrata danych} ,redu,aktualne)

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-04 09:34:26

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-04 09:41:23
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź