SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR do Testu Redukcyjnego dla 2 osób - REDOX Extreme AllNutrition - Rywalizacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 11157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Cześć
Zgłaszam się z chęcią wzięcia udziału w Teście REDOX'a.

Dodatkowe warunki do zgłoszenia:

- ukończone 18 lat - ukończone
- co najmniej 3 miesiące na forum sfd.pl - ponad 10 lat
- minimum 200 napisanych postów na koncie - ponad 4tyś.

Dlaczego ja ?
Na forum SFD jestem od bardzo dawna, przez cały czas tutaj miałem okazje przeprowadzić kilka testów, w tym jeden 12 tyg.

Linki do poszczególnych (pewnie nie wszystkie znalazłem, brałem też udział w mniejszych testach próbek np.)

https://www.sfd.pl/Rób_Forme_Na_Wiosnę_z_Hi_Tec__TEST_SPONSOROWANY_podsumowanie_str_.67-t1060791-s67.html

https://www.sfd.pl/MEGA_TEST__WORKOUT_POWER_BOOSTER-t1022091.html

https://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA_5_OSÓB__ACTIVLAB_FIRESTARTER_!-t1009310-s20.html

https://www.sfd.pl/DT__Testujemy_Pigułki_suplementów_UNS__by_Noizzer-t1075445.html

Myślę że każdy test do tej pory prowadziłem dobrze, codziennie lub co 2 dni robiłem wpisy ze zdjęciami itp.
Dla marki ALLNUTRITION jeszcze nie miałem okazji testować żadnych produktów, więc może to jest ten czas

Ankieta:

- wiek - 29 lat
- staż treningowy - ciężko powiedzieć nie licząc przerw myśle, że ok 5 lat
- najbliższy cel sportowy - od 1 marca redukcja tkanki tłuszczowej, redukcje zamierzam ciągnąć do maja/czerwca
- planowana dieta zgodna z celem - zbilansowana ze stopniowym ucinaniem kcal z węgli (obecnie nie ucinam nic, na początku redukcji zawsze pierwsze kcal "tne" aerobami, dopiero później schodze z kcal w diecie
- planowany trening zgodny z celem - SPLIT, aeroby, interwały
- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych - nie ćwiczę pod 3-bój także nie sprawdzam
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja - białko w celu uzupelnienia braków w diecie (sporadycznie), omega3, probiotyki, ashwaganda, w "slabsze" dni przed treningiem przedtreningówka Pow3rd Scitec

Wymiary:

Wzrost - 179cm
Klatka - 122 cm
Biceps - 44 cm
Pas - 91 cm
Udo - 63 cm
Łydka - 39
Waga - 98 kg

- dołączone aktualne zdjęcie/zdjęcia (z końca masy)




Wybierając mnie do testu, możecie liczyć na codziennie wpisy, rzetelne prowadzenie całego testu od początku do końca. Natomiast jeżeli nie uda mi się dostać do testu, życzę powodzenia wygranym:)
Pzdr


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2018-03-04 18:26:10
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Dzień dobry :) Cześć !
- ukończone 18 lat _ ukończone
- co najmniej 3 miesiące na forum sfd.pl -pare lat na forum
- minimum 200 napisanych postów na koncie _ napisanych 400+ postów
Karolina 23 lata ,158 cm,58kg
Maxy w hip-thrust 150 kg ! Idę po więcej ! martwy ciąg 90 kg :)
Dlaczego Ja: Obecnie wchodzę w okres redukcji tkanki tłuszczowej ,która potrwa około 4-5 miesięcy . REDOX Extreme AllNutrition byłby idealnym dodatkiem do mojej redukcji. Trzymam czysta miske :) Na treningach daje z siebie 100% . Kocham dzwigać ! nie ukrywam ze na redukcji brakuje czasami sił myślę ze REDOX pobudził by mnie w tym etapie. Chciała bym dopalić brzuch ,ten spalacz napewno by mi pomógł . Na forum sfd.pl jestem od dawna,wiele sie tu nauczyłam od doświadczonych osób . Opisywała bym rzetelnie uwagi efekty po i w trakcie stosowania. Wcześniej stosowałam black boombs,johimibine,thermo pump .Jak wygląda mój dzień :zalęży od pory pracy czasami o 4 rano pobudka czasami powrót z pracy o 23 .Bywa że cardio 7x tyg (rower do pracy )+ praca 8 godzin na nogach . Ćwiczę siłowo 4 x w tygodniu +interwały 4 x po siłowni . Jak widać moje dni są intensywne. Nie oszczędzam się.
Mój ogranizm świetnie toleruje spalacze :) Co do firmy AllNutrition kupuje tylko ich produkty typu: Isolate Protein NAJLEPSZE ! Żadne inne ! Dlatego gdy usłyszalam ze ta firma poszukuje osób do testu odrazu przystąpiłam . Może poszczęści mi się i będę miała zaszczyt wziąść udział. Skrycie liczę na to .
Pozdrawiam ! Wszystkim przystępującym życzę powodzenia !









Zmieniony przez - kara1814 w dniu 2018-03-05 10:24:22

Zmieniony przez - kara1814 w dniu 2018-03-05 10:25:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Zgłaszam chęć udziału w teście!

ANKIETA:
- wiek 28
- staż treningowy ~10 lat
- najbliższy cel sportowy MAKSYMALNA REDUKCJA
- planowana dieta zgodna z celem - low carb z rotacją pomiędzy dni treningowe/nietreningowe
- planowany trening- siłowy 5x w tyg + cardio. Techniki intensyfikujące (superserie/gigantserie)

Dlaczego ja- bo będzie to dla mnie ogromna pomoc w dążeniu do formy. Bo cel testu jest taki jak mój obecny cel sportowy! Poza tym moje dzienniki/testy (kilka swoich i jeden sponsorowany lata temu, hi tec) zawsze obfitowały w dużą ilość zdjęć więc i teraz tego nie zabraknie Bo mam stabilną sytuację- dieta/treningi/praca, więc nic nie powinno stanąć mi na przeszkodzie. Bo fajnie byłoby rywalizować z kimś i wzajemnie się motywować a najbardziej marzy mi się test z Pitbulem, bo to na jego dziennikach się "wychowałem". Bo jestem na forum od 2007 roku codziennie przeglądając dzienniki zawodników i innych userów






chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Czekamy na Wasze zgłoszenia, lada chwila koniec naboru!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Witam chetnie zglaszam sie!! poniewaz mam maly cel aby do wakacji ogarnac sylwetke ! I licze na to ze mi sie uda :) Chetnie bym wziela udzial poniewaz nie probowalam jeszcze spalaczy i to byl by moj pierwszy raz :)






Zmieniony przez - amciuu w dniu 2018-03-06 13:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49
Witam,
Chętnie wezmę udział w teście. Jestem na redukcji od października 2017. Zszedłem z 80 kg do 72. W pasie z 93 do 82 cm. Trening siłka 4x w tyg + plus 5 x w tyg jazda rowerem 30 km.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Zwycięzcami naboru do testu redukcyjnego REDOX EXTREME - na zasadach wspólnej rywalizacji, zostali:

pitbull61 i monkey22

GRATULACJE!

Proszę o podesłanie do mnie na priv:
- pełnego adresu do wysyłki
- nr telefonu
- zestawu wybranych supli z oferty https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION-p66600409.html za 300 zł (link do produktu + ewentualnie info smaku/smakach , ilość sztuk itd)


Po otrzymaniu paczek powinniście dość zgrabnie rozpocząć test, nie czekamy z tym nie wiadomo jak długo Proszę Was o dogadanie się już między sobą na priv o fakcie rozpoczęcia testu, byście jeden po drugim wrzucili rozpiskę początkową na 1 stronę tematu.

Dziennik zakładacie w tym dziale, jeden wspólny.

Jak macie jakieś pytania - śmiało pisać.
Za jakiś czas wystartujemy z kolejnym naborem, zapewne ponownie redukcyjnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Bardzo dziękuję za zaufanie !!! Szykuje się zacięta rywalizacja. Dobijam ostatni tydzień masy i jedziemy otro z redu !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania odnośnie naborów do testowania suplementów

Następny temat

Suplementy które wybrać ??

WHEY premium